---
title: "LIMANG AS (911748924): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LIMANG AS i Stavanger hadde 17,2 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 15 ansatte. Daglig leder er Lucian-Ioan Lazar. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/911748924-limang-as"
---

# LIMANG AS

Drift av restauranter · Stavanger · Etablert 2013

- Org.nr: 911 748 924
- Daglig leder: Lucian-Ioan Lazar (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 17,2 mill. kr (−0,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,11 mill. kr (Margin 6,5 %)
- Ansatte: 15 (Uendret siden november 2025)

## Ansatte

- september 2025: 15
- oktober 2025: 18
- november 2025: 15
- desember 2025: 20
- januar 2026: 15
- februar 2026: 13
- mars 2026: 12
- april 2026: 13
- juli 2026: 11
- september 2026: 15

### Per sted

- Stavanger: 13 ansatte
- Sandnes: Ingen oppgitt

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 22,8 % (meget god). Ned fra 27,5 % i 2024
- Likviditet: 0,57 (svak). Opp fra 0,49 i 2024
- Soliditet: 26,7 % (god). Opp fra 10,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 10,1 % | 8,6 % | 27,5 % | 22,8 % |
| Driftsmargin | −2,5 % | 2,9 % | 2,1 % | 7,3 % | 6,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 52,6 % | 223,3 % | 110,9 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,41 | 0,49 | 0,57 |
| Soliditet | −1,8 % | 14,5 % | 11,8 % | 10,5 % | 26,7 % |
| Gjeldsgrad | - | 5,9 | 7,5 | 8,5 | 2,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 7 911 | 11 993 | 15 946 | 17 172 | 17 155 |
| Driftsresultat | −194 | 353 | 333 | 1 259 | 1 107 |
| Årsresultat | −471 | 163 | 289 | 982 | 796 |
| Driftsmargin | −2,5 % | 2,9 % | 2,1 % | 7,3 % | 6,5 % |
| Sum gjeld | 3 654 | 3 026 | 3 814 | 4 334 | 3 592 |
| Sum driftskostnader | 8 106 | 11 640 | - | 15 912 | - |
| Finansresultat | −103 | −85 | - | −118 | - |
| Resultat før skatt | - | - | 269 | 1 141 | 1 009 |
| Anleggsmidler | 2 339 | 2 094 | 3 112 | 3 391 | 3 544 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 213 | 1 455 | 1 356 |
| Sum eiendeler | 3 589 | 3 538 | 4 325 | 4 846 | 4 900 |
| Egenkapital | −66 | 511 | 511 | 511 | 1 308 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 989 | 2 963 | 2 365 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 825 | 1 371 | 1 227 |

## Ledelse og styre

- Lucian-Ioan Lazar: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kongsgårdbakken 3, 4005 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 05.03.2013
- Tidligere navn: LAZAR PIZZA AS (2022 til 2025); YUMMY TIME KONGSGÅRDSBAKKEN AS (2020 til 2022); TOSCANA INVEST AS (2013 til 2020)
- Aksjekapital: 474 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2013
- Revisor: [FLYD AS](https://www.norscout.com/no/company/931900420-flyd-as)
- Regnskapsfører: [ZIMMERMANN ØKONOMI OG REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/916859465-zimmermann-okonomi-og-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 771 av 6 232 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selskapets formål er restaurantdrift, kjøp og salg av mat, samt hva hermed står i forbindelse, herunder deltakelse i andre selskaper med lignende virksomhet.

## Siste endringer

- 10.06.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 28.09.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000763271&sokeverdi=911748924&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VON FYREN AS](https://www.norscout.com/no/company/937062435-von-fyren-as) | Stavanger | 16 | - | - |
| [AN NAM AS](https://www.norscout.com/no/company/933174425-an-nam-as) | Stavanger | 15 | 15,3 mill. kr | +15,5 % |
| [SAVOR AS](https://www.norscout.com/no/company/913987799-savor-as) | Stavanger | 16 | 3,4 mill. kr | - |
| [NICS SUSHI AS](https://www.norscout.com/no/company/997275322-nics-sushi-as) | Stavanger | 15 | 12,9 mill. kr | +34,4 % |
| [KRANGLEFANTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/917835527-kranglefanten-as) | Stavanger | 16 | 6,35 mill. kr | −7,7 % |
| [KUYASHII AS](https://www.norscout.com/no/company/921294573-kuyashii-as) | Stavanger | 15 | 10,3 mill. kr | +0,2 % |
| [HOUSE OF FINGERFOOD AS](https://www.norscout.com/no/company/997421558-house-of-fingerfood-as) | Stavanger | 16 | 12,9 mill. kr | −0,2 % |
| [RISA EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/986423516-risa-eiendom-as) | Stavanger | 15 | 7,05 mill. kr | +4,0 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 29.09.2026.
