---
title: "CAPUA PIZZERIA AS (897191342): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CAPUA PIZZERIA AS i Stavanger hadde 9 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Arne Hetland. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/897191342-capua-pizzeria-as"
---

# CAPUA PIZZERIA AS

Drift av restauranter · Stavanger · Etablert 2011

- Org.nr: 897 191 342
- Daglig leder: Arne Hetland

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 9 mill. kr (−17,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,43 mill. kr (Margin 15,9 %)
- Ansatte: 7 (Opp fra 6 i september 2025)

## Ansatte

- september 2025: 6
- april 2026: 7
- juni 2026: 8
- oktober 2026: 7

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 58,9 % (meget god). Ned fra 84,7 % i 2024
- Likviditet: 0,54 (svak). Ned fra 0,91 i 2024
- Soliditet: 9,1 % (svak). Opp fra 3,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −9,9 % | 4,1 % | 84,7 % | 58,9 % |
| Driftsmargin | 8,1 % | −1,9 % | 0,8 % | 15,8 % | 15,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | - | 880,8 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,65 | 0,91 | 0,54 |
| Soliditet | −82,7 % | −72,5 % | −82,8 % | 3,6 % | 9,1 % |
| Gjeldsgrad | - | - | - | 26,8 | 10,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 8 058 | 10 781 | 10 273 | 10 949 | 9 003 |
| Driftsresultat | 652 | −200 | 81 | 1 733 | 1 430 |
| Årsresultat | 635 | −199 | 22 | 1 690 | 1 107 |
| Driftsmargin | 8,1 % | −1,9 % | 0,8 % | 15,8 % | 15,9 % |
| Sum gjeld | - | - | 3 560 | 2 081 | 2 485 |
| Sum driftskostnader | 7 407 | 10 980 | 10 193 | 9 215 | 7 573 |
| Finansresultat | −16 | 1 | −59 | −7 | 7 |
| Resultat før skatt | - | - | 22 | 1 726 | 1 437 |
| Anleggsmidler | 982 | 1 124 | 955 | 780 | 1 386 |
| Omløpsmidler | - | - | 993 | 1 379 | 1 347 |
| Sum eiendeler | 1 735 | 2 253 | 1 948 | 2 159 | 2 733 |
| Egenkapital | −1 435 | −1 634 | −1 612 | 78 | 249 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 536 | 1 507 | 2 485 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 2 024 | 574 | - |

## Ledelse og styre

- Arne Hetland: Daglig leder
- Linda Haugen: Styrets leder
- Charlotte Hetland: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Stokkaveien 53, 4024 Stavanger
- Postadresse: Postboks 5071, 4084 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 28.07.2011
- Tidligere navn: FETEVARE DRIFT AS (2017 til 2019); LUCCA EIENDOM AS (2011 til 2017)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2017
- Revisor: [REVISJON VEST AS](https://www.norscout.com/no/company/982519411-revisjon-vest-as)
- Regnskapsfører: [PRE SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/829002132-pre-solutions-as)
- Størrelse: Nr. 1 851 av 6 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Restaurantdrift og take away, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 02.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000484845&sokeverdi=897191342&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [M.A.G INVESTMENTS AS](https://www.norscout.com/no/company/933263932-m-a-g-investments-as) | Stavanger | 8 | 193 708 kr | - |
| [PØLSEBUSSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/987442689-polsebussen-as) | Stavanger | 7 | 5,72 mill. kr | −7,3 % |
| [LORELEY AS](https://www.norscout.com/no/company/932304589-loreley-as) | Stavanger | 8 | 1,44 mill. kr | - |
| [GOOD MOON AS](https://www.norscout.com/no/company/921642547-good-moon-as) | Stavanger | 7 | 5,41 mill. kr | −2,2 % |
| [IS PARADISET AS](https://www.norscout.com/no/company/926335294-is-paradiset-as) | Stavanger | 8 | 2,57 mill. kr | +1,2 % |
| [ARCTIC HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927179555-arctic-holding-as) | Stavanger | 7 | 2,83 mill. kr | - |
| [SEOUL SØSTRE AS](https://www.norscout.com/no/company/932066033-seoul-sostre-as) | Stavanger | 8 | 3,1 mill. kr | +118,9 % |
| [ADRIATICO AS](https://www.norscout.com/no/company/918646299-adriatico-as) | Stavanger | 7 | 2,56 mill. kr | +13,7 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
