---
title: "SAFE SOLUTIONS AS (911815788): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SAFE SOLUTIONS AS i Stjørdal hadde 4,7 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Torbjørn Balstad. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/911815788-safe-solutions-as"
---

# SAFE SOLUTIONS AS

Annen industriproduksjon ikke nevnt annet sted · Stjørdal

- Org.nr: 911 815 788
- Daglig leder: Torbjørn Balstad (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 4,7 mill. kr (−16,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 27 958 kr (Margin 0,6 %)
- Etablert: 2013

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 2,4 % (svak). Opp fra 0,9 % i 2024
- Likviditet: 1,86 (god). Ned fra 2,28 i 2024
- Soliditet: 60,1 % (meget god). Ned fra 69,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 0,9 % | 2,4 % |
| Driftsmargin | 1,3 % | 3,5 % | −0,1 % | −2,9 % | 0,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | −7,2 % | 0,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,58 | 2,28 | 1,86 |
| Soliditet | - | - | 77,7 % | 69,9 % | 60,1 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 0,3 | 0,4 | 0,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 576 | 3 918 | 3 740 | 5 608 | 4 697 |
| Driftsresultat | 33 | 139 | −2 | −163 | 28 |
| Årsresultat | 16 | 106 | 49 | −136 | 3 |
| Driftsmargin | 1,3 % | 3,5 % | −0,1 % | −2,9 % | 0,6 % |
| Sum gjeld | - | - | 738 | 997 | 1 542 |
| Sum driftskostnader | 2 543 | 3 779 | - | 5 771 | 4 669 |
| Finansresultat | −13 | −2 | - | −12 | −26 |
| Resultat før skatt | - | - | 63 | −175 | 2 |
| Anleggsmidler | - | - | 1 400 | 1 638 | 1 370 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 906 | 1 675 | 2 490 |
| Sum eiendeler | - | - | 3 305 | 3 313 | 3 861 |
| Egenkapital | - | - | 2 567 | 2 316 | 2 319 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 738 | 735 | 1 340 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 262 | - |

## Ledelse og styre

- Torbjørn Balstad: Daglig leder og styremedlem
- Per Kristian Laugtug: Styrets leder
- Leif Anders Hastadklev: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Hognesaunvegen 96, 7513 Stjørdal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 32.990 Annen industriproduksjon ikke nevnt annet sted
- Etablert: 15.03.2013
- Aksjekapital: 390 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2013
- Regnskapsfører: [ADMENTO AS](https://www.norscout.com/no/company/989176013-admento-as)
- Størrelse: Nr. 52 av 142 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utvikling av sikkerhetsrelaterte tjenester og produkter og alt som derved står i forbindelse med dette, import og salg av varer, samt eie aksjer i andre selskaper, samt drive med konsulenttjenester.

## Siste endringer

- 24.03.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 05.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000237360&sokeverdi=911815788&spraak=nb)
- 24.03.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000136759&sokeverdi=911815788&spraak=nb)

## Offentlig støtte

- 09.08.2026: Tilskudd fra INNOVASJON NORGE, 70 000 kr

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HØRSELSLABEN AS](https://www.norscout.com/no/company/993857114-horselslaben-as) | Stjørdal | 5 | 12,5 mill. kr | +6,4 % |
| [ART IN DENT AS](https://www.norscout.com/no/company/935948258-art-in-dent-as) | Stjørdal | - | 1,27 mill. kr | - |
| [SØLV & GULLSMIA AS](https://www.norscout.com/no/company/971235705-solv-gullsmia-as) | Stjørdal | - | 143 591 kr | - |
| [STJERNEN SØLV AS](https://www.norscout.com/no/company/937329644-stjernen-solv-as) | Stjørdal | - | - | - |
| [REFLECTIL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/941924751-reflectil-holding-as) | Oslo | - | 5,16 mill. kr | +0,6 % |
| [SAFEBACK AS](https://www.norscout.com/no/company/820851242-safeback-as) | Bergen | - | 4,34 mill. kr | +107,9 % |
| [HANDELSKOMPANIET SALG & SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/999274242-handelskompaniet-salg-service-as) | Sykkylven | - | 5,96 mill. kr | −14,9 % |
| [SILENCER AS](https://www.norscout.com/no/company/915259367-silencer-as) | Sandnes | - | 4,19 mill. kr | −0,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
