---
title: "KAMPENHAUG HOLDING AS (899277422): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "KAMPENHAUG HOLDING AS i Nittedal hadde 2,77 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/899277422-kampenhaug-holding-as"
---

# KAMPENHAUG HOLDING AS

Drift av restauranter · Nittedal

- Org.nr: 899 277 422
- Styreleder: Kaare Mauritz Hansen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,77 mill. kr (−3,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,8 mill. kr (Margin 65 %)
- Etablert: 2012

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 4,6 % (svak). Opp fra 4,2 % i 2024
- Likviditet: 11,49 (meget god). Opp fra 10,55 i 2024
- Soliditet: 41,7 % (meget god). Opp fra 40,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 6,6 % | 4,2 % | 4,2 % | 4,6 % |
| Driftsmargin | 54,1 % | 70,5 % | 63,9 % | 58,8 % | 65,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 5,2 % | 1,7 % | 2,8 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 5,61 | 10,55 | 11,49 |
| Soliditet | 51,9 % | 56,3 % | 37,3 % | 40,4 % | 41,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,9 | 0,8 | 1,7 | 1,5 | 1,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 840 | 3 059 | 2 473 | 2 881 | 2 769 |
| Driftsresultat | 995 | 2 156 | 1 580 | 1 695 | 1 800 |
| Årsresultat | 5 309 | 1 442 | 667 | 144 | 308 |
| Driftsmargin | 54,1 % | 70,5 % | 63,9 % | 58,8 % | 65 % |
| Sum gjeld | 17 174 | 14 770 | 33 109 | 29 181 | 28 079 |
| Sum driftskostnader | 845 | 903 | - | 1 186 | 969 |
| Finansresultat | 4 633 | −147 | - | −1 351 | −1 250 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 014 | 344 | 550 |
| Anleggsmidler | 23 994 | 23 655 | 38 353 | 42 841 | 41 787 |
| Omløpsmidler | - | - | 14 426 | 6 152 | 6 413 |
| Sum eiendeler | 35 735 | 33 773 | 52 778 | 48 994 | 48 200 |
| Egenkapital | 18 561 | 19 003 | 19 669 | 19 813 | 20 121 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 573 | 583 | 558 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 30 536 | 28 597 | - |

## Ledelse og styre

- Kaare Mauritz Hansen: Styrets leder
- Erlend Haugen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Trondheimsveien 3, 1481 Hagan
- Postadresse: c/o Mortens Kro AS, Trondheimsveien 3, 1481 Hagan
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 05.10.2012
- Aksjekapital: 922 674 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2012
- Revisor: [SLM REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/972412112-slm-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [INTELLI SERVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/930319821-intelli-services-as)
- Størrelse: Nr. 4 370 av 6 232 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investere i eiendom, bygg, aksjer og andre verdipapirer.

## Siste endringer

- 04.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 25.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000599425&sokeverdi=899277422&spraak=nb)
- 10.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000568492&sokeverdi=899277422&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SKYTTA CATERING TRAN AS](https://www.norscout.com/no/company/926459929-skytta-catering-tran-as) | Nittedal | - | 6,53 mill. kr | +41,1 % |
| [LADEGÅRDEN KRO AS](https://www.norscout.com/no/company/931225065-ladegarden-kro-as) | Nittedal | - | 2,44 mill. kr | +17,2 % |
| [HEALTHY AND TASTY FOOD AS](https://www.norscout.com/no/company/929475887-healthy-and-tasty-food-as) | Nittedal | 6 | 0 kr | - |
| [EASY EAGLE SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/833189662-easy-eagle-service-as) | Nittedal | - | 2,43 mill. kr | +41,9 % |
| [KAFE NYBRENT AS](https://www.norscout.com/no/company/934141040-kafe-nybrent-as) | Nittedal | 6 | 2,34 mill. kr | - |
| [HAGAN PIZZA & KEBAB AS](https://www.norscout.com/no/company/928140083-hagan-pizza-kebab-as) | Nittedal | - | 2,21 mill. kr | +8,6 % |
| [SPIS SUNT AS](https://www.norscout.com/no/company/919063173-spis-sunt-as) | Nittedal | 6 | 2,8 mill. kr | +9,1 % |
| [MAMA-MIA AS](https://www.norscout.com/no/company/918526153-mama-mia-as) | Nittedal | - | 846 284 kr | −22,8 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.07.2026.
