---
title: "TAKT OG TONE AS (898544192): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TAKT OG TONE AS i Lørenskog hadde 15,1 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 31 ansatte. Daglig leder er Unni Andersen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/898544192-takt-og-tone-as"
---

# TAKT OG TONE AS

Førskoleundervisning og drift av barnehager · Lørenskog · Etablert 2012

- Org.nr: 898 544 192
- Telefon: 419 07 090
- Nettsted: [taktogtone.no](https://taktogtone.no)
- Daglig leder: Unni Andersen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 15,1 mill. kr (+2,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 55 121 kr (Margin 0,4 %)
- Ansatte: 31 (Uendret siden desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 28
- oktober 2025: 27
- november 2025: 28
- desember 2025: 31
- januar 2026: 33
- mai 2026: 32
- august 2026: 29
- september 2026: 32
- oktober 2026: 31

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 2,1 % (svak). Opp fra −35,3 % i 2024
- Likviditet: 0,62 (svak). Ned fra 0,72 i 2024
- Soliditet: −47,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −37,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 13,9 % | 11,8 % | −35,3 % | 2,1 % |
| Driftsmargin | 8,9 % | 4,3 % | 2,9 % | −7,6 % | 0,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 155,1 % | - | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,96 | 0,72 | 0,62 |
| Soliditet | 0,8 % | 12,0 % | 0,9 % | −37,9 % | −47,2 % |
| Gjeldsgrad | 128,5 | 7,4 | 106,5 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 11 385 | 11 688 | 12 998 | 14 803 | 15 143 |
| Driftsresultat | 1 015 | 501 | 380 | −1 130 | 55 |
| Årsresultat | 768 | 347 | 246 | −1 195 | 6 |
| Driftsmargin | 8,9 % | 4,3 % | 2,9 % | −7,6 % | 0,4 % |
| Sum gjeld | 4 003 | 2 787 | 3 292 | 4 234 | 3 614 |
| Sum driftskostnader | 10 370 | 11 187 | 12 618 | 15 933 | 15 088 |
| Finansresultat | −25 | −18 | −63 | −65 | −50 |
| Resultat før skatt | - | - | 317 | −1 195 | 6 |
| Anleggsmidler | 100 | 210 | 164 | 38 | 211 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 159 | 3 032 | 2 244 |
| Sum eiendeler | 4 034 | 3 165 | 3 323 | 3 070 | 2 456 |
| Egenkapital | 31 | 378 | 31 | −1 164 | −1 158 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 3 292 | 4 234 | 3 614 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Unni Andersen: Daglig leder og styrets leder
- Nanette Aleksandria Sørenbye: Styremedlem
- Scott Ole Sørenbye: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Østagløttveien 12B, 1464 Fjellhamar
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.100 Førskoleundervisning og drift av barnehager
- Etablert: 11.05.2012
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Avdelinger: 2 i Rasta
- Revisor: [MOORE AS](https://www.norscout.com/no/company/823389272-moore-as)
- Regnskapsfører: [REGNSKAPSSYSTEMER AS](https://www.norscout.com/no/company/987902159-regnskapssystemer-as)
- Størrelse: Nr. 677 av 1 628 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Pass og stell av barn/pedagogisk virksomhet og andre tjenester som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.

## Siste endringer

- 04.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 15.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000692953&sokeverdi=898544192&spraak=nb)
- 01.09.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000722342&sokeverdi=898544192&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ÅSHEIMSKOG FUS BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/922043841-asheimskog-fus-barnehage-as) | Lørenskog | 20 | 18,5 mill. kr | +5,6 % |
| [LUNA FAMILIEBARNEHAGE FJELLHAMAR AS](https://www.norscout.com/no/company/830176462-luna-familiebarnehage-fjellhamar-as) | Lørenskog | 6 | 2,08 mill. kr | +3,8 % |
| [LUNA FAMILIEBARNEHAGE SKÅRER AS](https://www.norscout.com/no/company/930176494-luna-familiebarnehage-skarer-as) | Lørenskog | 5 | 2,33 mill. kr | +15,2 % |
| [WANG ROMERIKE AS](https://www.norscout.com/no/company/916551045-wang-romerike-as) | Lørenskog | 100 | 99,8 mill. kr | +10,9 % |
| [METRO TRAFIKKSKOLE AS](https://www.norscout.com/no/company/976188438-metro-trafikkskole-as) | Lørenskog | 16 | 28,4 mill. kr | +29,7 % |
| [SPORTY60 AS](https://www.norscout.com/no/company/930104159-sporty60-as) | Lørenskog | 13 | 3,38 mill. kr | +23 % |
| [DRIVER TRAFIKKSKOLE AS](https://www.norscout.com/no/company/999549535-driver-trafikkskole-as) | Lørenskog | 9 | 10,5 mill. kr | 0,0 % |
| [CROSSFIT LILLESTRØM AS](https://www.norscout.com/no/company/918032428-crossfit-lillestrom-as) | Lørenskog | 7 | 5,7 mill. kr | +25,1 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
