---
title: "MIDT-NORSK VVS AS (898290182): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MIDT-NORSK VVS AS i Inderøy hadde 13,5 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 10 ansatte. Daglig leder er Kent-André Smulan. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/898290182-midt-norsk-vvs-as"
---

# MIDT-NORSK VVS AS

Rørleggerarbeid · Inderøy · Etablert 2012

- Org.nr: 898 290 182
- Telefon: 90 51 69 52
- Nettsted: [midt-norskvvs.no](https://midt-norskvvs.no)
- Daglig leder: Kent-André Smulan (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 13,5 mill. kr (+15,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −292 344 kr (Margin −2,2 %)
- Ansatte: 10 (Opp fra 8 i september 2025)

## Ansatte

- september 2025: 8
- august 2026: 10

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 2,24 (meget god). Opp fra 2,23 i 2024
- Soliditet: 46,7 % (meget god). Opp fra 44,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 28,0 % | 14,0 % | 20,8 % | - |
| Driftsmargin | 6,5 % | 10,4 % | 5,9 % | 8,8 % | −2,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 24,6 % | 40,7 % | −14,5 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,47 | 2,23 | 2,24 |
| Soliditet | 37,5 % | 45,6 % | 52,3 % | 44,9 % | 46,7 % |
| Gjeldsgrad | 1,7 | 1,2 | 0,9 | 1,2 | 1,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 4 970 | 8 489 | 8 829 | 11 706 | 13 520 |
| Driftsresultat | 323 | 885 | 518 | 1 036 | −292 |
| Årsresultat | 244 | 648 | 351 | 756 | −299 |
| Driftsmargin | 6,5 % | 10,4 % | 5,9 % | 8,8 % | −2,2 % |
| Sum gjeld | 1 677 | 1 976 | 1 832 | 3 394 | 2 810 |
| Sum driftskostnader | 4 647 | 7 604 | - | 10 671 | 13 813 |
| Finansresultat | −8 | −51 | - | −65 | −86 |
| Resultat før skatt | - | - | 451 | 971 | −379 |
| Anleggsmidler | 1 348 | 1 682 | 1 597 | 2 451 | 1 981 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 241 | 3 705 | 3 293 |
| Sum eiendeler | 2 684 | 3 631 | 3 838 | 6 156 | 5 274 |
| Egenkapital | 1 007 | 1 655 | 2 006 | 2 762 | 2 464 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 907 | 1 662 | 1 472 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 926 | 1 732 | - |

## Ledelse og styre

- Kent-André Smulan: Daglig leder og styremedlem
- Roar Kjetil Langø: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Nessjordet 1, 7670 Inderøy
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 29.03.2012
- Aksjekapital: 90 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2012
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [ELITE REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/991227520-elite-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 589 av 2 656 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rørleggervirksomhet samt annen virksomhet som naturlig faller inn under dette.

## Siste endringer

- 15.10.2026: Kapitalforhøyelse registrert
- 15.10.2026: Aksjekapital endret
- 14.04.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 15.10.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000800036&sokeverdi=898290182&spraak=nb)
- 15.10.2026: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000800037&sokeverdi=898290182&spraak=nb)
- 30.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000629568&sokeverdi=898290182&spraak=nb)
- 17.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000596383&sokeverdi=898290182&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [JULE INDUSTRIER AS](https://www.norscout.com/no/company/918473076-jule-industrier-as) | Inderøy | 17 | 34 mill. kr | +62,1 % |
| [STAVRUM KLEPP AS](https://www.norscout.com/no/company/998011280-stavrum-klepp-as) | Inderøy | 6 | 5,34 mill. kr | −22,3 % |
| [MADSEN ELEKTRO AS](https://www.norscout.com/no/company/997391063-madsen-elektro-as) | Inderøy | 20 | 35 mill. kr | +20,7 % |
| [KJØLETEKNIKK MIDT-NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/979535031-kjoleteknikk-midt-norge-as) | Inderøy | 5 | 20 mill. kr | +3,8 % |
| [FARBU OG GAUSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/980396762-farbu-og-gausen-as) | Inderøy | 52 | 157 mill. kr | +14,1 % |
| [LETNES AS](https://www.norscout.com/no/company/989057154-letnes-as) | Inderøy | - | 279 mill. kr | - |
| [LETNES ENTREPRENØR AS](https://www.norscout.com/no/company/919605960-letnes-entreprenor-as) | Inderøy | 64 | 208 mill. kr | +9,5 % |
| [SAKSHAUG SUND MASKINLAG AS](https://www.norscout.com/no/company/911897601-sakshaug-sund-maskinlag-as) | Inderøy | - | 3,98 mill. kr | +6,2 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.10.2026.
