---
title: "FØNIX STORHAMAR AS (895272272): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FØNIX STORHAMAR AS i Hamar hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/895272272-fonix-storhamar-as"
---

# FØNIX STORHAMAR AS

Treningssentervirksomhet · Hamar

- Org.nr: 895 272 272
- Telefon: 62 53 26 99
- Nettsted: [tuvas.no](https://www.tuvas.no)
- Styreleder: Ståle Storrø

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr (−100 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −7 964 kr
- Etablert: 2010

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −524,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −246,7 % i 2024
- Likviditet: 0,00 (ikke tilfredsstillende). Samme som i 2024
- Soliditet: −122 880,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −37 127,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −177,3 % | −246,7 % | −524,8 % |
| Driftsmargin | 4 950,0 % | - | - | −562,6 % | - |
| Likviditetsgrad | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Soliditet | −10 562,5 % | −85 100,0 % | −34 617,0 % | −37 127,8 % | −122 880,1 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Driftsresultat | 99 | −6 | −3 | −6 | −8 |
| Årsresultat | 99 | −6 | −3 | −6 | −22 |
| Driftsmargin | 4 950 % | - | - | −562,6 % | - |
| Sum gjeld | 853 | 853 | 857 | 863 | 883 |
| Sum driftskostnader | - | - | 3 | 7 | 8 |
| Finansresultat | - | - | 0 | 0 | −14 |
| Resultat før skatt | 99 | −6 | −3 | −6 | −22 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 8 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Sum eiendeler | 8 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Egenkapital | −845 | −851 | −854 | −860 | −882 |
| Kortsiktig gjeld | 853 | 853 | 857 | 863 | 883 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Ståle Storrø: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Birkebeinervegen 21, 2316 Hamar
- Postadresse: Nygata 6, 2380 Brumunddal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 01.03.2010
- Tidligere navn: TUVAS TRENINGSSENTER AS (2010 til 2015)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [BRUMUNDDAL REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/979881401-brumunddal-regnskap-as)
- Formål: Drift av kultur og aktivitetssenter, samt virksomhet som er egnet til å understøtte den virksomhet som Tuvas Treningssenter AS driver

## Siste endringer

- 04.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 27.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000607660&sokeverdi=895272272&spraak=nb)
- 15.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000586187&sokeverdi=895272272&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HROMALIC HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/831358092-hromalic-holding-as) | Hamar | - | 0 kr | - |
| [FITNESSPOINT BRENNERIROA LØTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/936252613-fitnesspoint-brenneriroa-loten-as) | Hamar | - | 164 201 kr | - |
| [XT HAMAR AS](https://www.norscout.com/no/company/930793612-xt-hamar-as) | Hamar | - | 768 335 kr | - |
| [ESPERN EXPRESS LILLEHAMMER AS](https://www.norscout.com/no/company/926194100-espern-express-lillehammer-as) | Hamar | - | 1,37 mill. kr | +6,8 % |
| [STORHAMAR CROSSFIT AS](https://www.norscout.com/no/company/931498371-storhamar-crossfit-as) | Hamar | - | 1,71 mill. kr | +1,8 % |
| [FØNIX HAMAR VEST AS](https://www.norscout.com/no/company/829028492-fonix-hamar-vest-as) | Hamar | - | 2,97 mill. kr | −15,5 % |
| [ESPERN AS](https://www.norscout.com/no/company/985278482-espern-as) | Hamar | 57 | 24,6 mill. kr | +6,7 % |
| [FØNIX CC STADION AS](https://www.norscout.com/no/company/815592042-fonix-cc-stadion-as) | Hamar | 79 | 17,4 mill. kr | +6,4 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
