---
title: "RAW TRENING & BEHANDLING AS (892036292): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RAW TRENING & BEHANDLING AS i Bærum hadde 7,27 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Ronny Døhli. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/892036292-raw-trening-behandling-as"
---

# RAW TRENING & BEHANDLING AS

Treningssentervirksomhet · Bærum

- Org.nr: 892 036 292
- Telefon: 67 53 53 33
- E-post: post@rawhelse.no
- Nettsted: [rawhelse.no](https://www.rawhelse.no)
- Daglig leder: Ronny Døhli (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 7,27 mill. kr (−0,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −273 117 kr (Margin −3,8 %)
- Etablert: 2007

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −24,9 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −11,4 % i 2024
- Likviditet: 0,71 (svak). Ned fra 0,92 i 2024
- Soliditet: −30,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −3,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 4,8 % | −8,2 % | −11,4 % | −24,9 % |
| Driftsmargin | −1,6 % | 1,1 % | −1,9 % | −2,1 % | −3,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −73,9 % | −485,3 % | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,05 | 0,92 | 0,71 |
| Soliditet | 8,9 % | 15,0 % | 7,2 % | −3,9 % | −30,5 % |
| Gjeldsgrad | 10,2 | 5,7 | 13,0 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 853 | 6 866 | 6 931 | 7 294 | 7 272 |
| Driftsresultat | −93 | 78 | −130 | −150 | −273 |
| Årsresultat | −91 | 78 | −125 | −151 | −271 |
| Driftsmargin | −1,6 % | 1,1 % | −1,9 % | −2,1 % | −3,8 % |
| Sum gjeld | 1 554 | 1 306 | 1 381 | 1 186 | 1 349 |
| Sum driftskostnader | 5 946 | 6 788 | 7 061 | 7 444 | 7 545 |
| Finansresultat | 1 | 0 | 5 | 0 | 2 |
| Resultat før skatt | - | - | −125 | −151 | −271 |
| Anleggsmidler | 57 | 49 | 37 | 55 | 79 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 451 | 1 087 | 954 |
| Sum eiendeler | 1 706 | 1 537 | 1 487 | 1 141 | 1 034 |
| Egenkapital | 152 | 231 | 106 | −44 | −315 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 381 | 1 186 | 1 349 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Ronny Døhli: Daglig leder og styremedlem
- Fabian Skarpsno-Lalim: Styrets leder
- Emilie Bergheim: Styremedlem
- Carl Christian Aasheim: Styremedlem
- Mark Andrew Hawkins: Styremedlem
- Serine Arny Skarpsno-Lalim: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Lysaker brygge 26, 1366 Lysaker
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 01.10.2007
- Tidligere navn: RAW TRENING AS (2015 til 2022); MYKJEMEIR LYSAKER AS (2011 til 2015); MYKJEMEIR RESULTAT AS (2007 til 2011)
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 15.06.2026
- Revisor: [BHL AS](https://www.norscout.com/no/company/935650798-bhl-as)
- Regnskapsfører: [PENNY AS](https://www.norscout.com/no/company/835853772-penny-as)
- Størrelse: Nr. 111 av 851 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å drive fysisk og mental trening, kostholdsveiledning, fysikalsk behandling og rehabilitering, samt deltagelse i andre selskaper innen samme virksomhet.

## Siste endringer

- 23.06.2026: Styret endret
- 23.06.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 08.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000516929&sokeverdi=892036292&spraak=nb)
- 23.06.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000414349&sokeverdi=892036292&spraak=nb)
- 08.07.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000553228&sokeverdi=892036292&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FIT4 AS](https://www.norscout.com/no/company/919930497-fit4-as) | Bærum | 5 | 3,41 mill. kr | +15,2 % |
| [FORNEBU PT-STUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/921173628-fornebu-pt-studio-as) | Bærum | - | 6,7 mill. kr | +22,7 % |
| [XT SANDVIKA AS](https://www.norscout.com/no/company/912865215-xt-sandvika-as) | Bærum | 5 | 3,56 mill. kr | +3,1 % |
| [FITNESSROOM RYKKINN AS](https://www.norscout.com/no/company/913877292-fitnessroom-rykkinn-as) | Bærum | - | 3,84 mill. kr | +3,9 % |
| [PILATES CLUB AS](https://www.norscout.com/no/company/823794762-pilates-club-as) | Bærum | 6 | 4,14 mill. kr | +71 % |
| [FITNESSROOM SANDVIKA AS](https://www.norscout.com/no/company/995487616-fitnessroom-sandvika-as) | Bærum | - | 2,89 mill. kr | −9,1 % |
| [STERK HELSE OG TRENING NADDERUD AS](https://www.norscout.com/no/company/937364644-sterk-helse-og-trening-nadderud-as) | Bærum | 18 | - | - |
| [THE STUDIO FITNESS & LIFESTYLE AS](https://www.norscout.com/no/company/991015361-the-studio-fitness-lifestyle-as) | Bærum | - | 1,6 mill. kr | −1,6 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/baerum)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Transportbedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/baerum)
- [Markedsføringsbyråer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/markedsforingsbyraer/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 23.10.2026.
