---
title: "HUNTER AS (889211512): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HUNTER AS i Snåsa er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/889211512-hunter-as"
---

# HUNTER AS

Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass · Snåsa

- Org.nr: 889 211 512
- Styreleder: Terje Falmår

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −10 968 kr
- Etablert: 2005

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −0,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 44,6 % i 2024
- Likviditet: 222,33 (meget god). Opp fra 88,31 i 2024
- Soliditet: 99,7 % (meget god). Opp fra 99,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −0,3 % | 2,3 % | 44,6 % | −0,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −46,4 % | −8,6 % | −12,9 % | −10,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | - | 88,31 | 222,33 |
| Soliditet | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 99,3 % | 99,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | - | 0 | - |
| Driftsresultat | −7 | −7 | −8 | −8 | −11 |
| Årsresultat | −417 | −986 | −134 | −182 | −127 |
| Sum gjeld | 0 | 0 | 0 | 9 | 3 |
| Sum driftskostnader | - | - | 8 | 8 | 11 |
| Finansresultat | - | - | −127 | −173 | −116 |
| Resultat før skatt | −417 | −986 | −134 | −181 | −127 |
| Anleggsmidler | 505 | 505 | 505 | 505 | 505 |
| Omløpsmidler | 2 112 | 1 126 | 991 | 818 | 685 |
| Sum eiendeler | 2 617 | 1 631 | 1 496 | 1 323 | 1 190 |
| Egenkapital | 2 617 | 1 631 | 1 496 | 1 314 | 1 187 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | - | 9 | 3 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Terje Falmår: Styrets leder
- Unn Kristin Vedal: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Terje Falmår, Øverbygdvegen 106, 7760 Snåsa
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.520 Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass
- Etablert: 20.12.2005
- Aksjekapital: 347 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [ENORA AS](https://www.norscout.com/no/company/935701430-enora-as)
- Formål: Kjøp og salg av aksjer, samt annen virksomhet som står i naturlig tilknytning til dette.

## Siste endringer

- 04.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 16.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000269014&sokeverdi=889211512&spraak=nb)
- 21.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000605009&sokeverdi=889211512&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NAMDAL VVS TEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/978594085-namdal-vvs-teknikk-as) | Snåsa | 8 | 13,3 mill. kr | +0,4 % |
| [RINNELVA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929421841-rinnelva-holding-as) | Snåsa | - | 130 000 kr | - |
| [RINNELVA BIL AS](https://www.norscout.com/no/company/937155735-rinnelva-bil-as) | Snåsa | - | - | - |
| [PERLEN BLOMSTER OG INTERIØR AS](https://www.norscout.com/no/company/830777512-perlen-blomster-og-interior-as) | Snåsa | - | 823 331 kr | −68,8 % |
| [ARV LOKALMAT AS](https://www.norscout.com/no/company/927074737-arv-lokalmat-as) | Snåsa | 6 | 3 mill. kr | +24,2 % |
| [ESIKO AS](https://www.norscout.com/no/company/889177012-esiko-as) | Heim | - | 0 kr | - |
| [YNGVE DALE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/889226102-yngve-dale-holding-as) | Ørsta | - | 0 kr | - |
| [EIKVOLL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/888977422-eikvoll-holding-as) | Strand | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
