---
title: "BYGG OG BRANNSIKRING BUSKERUD AS (911770210): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BYGG OG BRANNSIKRING BUSKERUD AS i Drammen hadde 8,47 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 11 ansatte. Daglig leder er Enver Tarakaj. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/911770210-bygg-og-brannsikring-buskerud-as"
---

# BYGG OG BRANNSIKRING BUSKERUD AS

Installasjon av isoleringsmateriale · Drammen · Etablert 2013

- Org.nr: 911 770 210
- Telefon: 479 52 951
- E-post: post@bygg-brannsikring.no
- Nettsted: [bygg-brannsikring.no](https://www.bygg-brannsikring.no)
- Daglig leder: Enver Tarakaj (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 8,47 mill. kr (−35,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,38 mill. kr (Margin 16,3 %)
- Ansatte: 11 (Uendret siden oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 12
- oktober 2025: 11
- januar 2026: 10
- februar 2026: 12
- april 2026: 13
- september 2026: 12
- oktober 2026: 11

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 12,4 % (god). Ned fra 17,6 % i 2024
- Likviditet: 3,12 (meget god). Ned fra 3,44 i 2024
- Soliditet: 89,9 % (meget god). Opp fra 88,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 21,8 % | 38,0 % | 17,6 % | 12,4 % |
| Driftsmargin | 27,2 % | 26,2 % | 34,2 % | 27,3 % | 16,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 46,6 % | 20,3 % | 13,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,35 | 3,44 | 3,12 |
| Soliditet | 88,0 % | 84,2 % | 82,5 % | 88,7 % | 89,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,2 | 0,2 | 0,1 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 6 673 | 11 284 | 19 402 | 13 057 | 8 472 |
| Driftsresultat | 1 815 | 2 957 | 6 642 | 3 568 | 1 382 |
| Årsresultat | 1 535 | 2 184 | 5 512 | 3 016 | 2 355 |
| Driftsmargin | 27,2 % | 26,2 % | 34,2 % | 27,3 % | 16,3 % |
| Sum gjeld | 1 516 | 2 402 | 3 677 | 2 599 | 2 361 |
| Sum driftskostnader | 4 858 | 8 327 | 12 760 | 9 489 | 7 091 |
| Finansresultat | 145 | −93 | 379 | 264 | 1 303 |
| Resultat før skatt | - | - | 7 021 | 3 832 | 2 684 |
| Anleggsmidler | 6 776 | 8 427 | 8 795 | 14 138 | 16 203 |
| Omløpsmidler | - | - | 12 212 | 8 808 | 7 247 |
| Sum eiendeler | 12 651 | 15 221 | 21 007 | 22 946 | 23 450 |
| Egenkapital | 11 134 | 12 819 | 17 330 | 20 347 | 21 090 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 3 647 | 2 561 | 2 322 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 30 | 38 | - |

## Ledelse og styre

- Enver Tarakaj: Daglig leder og styrets leder
- Burim Smajli: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Bjelkeveien 15, 3024 Drammen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.230 Installasjon av isoleringsmateriale
- Etablert: 12.03.2013
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2013
- Revisor: [RE REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/818091702-re-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [WEFILE AS](https://www.norscout.com/no/company/924505036-wefile-as)
- Størrelse: Nr. 26 av 122 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Alt innenfor oppussing og branntetting, mur- og malerarbeid.

## Kunngjøringer

- 05.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000662524&sokeverdi=911770210&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VESTFOLD BRANNVERN AS](https://www.norscout.com/no/company/833497812-vestfold-brannvern-as) | Drammen | - | 8,14 mill. kr | +395,4 % |
| [KJELL EGILS ISOLERING AS](https://www.norscout.com/no/company/999598609-kjell-egils-isolering-as) | Drammen | - | 1,61 mill. kr | −8,2 % |
| [MATH HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/922215480-math-holding-as) | Drammen | - | 0 kr | - |
| [PRO GULVLEGGER AS](https://www.norscout.com/no/company/933539458-pro-gulvlegger-as) | Drammen | 11 | 9,03 mill. kr | - |
| [SVENT SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/825695222-svent-service-as) | Drammen | 11 | 6,7 mill. kr | +2,4 % |
| [JØRNSEN TAK AS](https://www.norscout.com/no/company/971644486-jornsen-tak-as) | Drammen | 11 | 10,5 mill. kr | −28,7 % |
| [BUSKERUD BLIKK & SVEIS AS](https://www.norscout.com/no/company/966219696-buskerud-blikk-sveis-as) | Drammen | 10 | 33,4 mill. kr | −12,4 % |
| [MILJØTEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/981448278-miljoteknikk-as) | Drammen | 11 | 15,7 mill. kr | −5,4 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
