---
title: "GUFA AS (911882876): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GUFA AS i Trondheim hadde 8,6 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 25 ansatte. Daglig leder er Jan Emil Gulliksen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/911882876-gufa-as"
---

# GUFA AS

Drift av restauranter · Trondheim · Etablert 2013

- Org.nr: 911 882 876
- Nettsted: [pizzabakeren.no](https://www.pizzabakeren.no)
- Daglig leder: Jan Emil Gulliksen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 8,6 mill. kr (+1,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 541 816 kr (Margin 6,3 %)
- Ansatte: 25 (Opp fra 18 i november 2025)

## Ansatte

- september 2025: 28
- november 2025: 18
- desember 2025: 19
- januar 2026: 20
- februar 2026: 19
- april 2026: 20
- mai 2026: 21
- juli 2026: 22
- august 2026: 24
- september 2026: 25

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 29,1 % (meget god). Ned fra 39,7 % i 2024
- Likviditet: 0,96 (svak). Samme som i 2024
- Soliditet: 4,6 % (svak). Ned fra 6,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 476,1 % | 21,0 % | 39,7 % | 29,1 % |
| Driftsmargin | 101,9 % | 95,2 % | 4,8 % | 8,7 % | 6,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 407,0 % | 738,4 % | 541,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,95 | 0,96 | 0,96 |
| Soliditet | 8,8 % | 5,6 % | 4,7 % | 6,3 % | 4,6 % |
| Gjeldsgrad | 10,4 | 16,8 | 20,5 | 15,0 | 20,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 497 | 7 354 | 8 439 | 8 475 | 8 601 |
| Driftsresultat | 5 601 | 7 000 | 409 | 739 | 542 |
| Årsresultat | −79 | 277 | 317 | 576 | 422 |
| Driftsmargin | 101,9 % | 95,2 % | 4,8 % | 8,7 % | 6,3 % |
| Sum gjeld | 1 062 | 1 678 | 2 047 | 1 495 | 2 061 |
| Sum driftskostnader | 1 557 | 1 933 | - | 7 736 | 8 059 |
| Finansresultat | 3 | 1 | - | −1 | 0 |
| Resultat før skatt | - | - | 407 | 738 | 542 |
| Anleggsmidler | 196 | 156 | 210 | 161 | 189 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 938 | 1 435 | 1 972 |
| Sum eiendeler | 1 164 | 1 778 | 2 147 | 1 595 | 2 161 |
| Egenkapital | 102 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 045 | 1 495 | 2 061 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 1 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Jan Emil Gulliksen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Singsakerbakken 2D, 7030 Trondheim
- Postadresse: c/o Jan Emil Gulliksen, Bruveien 122A, 4158 Bru
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 11.02.2013
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2018
- Revisor: [FLYD AS](https://www.norscout.com/no/company/931900420-flyd-as)
- Regnskapsfører: [LIGO REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/892122652-ligo-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 953 av 6 232 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Produksjon-, handel- & serveringsvirksomhet med hovedvekt på pizzaprodukter samt hva hermed står i forbindelse, herunder å delta i selskaper med lignende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 22.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000409535&sokeverdi=911882876&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SAPERI 2 AS](https://www.norscout.com/no/company/933792994-saperi-2-as) | Trondheim | 26 | 11,4 mill. kr | - |
| [ROBATA AS](https://www.norscout.com/no/company/974984865-robata-as) | Trondheim | 24 | 24,4 mill. kr | +6,0 % |
| [SABRURA LADE AS](https://www.norscout.com/no/company/914218322-sabrura-lade-as) | Trondheim | 26 | 14,7 mill. kr | +6,9 % |
| [TRONDHJEM MIKROBRYGGERI AS](https://www.norscout.com/no/company/979740360-trondhjem-mikrobryggeri-as) | Trondheim | 24 | 16 mill. kr | +21 % |
| [BBD AS](https://www.norscout.com/no/company/993809128-bbd-as) | Trondheim | 26 | 15,3 mill. kr | −16,1 % |
| [BAKLANDET SKYDSSTATION AS](https://www.norscout.com/no/company/976547349-baklandet-skydsstation-as) | Trondheim | 24 | 14,7 mill. kr | +7,8 % |
| [LADENOR AS](https://www.norscout.com/no/company/925776610-ladenor-as) | Trondheim | 26 | 25,8 mill. kr | +1,7 % |
| [SAPERI AS](https://www.norscout.com/no/company/931515012-saperi-as) | Trondheim | 24 | 12,3 mill. kr | +3,0 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
