---
title: "REKKVERK I STÅL AS (911885891): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "REKKVERK I STÅL AS i Nittedal hadde 4,82 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Daglig leder er Espen Alme. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/911885891-rekkverk-i-stal-as"
---

# REKKVERK I STÅL AS

Produksjon av dører og vinduer av metall · Nittedal · Etablert 2013

- Org.nr: 911 885 891
- Daglig leder: Espen Alme (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 4,82 mill. kr (+46,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 859 589 kr (Margin 17,8 %)
- Ansatte: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 47,4 % (meget god). Ned fra 87,7 % i 2024
- Likviditet: 1,57 (god). Ned fra 1,63 i 2024
- Soliditet: 47,9 % (meget god). Opp fra 35,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 29,8 % | −55,5 % | 87,7 % | 47,4 % |
| Driftsmargin | −10,3 % | 8,0 % | −20,0 % | 21,7 % | 17,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −849,8 % | 425,7 % | 107,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,79 | 1,63 | 1,57 |
| Soliditet | 2,8 % | 25,0 % | −38,6 % | 35,7 % | 47,9 % |
| Gjeldsgrad | 35,2 | 3,0 | - | 1,8 | 1,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 967 | 2 775 | 1 683 | 3 303 | 4 825 |
| Driftsresultat | −305 | 223 | −337 | 716 | 860 |
| Årsresultat | −314 | 198 | −350 | 594 | 660 |
| Driftsmargin | −10,3 % | 8,0 % | −20 % | 21,7 % | 17,8 % |
| Sum gjeld | 613 | 649 | 480 | 829 | 1 219 |
| Sum driftskostnader | 3 272 | 2 553 | 2 020 | 2 587 | 3 965 |
| Finansresultat | −9 | −24 | −13 | −21 | −11 |
| Resultat før skatt | - | - | −350 | 695 | 849 |
| Anleggsmidler | 157 | 0 | 48 | 135 | 452 |
| Omløpsmidler | - | - | 299 | 1 155 | 1 887 |
| Sum eiendeler | 631 | 865 | 346 | 1 289 | 2 340 |
| Egenkapital | 17 | 216 | −134 | 460 | 1 120 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 380 | 707 | 1 200 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 100 | 122 | 19 |

## Ledelse og styre

- Espen Alme: Daglig leder og styremedlem
- Hege Alme: Styrets leder
- Kjell Alme: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Rulseveien 28B, 1484 Hakadal
- Postadresse: C/O Olsvold & Co. AS, Kjulsliveien 3, 1480 Slattum
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 25.120 Produksjon av dører og vinduer av metall
- Etablert: 22.03.2013
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2013
- Regnskapsfører: [OLSVOLD & CO AS](https://www.norscout.com/no/company/885293042-olsvold-co-as)
- Størrelse: Nr. 55 av 71 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Produksjon og salg av trapper og rekkverk i stål, samt annen virksomhet som naturlig faller sammen med dette.

## Siste endringer

- 02.11.2026: Regnskapsfører endret
- 16.03.2026: Ny postadresse
- 13.09.2025: Antall ansatte endret til 5

## Kunngjøringer

- 23.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000201300&sokeverdi=911885891&spraak=nb)
- 16.03.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000115963&sokeverdi=911885891&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SIMENSEN RUSTFRI AS](https://www.norscout.com/no/company/948545624-simensen-rustfri-as) | Nittedal | 5 | 7,54 mill. kr | −16,7 % |
| [SVEIS OG VEGSIKRING AS](https://www.norscout.com/no/company/976229908-sveis-og-vegsikring-as) | Nittedal | - | 6,31 mill. kr | +5,0 % |
| [ROMERIKE RUSTFRIE AS](https://www.norscout.com/no/company/989432257-romerike-rustfrie-as) | Nittedal | 9 | 10,2 mill. kr | −16,5 % |
| [NITRUS AS](https://www.norscout.com/no/company/989865277-nitrus-as) | Nittedal | - | 2,4 mill. kr | −3,1 % |
| [STÅLKONSTRUKSJON AS](https://www.norscout.com/no/company/891156812-stalkonstruksjon-as) | Nittedal | 10 | 17,1 mill. kr | +3,9 % |
| [AS SKILTFABRIKKEN](https://www.norscout.com/no/company/918824774-as-skiltfabrikken) | Nittedal | - | 556 134 kr | - |
| [MYHRE LÅS- OG MEK VERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/940317045-myhre-las-og-mek-verksted-as) | Nittedal | 11 | 9,38 mill. kr | −3,8 % |
| [ARCTIC DEFENSE AS](https://www.norscout.com/no/company/913096118-arctic-defense-as) | Nittedal | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
