---
title: "SANDNES KEBAB AS (911691159): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SANDNES KEBAB AS i Sandnes hadde 16,7 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 15 ansatte. Daglig leder er Nina Johannessen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/911691159-sandnes-kebab-as"
---

# SANDNES KEBAB AS

Drift av restauranter · Sandnes · Etablert 2013

- Org.nr: 911 691 159
- Telefon: 51 62 95 51
- Nettsted: [kebaben.no](https://kebaben.no)
- Daglig leder: Nina Johannessen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 16,7 mill. kr (+8,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,03 mill. kr (Margin 6,2 %)
- Ansatte: 15 (Opp fra 13 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 14
- oktober 2025: 11
- desember 2025: 13
- februar 2026: 9
- mars 2026: 11
- april 2026: 12
- mai 2026: 13
- juni 2026: 14
- august 2026: 16
- oktober 2026: 15

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 34,6 % (meget god). Ned fra 70,5 % i 2024
- Likviditet: 0,54 (svak). Ned fra 0,62 i 2024
- Soliditet: 8,3 % (svak). Ned fra 8,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 75,9 % | 5,9 % | 70,5 % | 34,6 % |
| Driftsmargin | 5,7 % | 10,7 % | 0,7 % | 11,4 % | 6,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 89,7 % | 956,4 % | 397,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,75 | 0,62 | 0,54 |
| Soliditet | 14,7 % | 6,6 % | 5,6 % | 8,5 % | 8,3 % |
| Gjeldsgrad | 5,8 | 14,1 | 17,0 | 10,8 | 11,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 8 761 | 10 400 | 14 044 | 15 451 | 16 705 |
| Driftsresultat | 499 | 1 115 | 93 | 1 759 | 1 033 |
| Årsresultat | 395 | 881 | 81 | 1 367 | 754 |
| Driftsmargin | 5,7 % | 10,7 % | 0,7 % | 11,4 % | 6,2 % |
| Sum gjeld | 1 255 | 1 372 | 1 835 | 2 823 | 2 753 |
| Sum driftskostnader | 8 263 | 9 285 | - | 13 692 | 15 672 |
| Finansresultat | 7 | −6 | - | 6 | −23 |
| Resultat før skatt | - | - | 92 | 1 765 | 1 010 |
| Anleggsmidler | 239 | 151 | 562 | 1 333 | 1 591 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 381 | 1 751 | 1 410 |
| Sum eiendeler | 1 471 | 1 469 | 1 943 | 3 084 | 3 001 |
| Egenkapital | 216 | 97 | 108 | 261 | 248 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 835 | 2 823 | 2 596 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 157 |

## Ledelse og styre

- Nina Johannessen: Daglig leder
- Hasan Zorlu: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kirkegata 2, 4307 Sandnes
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 01.03.2013
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2013
- Revisor: [KALLESTEN REVISJON OG REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/951499072-kallesten-revisjon-og-regnskap-as)
- Regnskapsfører: [LINFRO REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/976487494-linfro-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 793 av 6 232 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Gatekjøkken drift med kebab, pizza og lignende og alt hva dermed står i forbindelse.

## Siste endringer

- 23.04.2026: Daglig leder endret

## Kunngjøringer

- 23.04.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000200124&sokeverdi=911691159&spraak=nb)
- 20.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000188069&sokeverdi=911691159&spraak=nb)
- 18.07.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000599667&sokeverdi=911691159&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LURA PIZZA AS](https://www.norscout.com/no/company/953334089-lura-pizza-as) | Sandnes | 16 | 10,1 mill. kr | +7,7 % |
| [CHEFS TABLE AS](https://www.norscout.com/no/company/998138183-chefs-table-as) | Sandnes | 15 | 14,2 mill. kr | +3,9 % |
| [HEREFORD & FRIENDS STEAKHOUSE SANDNES EVINO HESAN AS](https://www.norscout.com/no/company/919160349-hereford-friends-steakhouse-sandnes-evino-hesan-as) | Sandnes | 16 | 14,8 mill. kr | +7,8 % |
| [BEDRE SUSHI 1 AS](https://www.norscout.com/no/company/926934406-bedre-sushi-1-as) | Sandnes | 15 | 7,36 mill. kr | +8,3 % |
| [DD FORUS AS](https://www.norscout.com/no/company/928450694-dd-forus-as) | Sandnes | 17 | 6,86 mill. kr | −31 % |
| [GANDDAL SUSHI AS](https://www.norscout.com/no/company/926139266-ganddal-sushi-as) | Sandnes | 15 | 6,29 mill. kr | +10,5 % |
| [ORIENTAL UNION AS](https://www.norscout.com/no/company/892065292-oriental-union-as) | Sandnes | 17 | 9,71 mill. kr | +17,8 % |
| [SABRURA VÅGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/928687430-sabrura-vagen-as) | Sandnes | 14 | 10 mill. kr | +11 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Sandnes](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/sandnes)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
