---
title: "BLI AS (911856255): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BLI AS i Nore og Uvdal hadde 4,81 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Tone Heid Larsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/911856255-bli-as"
---

# BLI AS

Detaljhandel med motorvogner · Nore og Uvdal

- Org.nr: 911 856 255
- Telefon: 909 93 007
- Daglig leder: Tone Heid Larsen (også varamedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 4,81 mill. kr (−43,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −117 404 kr (Margin −2,4 %)
- Etablert: 2013

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −2,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,8 % i 2024
- Likviditet: 5,96 (meget god). Ned fra 10,36 i 2024
- Soliditet: 34,4 % (god). Opp fra 27,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 14,5 % | 5,7 % | 0,8 % | −2,5 % |
| Driftsmargin | 5,9 % | 4,3 % | 1,7 % | 0,2 % | −2,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 12,2 % | −15,9 % | −15,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 14,35 | 10,36 | 5,96 |
| Soliditet | 14,9 % | 17,9 % | 18,8 % | 27,8 % | 34,4 % |
| Gjeldsgrad | 5,7 | 4,6 | 4,3 | 2,6 | 1,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 9 659 | 15 975 | 18 569 | 8 558 | 4 809 |
| Driftsresultat | 572 | 683 | 322 | 18 | −117 |
| Årsresultat | 355 | 427 | 103 | −164 | −102 |
| Driftsmargin | 5,9 % | 4,3 % | 1,7 % | 0,2 % | −2,4 % |
| Sum gjeld | 3 353 | 4 643 | 4 829 | 2 479 | 1 991 |
| Sum driftskostnader | 9 087 | 15 292 | 18 247 | 8 540 | 4 927 |
| Finansresultat | −103 | −138 | −192 | −182 | −39 |
| Resultat før skatt | - | - | 130 | −164 | −157 |
| Anleggsmidler | 88 | 141 | 597 | 782 | 903 |
| Omløpsmidler | - | - | 5 349 | 2 650 | 2 134 |
| Sum eiendeler | 3 941 | 5 658 | 5 946 | 3 432 | 3 037 |
| Egenkapital | 587 | 1 014 | 1 117 | 953 | 1 046 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 373 | 256 | 358 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 4 456 | 2 224 | - |

## Ledelse og styre

- Tone Heid Larsen: Daglig leder og varamedlem
- Bjørn Larsen: Styrets leder
- Ingrid Larsen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Sentrum 34, 3630 Rødberg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.810 Detaljhandel med motorvogner
- Etablert: 16.04.2013
- Aksjekapital: 110 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2013
- Revisor: [REVISORKOLLEGIET AS](https://www.norscout.com/no/company/987593636-revisorkollegiet-as)
- Størrelse: Nr. 1 319 av 2 413 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp, salg og utleie av kjøretøy, maskiner og utstyr. Kjøp salg av aksjer.

## Kunngjøringer

- 26.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000082851&sokeverdi=911856255&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ANDREAS TOPPEN LARSEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/924959274-andreas-toppen-larsen-invest-as) | Nore og Uvdal | - | 6,64 mill. kr | +66,9 % |
| [NA SALG OG UTLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/983731937-na-salg-og-utleie-as) | Nore og Uvdal | - | 421 068 kr | −78,4 % |
| [SKARPNOR AS](https://www.norscout.com/no/company/923175792-skarpnor-as) | Nore og Uvdal | - | 9,94 mill. kr | +24,1 % |
| [NORE AUTO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989232401-nore-auto-holding-as) | Nore og Uvdal | - | 0 kr | - |
| [BL AUTO AS](https://www.norscout.com/no/company/928575829-bl-auto-as) | Nore og Uvdal | - | 17,4 mill. kr | +28,6 % |
| [PS AUTOTRADING AS](https://www.norscout.com/no/company/929082109-ps-autotrading-as) | Nore og Uvdal | - | 37,9 mill. kr | +33,1 % |
| [TOPPEN BIL AS](https://www.norscout.com/no/company/951225940-toppen-bil-as) | Nore og Uvdal | 6 | 33,1 mill. kr | +15,3 % |
| [MOBILE RØDBERG AS](https://www.norscout.com/no/company/975951588-mobile-rodberg-as) | Nore og Uvdal | 8 | 41,2 mill. kr | +12,1 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
