---
title: "STAVANGER PLASTIKKIRURGI AS (894191082): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STAVANGER PLASTIKKIRURGI AS i Stavanger hadde 7,57 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 6 ansatte. Daglig leder er Silje Rydh-Rødal. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/894191082-stavanger-plastikkirurgi-as"
---

# STAVANGER PLASTIKKIRURGI AS

Spesialiserte legetjenester, unntatt psykiatriske legetjenester · Stavanger · Etablert 2009

- Org.nr: 894 191 082
- Telefon: 51 55 85 00
- E-post: klinikk@stapla.no
- Nettsted: [stavangerplastikkirurgi.no](https://www.stavangerplastikkirurgi.no)
- Daglig leder: Silje Rydh-Rødal

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 7,57 mill. kr (−4,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −619 763 kr (Margin −8,2 %)
- Ansatte: 6

## Ansatte

- februar 2026: 6
- juni 2026: 5
- august 2026: 6

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −12,5 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −18,2 % i 2024
- Likviditet: 3,78 (meget god). Opp fra 3,57 i 2024
- Soliditet: 76,3 % (meget god). Ned fra 77,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 20,9 % | −0,3 % | −18,2 % | −12,5 % |
| Driftsmargin | −3,2 % | 12,2 % | −0,7 % | −11,9 % | −8,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −0,4 % | −24,7 % | −16,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,45 | 3,57 | 3,78 |
| Soliditet | 84,5 % | 59,5 % | 70,9 % | 77,1 % | 76,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,7 | 0,4 | 0,3 | 0,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 7 102 | 9 543 | 9 198 | 7 922 | 7 569 |
| Driftsresultat | −227 | 1 160 | −63 | −945 | −620 |
| Årsresultat | −173 | 916 | −12 | −680 | −428 |
| Driftsmargin | −3,2 % | 12,2 % | −0,7 % | −11,9 % | −8,2 % |
| Sum gjeld | 735 | 2 625 | 1 497 | 1 008 | 1 037 |
| Sum driftskostnader | 7 329 | 8 382 | 9 261 | 8 867 | 8 189 |
| Finansresultat | 6 | 13 | 48 | 73 | 72 |
| Resultat før skatt | - | - | −15 | −872 | −548 |
| Anleggsmidler | 2 320 | 1 933 | 1 480 | 809 | 466 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 672 | 3 594 | 3 916 |
| Sum eiendeler | 4 730 | 6 482 | 5 152 | 4 404 | 4 382 |
| Egenkapital | 3 995 | 3 857 | 3 655 | 3 396 | 3 345 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 497 | 1 008 | 1 037 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Silje Rydh-Rødal: Daglig leder
- Christina Sjaastad: Styrets leder
- Bjørn Tore Haga: Styremedlem
- Thale Riisøen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: inngang A, Madlastokken 5, 4042 Hafrsfjord
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.221 Spesialiserte legetjenester, unntatt psykiatriske legetjenester
- Etablert: 07.05.2009
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2021
- Revisor: [STEINBAKK REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/994671510-steinbakk-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [STORETVEDT REGNSKAPSBYRÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/952151533-storetvedt-regnskapsbyra-as)
- Størrelse: Nr. 276 av 985 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å utføre spesialiserte legetjenester innen fagområdene plastisk kirurgi, samt lege- og konsulenttjenester som naturlig faller sammen med dette.

## Siste endringer

- 02.10.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 02.10.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000772204&sokeverdi=894191082&spraak=nb)
- 04.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000493178&sokeverdi=894191082&spraak=nb)
- 03.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000530026&sokeverdi=894191082&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FAST TRACK AS](https://www.norscout.com/no/company/986439560-fast-track-as) | Stavanger | 6 | 7,65 mill. kr | −5,7 % |
| [KATLE ØRE-NESE-HALS AS](https://www.norscout.com/no/company/926490796-katle-ore-nese-hals-as) | Stavanger | 5 | 9,11 mill. kr | −14,4 % |
| [LEITAO AS](https://www.norscout.com/no/company/922286329-leitao-as) | Stavanger | 7 | 11,5 mill. kr | +7,2 % |
| [HUDLEGE SHEILA FEVANG AS](https://www.norscout.com/no/company/929336399-hudlege-sheila-fevang-as) | Stavanger | 5 | 6,47 mill. kr | +1,4 % |
| [STAVANGER UROLOGISKE SENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/926961349-stavanger-urologiske-senter-as) | Stavanger | 8 | 16,5 mill. kr | +12,6 % |
| [IFOCUS ØYEKLINIKK STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/925714801-ifocus-oyeklinikk-stavanger-as) | Stavanger | - | 11,9 mill. kr | +15,5 % |
| [STAVANGER ØYEKLINIKK KILDEN AS](https://www.norscout.com/no/company/914115906-stavanger-oyeklinikk-kilden-as) | Stavanger | 8 | 25,3 mill. kr | +19,5 % |
| [HJERTESPESIALIST ERLEND G SINGSAAS AS](https://www.norscout.com/no/company/926681001-hjertespesialist-erlend-g-singsaas-as) | Stavanger | - | 11,6 mill. kr | +15,9 % |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
