---
title: "TORE GARLI AS (911589087): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TORE GARLI AS i Etnedal hadde 801 459 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Tore Garli. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/911589087-tore-garli-as"
---

# TORE GARLI AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Etnedal

- Org.nr: 911 589 087
- Telefon: 997 90 545
- E-post: t.garli@hotmail.com
- Daglig leder: Tore Garli (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 801 459 kr (−68,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −356 787 kr (Margin −44,5 %)
- Etablert: 2013

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −49,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 20,3 % i 2024
- Likviditet: 3,41 (meget god). Ned fra 4,10 i 2024
- Soliditet: 70,7 % (meget god). Ned fra 72,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −26,0 % | 31,8 % | 20,3 % | −49,2 % |
| Driftsmargin | −0,1 % | −6,5 % | 8,4 % | 6,9 % | −44,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 56,7 % | 29,6 % | −68,8 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,32 | 4,10 | 3,41 |
| Soliditet | 57,4 % | 47,3 % | 62,5 % | 72,0 % | 70,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,7 | 1,1 | 0,6 | 0,4 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 272 | 3 099 | 2 882 | 2 575 | 801 |
| Driftsresultat | −2 | −202 | 241 | 177 | −357 |
| Årsresultat | −4 | −186 | 209 | 143 | −319 |
| Driftsmargin | −0,1 % | −6,5 % | 8,4 % | 6,9 % | −44,5 % |
| Sum gjeld | 375 | 357 | 317 | 262 | 147 |
| Sum driftskostnader | 3 275 | 3 301 | - | 2 398 | 1 158 |
| Finansresultat | −2 | −2 | - | 0 | 4 |
| Resultat før skatt | - | - | 241 | 178 | −353 |
| Anleggsmidler | 286 | 186 | 110 | 2 | - |
| Omløpsmidler | - | - | 736 | 932 | 501 |
| Sum eiendeler | 881 | 677 | 846 | 935 | 501 |
| Egenkapital | 506 | 320 | 529 | 673 | 354 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 317 | 227 | 147 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 34 | - |

## Ledelse og styre

- Tore Garli: Daglig leder og styrets leder
- Rune Garli: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Etnedalsvegen 1201, 2890 Etnedal
- Postadresse: Espelibygde 560, 2890 Etnedal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 11.02.2013
- Tidligere navn: BRUFLAT BENSIN AS (2013 til 2025)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2013
- Regnskapsfører: NORDRE LAND REGNSKAP SA
- Størrelse: Nr. 2 471 av 2 968 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utleie av egen arbeidskraft innen tømrer og sagbruksarbeid. I tillegg skal selskapet utføre diverse arbeid innen bil og bilreparasjoner, og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.

## Siste endringer

- 01.10.2026: Næringskode endret
- 30.09.2026: Formål endret
- 09.09.2026: Ny forretningsadresse
- 07.11.2025: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 09.09.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000737291&sokeverdi=911589087&spraak=nb)
- 15.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000177850&sokeverdi=911589087&spraak=nb)
- 07.11.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000824897&sokeverdi=911589087&spraak=nb)
- 18.08.2025: [Vedtektsfestet formål](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000701581&sokeverdi=911589087&spraak=nb)
- 18.08.2025: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000701580&sokeverdi=911589087&spraak=nb)
- 18.08.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000701579&sokeverdi=911589087&spraak=nb)
- 18.08.2025: [Foretaksnavn](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000701578&sokeverdi=911589087&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ETNEDAL BILVERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/990006571-etnedal-bilverksted-as) | Etnedal | 11 | 14,2 mill. kr | +6,7 % |
| [RINGVEGEN 650 AS](https://www.norscout.com/no/company/917797269-ringvegen-650-as) | Tromsø | - | 804 000 kr | - |
| [PRIMA BILPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/921378033-prima-bilpleie-as) | Moss | - | 801 253 kr | - |
| [PERS AUTO DELER AS](https://www.norscout.com/no/company/990017921-pers-auto-deler-as) | Drammen | - | 806 953 kr | −80,8 % |
| [HAKADAL SELVVASK AS](https://www.norscout.com/no/company/922631557-hakadal-selvvask-as) | Nittedal | - | 797 540 kr | - |
| [VOLL BILVASK OG BILPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/828997262-voll-bilvask-og-bilpleie-as) | Klepp | - | 807 749 kr | - |
| [BMB AUTO SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/918738835-bmb-auto-service-as) | Gjøvik | - | 794 954 kr | - |
| [BERKÅK BILSKADE AS](https://www.norscout.com/no/company/913834852-berkak-bilskade-as) | Rennebu | - | 807 850 kr | −72,1 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
