---
title: "RØRLEGGER PLUSS AS (911866765): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RØRLEGGER PLUSS AS i Oslo hadde 9,74 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Salih Sarman. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/911866765-rorlegger-pluss-as"
---

# RØRLEGGER PLUSS AS

Rørleggerarbeid · Oslo

- Org.nr: 911 866 765
- Nettsted: [rorpluss.no](https://rorpluss.no)
- Daglig leder: Salih Sarman (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 9,74 mill. kr (+42,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 3,39 mill. kr (Margin 34,8 %)
- Etablert: 2013

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 59,5 % (meget god). Opp fra 20,5 % i 2024
- Likviditet: 1,85 (god). Ned fra 2,52 i 2024
- Soliditet: 41,3 % (meget god). Ned fra 51,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 20,5 % | 59,5 % |
| Driftsmargin | 22,5 % | 21,1 % | 21,7 % | 15,6 % | 34,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 54,7 % | 131,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,60 | 2,52 | 1,85 |
| Soliditet | - | - | 27,0 % | 51,7 % | 41,3 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 2,7 | 0,9 | 1,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 8 062 | 8 202 | 5 919 | 6 855 | 9 742 |
| Driftsresultat | 1 816 | 1 733 | 1 286 | 1 067 | 3 390 |
| Årsresultat | 1 323 | 1 344 | 1 003 | 830 | 2 629 |
| Driftsmargin | 22,5 % | 21,1 % | 21,7 % | 15,6 % | 34,8 % |
| Sum gjeld | - | - | 4 420 | 2 116 | 4 112 |
| Sum driftskostnader | 6 246 | 6 469 | 4 633 | 5 787 | 6 352 |
| Finansresultat | −116 | −7 | −4 | 1 | −4 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 283 | 1 068 | 3 386 |
| Anleggsmidler | - | - | 510 | 538 | 415 |
| Omløpsmidler | - | - | 5 547 | 3 845 | 6 594 |
| Sum eiendeler | - | - | 6 058 | 4 383 | 7 009 |
| Egenkapital | - | - | 1 638 | 2 267 | 2 897 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 136 | 1 528 | 3 557 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 2 284 | 588 | 556 |

## Ledelse og styre

- Salih Sarman: Daglig leder og styrets leder
- Kevser Sarman: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Tvetenveien 164, 0671 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 16.04.2013
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2013
- Revisor: [NITSCHKE AS](https://www.norscout.com/no/company/914658314-nitschke-as)
- Regnskapsfører: [ACCOUNTING 4 YOU AS](https://www.norscout.com/no/company/999243886-accounting-4-you-as)
- Størrelse: Nr. 782 av 2 656 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rørleggervirksomhet, konsulentvirksomhet, agenturvirksomhet, drift av faste eiendommer og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.

## Siste endringer

- 18.08.2026: Revisor endret
- 14.04.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 18.08.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000698809&sokeverdi=911866765&spraak=nb)
- 10.08.2026: [Manglende roller](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000677152&sokeverdi=911866765&spraak=nb)
- 30.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000454175&sokeverdi=911866765&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KNUT LIE AS](https://www.norscout.com/no/company/919396377-knut-lie-as) | Oslo | - | 10,1 mill. kr | +46 % |
| [SVVS AS](https://www.norscout.com/no/company/993538590-svvs-as) | Oslo | - | 9,55 mill. kr | +10,9 % |
| [FONTENE-TEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/976874765-fontene-teknikk-as) | Oslo | - | 10,7 mill. kr | +163,3 % |
| [SOLID RØRFORNYING AS](https://www.norscout.com/no/company/930886556-solid-rorfornying-as) | Oslo | - | 7,55 mill. kr | +33,7 % |
| [NORDSTRAND RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/917948941-nordstrand-ror-as) | Oslo | - | 11 mill. kr | +23,6 % |
| [RØRLEGGERKOMPANIET AS](https://www.norscout.com/no/company/888460942-rorleggerkompaniet-as) | Oslo | - | 6,94 mill. kr | −6,6 % |
| [RØRMONTASJE AS](https://www.norscout.com/no/company/984665148-rormontasje-as) | Oslo | - | 11,5 mill. kr | −1,2 % |
| [NOSSUM RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/990000077-nossum-ror-as) | Oslo | - | 6,9 mill. kr | −3,4 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Rørleggerfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/rorleggerfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.10.2026.
