---
title: "AUNMO AS (911694743): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "AUNMO AS i Midtre Gauldal hadde 22,8 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 11 ansatte. Daglig leder er Roger Aunmo. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/911694743-aunmo-as"
---

# AUNMO AS

Oppføring av bygninger · Midtre Gauldal · Etablert 2013

- Org.nr: 911 694 743
- Telefon: 958 09 217
- E-post: aunmo@hotmail.com
- Nettsted: [aunmo.com](https://aunmo.com)
- Daglig leder: Roger Aunmo (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 22,8 mill. kr (+21,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 3,5 mill. kr (Margin 15,4 %)
- Ansatte: 11

## Ansatte

- september 2025: 9
- mars 2026: 10
- mai 2026: 11

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 39,1 % (meget god). Opp fra 23,9 % i 2024
- Likviditet: 1,95 (god). Opp fra 1,41 i 2024
- Soliditet: 45,8 % (meget god). Opp fra 31,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 11,7 % | 8,9 % | 23,9 % | 39,1 % |
| Driftsmargin | 8,7 % | 5,4 % | 3,5 % | 6,7 % | 15,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 25,5 % | 16,3 % | 61,3 % | 93,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,39 | 1,51 | 1,38 | 1,41 | 1,95 |
| Soliditet | 34,9 % | 39,6 % | 42,2 % | 31,0 % | 45,8 % |
| Gjeldsgrad | 1,9 | 1,5 | 1,4 | 2,2 | 1,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 6 163 | 6 471 | 8 056 | 18 747 | 22 787 |
| Driftsresultat | 539 | 348 | 281 | 1 263 | 3 504 |
| Årsresultat | 391 | 223 | 167 | 877 | 2 618 |
| Driftsmargin | 8,7 % | 5,4 % | 3,5 % | 6,7 % | 15,4 % |
| Sum gjeld | 1 879 | 1 870 | 1 911 | 5 045 | 5 789 |
| Sum driftskostnader | - | - | 7 775 | 17 484 | 19 283 |
| Finansresultat | - | - | −67 | −138 | −147 |
| Resultat før skatt | 502 | 285 | 214 | 1 124 | 3 357 |
| Anleggsmidler | 1 528 | 1 739 | 1 712 | 3 193 | 3 128 |
| Omløpsmidler | 1 357 | 1 359 | 1 594 | 4 124 | 7 551 |
| Sum eiendeler | 2 885 | 3 098 | 3 306 | 7 317 | 10 678 |
| Egenkapital | 1 006 | 1 228 | 1 395 | 2 271 | 4 889 |
| Kortsiktig gjeld | 976 | 897 | 1 157 | 2 924 | 3 881 |
| Langsiktig gjeld | 903 | 973 | 754 | 2 121 | - |

## Ledelse og styre

- Roger Aunmo: Daglig leder og styrets leder
- Jon Aunmo: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Rørosveien 3025, 7387 Singsås
- Postadresse: Tilderåsveien 42, 7387 Singsås
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 41.000 Oppføring av bygninger
- Etablert: 15.02.2013
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2013
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [BJØRKAN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/976089790-bjorkan-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 285 av 9 255 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tak- og membrandekning, samt hva dermed står i sammenheng. Selskapet skal også kunne drive handel, investering, og drift av fast eiendom, samt investere i andre selskaper.

## Kunngjøringer

- 14.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000545476&sokeverdi=911694743&spraak=nb)
- 22.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000610779&sokeverdi=911694743&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MALUM BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/983569870-malum-bygg-as) | Midtre Gauldal | 17 | 20,7 mill. kr | −3,3 % |
| [KJELSTAD SNEKKERSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/997813804-kjelstad-snekkerservice-as) | Midtre Gauldal | 10 | 18,3 mill. kr | +23,5 % |
| [B&B ENTREPRENØR AS](https://www.norscout.com/no/company/982984688-b-b-entreprenor-as) | Midtre Gauldal | 109 | 313 mill. kr | −21,7 % |
| [BRØDRENE BØRØ AS](https://www.norscout.com/no/company/930003700-brodrene-boro-as) | Midtre Gauldal | 7 | 12,7 mill. kr | +47,2 % |
| [TØMRER VAGNILD AS](https://www.norscout.com/no/company/999593062-tomrer-vagnild-as) | Midtre Gauldal | 6 | 8,78 mill. kr | +22,1 % |
| [TØMRER BJØRNSTAD AS](https://www.norscout.com/no/company/919291362-tomrer-bjornstad-as) | Midtre Gauldal | 5 | 12,1 mill. kr | +76,7 % |
| [SCHULT BETONG AS](https://www.norscout.com/no/company/976111923-schult-betong-as) | Midtre Gauldal | 5 | 10,6 mill. kr | +16,9 % |
| [ENLIDS TRADISJONSLAFT AS](https://www.norscout.com/no/company/913073770-enlids-tradisjonslaft-as) | Midtre Gauldal | 5 | 6,95 mill. kr | −0,7 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 30.08.2026.
