---
title: "TINDEVINDU AS (911668785): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TINDEVINDU AS i Ullensaker hadde 11,8 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Kristine Alberto. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/911668785-tindevindu-as"
---

# TINDEVINDU AS

Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass · Ullensaker

- Org.nr: 911 668 785
- Telefon: 22 11 30 00
- E-post: salg@tindevindu.no
- Nettsted: [tindevindu.no](https://www.tindevindu.no)
- Daglig leder: Kristine Alberto

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 11,8 mill. kr (+12,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −1,42 mill. kr (Margin −12 %)
- Etablert: 2013

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −42,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −13,3 % i 2024
- Likviditet: 1,27 (tilfredsstillende). Ned fra 1,31 i 2024
- Soliditet: 21,5 % (god). Ned fra 24,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −66,2 % | −19,0 % | −13,3 % | −42,3 % |
| Driftsmargin | −5,2 % | −13,3 % | −11,0 % | −8,5 % | −12,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −192,2 % | −109,8 % | −192,5 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,10 | 1,31 | 1,27 |
| Soliditet | 10,3 % | 12,1 % | 9,2 % | 24,3 % | 21,5 % |
| Gjeldsgrad | 8,7 | 7,2 | 9,9 | 3,1 | 3,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 11 952 | 11 836 | 11 417 | 10 522 | 11 798 |
| Driftsresultat | −624 | −1 578 | −1 255 | −897 | −1 417 |
| Årsresultat | −624 | 242 | −976 | −746 | −1 128 |
| Driftsmargin | −5,2 % | −13,3 % | −11 % | −8,5 % | −12 % |
| Sum gjeld | 1 305 | 2 836 | 9 033 | 2 597 | 2 051 |
| Sum driftskostnader | 12 575 | 13 414 | - | 11 419 | 13 215 |
| Finansresultat | 0 | 21 | - | −60 | 74 |
| Resultat før skatt | - | - | −1 252 | −957 | −1 343 |
| Anleggsmidler | 0 | 1 800 | 5 | 28 | - |
| Omløpsmidler | - | - | 9 938 | 3 402 | 2 614 |
| Sum eiendeler | 1 454 | 3 228 | 9 943 | 3 429 | 2 614 |
| Egenkapital | 149 | 392 | 911 | 832 | 563 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 9 033 | 2 597 | 2 051 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Kristine Alberto: Daglig leder
- Sverre Kværner: Styrets leder
- Finn-Thore Amundsen: Styremedlem
- Arnfinn Grøndal: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Trondheimsvegen - Kløfta 79, 2040 Kløfta
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.520 Detaljhandel med jernvarer, byggevarer, fargevarer og glass
- Etablert: 26.02.2013
- Tidligere navn: TINDEFABRIKKEN AS (2013 til 2015)
- Aksjekapital: 762 850 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2013
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [BALANCO ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/913504372-balanco-accounting-as)
- Størrelse: Nr. 403 av 989 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av vinduer og annet som naturlig faller sammen med dette (dører, listverk, foringer m.m.).

## Kunngjøringer

- 25.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000599462&sokeverdi=911668785&spraak=nb)
- 08.11.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000826732&sokeverdi=911668785&spraak=nb)
- 07.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000545129&sokeverdi=911668785&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HUB MARKED MANGLERUD AS](https://www.norscout.com/no/company/829835762-hub-marked-manglerud-as) | Ullensaker | 8 | 4,28 mill. kr | +155,6 % |
| [SOLVANG PUMPETEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/919209143-solvang-pumpeteknikk-as) | Ullensaker | - | 5,03 mill. kr | +2,9 % |
| [BILTEMA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/882692302-biltema-norge-as) | Ullensaker | 1 845 | 5,64 mrd. kr | +5,8 % |
| [HUB MARKED AS](https://www.norscout.com/no/company/928237575-hub-marked-as) | Ullensaker | - | 1,55 mill. kr | −47,6 % |
| [ANLIEL AS](https://www.norscout.com/no/company/989082361-anliel-as) | Ullensaker | - | 913 258 kr | −13 % |
| [FOCAL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927203901-focal-holding-as) | Ullensaker | - | 0 kr | - |
| [WHITEWALL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927978741-whitewall-holding-as) | Ullensaker | - | 0 kr | - |
| [AUTORADA AS](https://www.norscout.com/no/company/922600902-autorada-as) | Ullensaker | - | 13,6 mill. kr | +187,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.07.2026.
