---
title: "SMÅ ØYEBLIKK AS (911733749): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SMÅ ØYEBLIKK AS i Randaberg hadde 6,44 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 12 ansatte. Daglig leder er Monica Vagle. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/911733749-sma-oyeblikk-as"
---

# SMÅ ØYEBLIKK AS

Drift av barer · Randaberg · Etablert 2013

- Org.nr: 911 733 749
- Nettsted: [smaoyeblikk.no](https://www.smaoyeblikk.no)
- Daglig leder: Monica Vagle (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,44 mill. kr (+4,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 118 385 kr (Margin 1,8 %)
- Ansatte: 12 (Ned fra 15 i oktober 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 15
- desember 2025: 14
- februar 2026: 13
- mars 2026: 12
- juni 2026: 13
- juli 2026: 14
- september 2026: 12

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 6,4 % (tilfredsstillende). Ned fra 9,0 % i 2024
- Likviditet: 1,91 (god). Opp fra 1,59 i 2024
- Soliditet: 57,3 % (meget god). Opp fra 51,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 9,2 % | 19,5 % | 9,0 % | 6,4 % |
| Driftsmargin | 10,6 % | 3,3 % | 6,3 % | 2,7 % | 1,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 43,2 % | 17,5 % | 11,5 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,44 | 1,59 | 1,91 |
| Soliditet | 30,1 % | 39,4 % | 50,1 % | 51,9 % | 57,3 % |
| Gjeldsgrad | 2,3 | 1,5 | 1,0 | 0,9 | 0,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 869 | 5 095 | 5 639 | 6 151 | 6 443 |
| Driftsresultat | 410 | 168 | 356 | 168 | 118 |
| Årsresultat | 300 | 120 | 284 | 143 | 105 |
| Driftsmargin | 10,6 % | 3,3 % | 6,3 % | 2,7 % | 1,8 % |
| Sum gjeld | 1 353 | 1 083 | 984 | 1 049 | 922 |
| Sum driftskostnader | 3 459 | 4 927 | 5 283 | 5 983 | 6 324 |
| Finansresultat | −22 | −13 | 9 | 17 | 18 |
| Resultat før skatt | - | - | 365 | 185 | 136 |
| Anleggsmidler | 597 | 660 | 573 | 535 | 419 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 399 | 1 645 | 1 739 |
| Sum eiendeler | 1 937 | 1 786 | 1 972 | 2 180 | 2 158 |
| Egenkapital | 583 | 703 | 988 | 1 131 | 1 235 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 971 | 1 036 | 912 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 14 | 13 | 10 |

## Ledelse og styre

- Monica Vagle: Daglig leder og styrets leder
- Glenn Andre Eikelund: Styremedlem
- Anna Kristina Elisabet Endresen: Styremedlem
- Arnstein Vagle: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Randabergveien 378, 4070 Randaberg
- Postadresse: Nyvollveien 9B, 4070 Randaberg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.300 Drift av barer
- Etablert: 13.02.2013
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2013
- Regnskapsfører: [LIGO REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/892122652-ligo-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 196 av 518 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å drive kaffebar med tilhørende tjenester som catering, aktiviteter, events og konsulent / kurs virksomhet og hva derved står i forbindelse samt investeringer i andre selskaper.

## Siste endringer

- 28.04.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 11.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000370453&sokeverdi=911733749&spraak=nb)
- 28.04.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000214860&sokeverdi=911733749&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PUBBEN AS](https://www.norscout.com/no/company/974396696-pubben-as) | Randaberg | 15 | 4,34 mill. kr | +2,6 % |
| [VISTE STRAND BISTRO AS](https://www.norscout.com/no/company/936316336-viste-strand-bistro-as) | Randaberg | 13 | 704 112 kr | - |
| [RANDABERG TAKE AWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/916505159-randaberg-take-away-as) | Randaberg | 9 | 7,78 mill. kr | +1,6 % |
| [TOPFOOD AS](https://www.norscout.com/no/company/920003214-topfood-as) | Randaberg | 13 | 4,92 mill. kr | +65,4 % |
| [REINSKAU FAST FOOD AS](https://www.norscout.com/no/company/915815014-reinskau-fast-food-as) | Randaberg | 8 | 5,47 mill. kr | +6,1 % |
| [LUNSJTID AS](https://www.norscout.com/no/company/912542947-lunsjtid-as) | Randaberg | 13 | 14,2 mill. kr | +5,7 % |
| [SUSHI RANDABERG AS](https://www.norscout.com/no/company/929021983-sushi-randaberg-as) | Randaberg | 7 | 4,94 mill. kr | +10,3 % |
| [ARCTIC SPISERI AVD. RANDABERG AS](https://www.norscout.com/no/company/931406647-arctic-spiseri-avd-randaberg-as) | Randaberg | 7 | 4,76 mill. kr | +15,3 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
