---
title: "VR.TRADING.AS (911728028): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VR.TRADING.AS i Eidsvoll hadde 481 702 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Roar Haugseth. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/911728028-vr-trading-as"
---

# VR.TRADING.AS

Engroshandel med maskiner og utstyr til bergverksdrift, olje- og gassutvinning og bygge- og anleggsvirksomhet · Eidsvoll

- Org.nr: 911 728 028
- Telefon: 90 58 58 48
- E-post: vr.trading.as@gmail.com
- Nettsted: [mercedesbenzjapan.no](https://mercedesbenzjapan.no)
- Daglig leder: Roar Haugseth (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 481 702 kr (+84,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −107 033 kr (Margin −22,2 %)
- Etablert: 2013

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −10,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 1,5 % i 2024
- Likviditet: 80,91 (meget god). Ned fra 417,65 i 2024
- Soliditet: 99,3 % (meget god). Ned fra 99,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −31,1 % | 1,5 % | −10,8 % |
| Driftsmargin | 4,7 % | 1,8 % | −44,3 % | 5,9 % | −22,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 0,6 % | −34,1 % | 1,5 % | −10,9 % |
| Likviditetsgrad | - | 179,25 | 511,00 | 417,65 | 80,91 |
| Soliditet | 89,1 % | 85,4 % | 99,8 % | 99,8 % | 99,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,2 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 653 | 389 | 854 | 261 | 482 |
| Driftsresultat | 77 | 7 | −378 | 15 | −107 |
| Årsresultat | 67 | 21 | −180 | 15 | −107 |
| Driftsmargin | 4,7 % | 1,8 % | −44,3 % | 5,9 % | −22,2 % |
| Sum gjeld | 146 | 205 | 2 | 2 | 6 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 245 | 589 |
| Finansresultat | - | - | - | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 67 | 7 | −378 | 15 | −107 |
| Anleggsmidler | 0 | −29 | 0 | 0 | 430 |
| Omløpsmidler | 1 340 | 1 434 | 1 022 | 1 037 | 505 |
| Sum eiendeler | 1 340 | 1 405 | 1 022 | 1 037 | 935 |
| Egenkapital | 1 194 | 1 200 | 1 020 | 1 035 | 928 |
| Kortsiktig gjeld | −52 | 8 | 2 | 2 | 6 |
| Langsiktig gjeld | 197 | 197 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Roar Haugseth: Daglig leder og styrets leder
- Thomas Juliussen: Styremedlem
- Cecilie Valentina Angelica Alexis Haugseth: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Hjeramoen 2G, 2072 Dal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.630 Engroshandel med maskiner og utstyr til bergverksdrift, olje- og gassutvinning og bygge- og anleggsvirksomhet
- Etablert: 16.01.2013
- Tidligere navn: VIDA FITNESS AS (2013 til 2020)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2014
- Regnskapsfører: [REGNSKAPSPARTNER AS](https://www.norscout.com/no/company/980205029-regnskapspartner-as)
- Størrelse: Nr. 485 av 574 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Trading, kjøp og salg av anleggsmaskiner, samt andre ting som kan sees i sammenhegg med dette.

## Kunngjøringer

- 08.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000517039&sokeverdi=911728028&spraak=nb)
- 08.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000517038&sokeverdi=911728028&spraak=nb)
- 08.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000554309&sokeverdi=911728028&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SLY EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/875358952-sly-eiendom-as) | Eidsvoll | - | 28,1 mill. kr | −24,8 % |
| [MAKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/920323650-makin-as) | Eidsvoll | 6 | 162 mill. kr | +3,3 % |
| [T4G ONE EUROPE NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/927110458-t4g-one-europe-norge-as) | Eidsvoll | - | 601 000 kr | −93,9 % |
| [SKYMAX AS](https://www.norscout.com/no/company/921297483-skymax-as) | Eidsvoll | - | 450 519 kr | - |
| [KAMÈ AS](https://www.norscout.com/no/company/990035989-kame-as) | Eidsvoll | - | 746 032 kr | - |
| [SUNWOOD NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/917511810-sunwood-norge-as) | Eidsvoll | - | 257 280 kr | - |
| [CRITICAL EQUIPMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/925527335-critical-equipment-as) | Eidsvoll | - | 820 219 kr | - |
| [VILTHAGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/924541784-vilthagen-as) | Eidsvoll | - | 204 309 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 09.07.2026.
