---
title: "BARN I VANN AS (911969505): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BARN I VANN AS i Nittedal hadde 2,76 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Rune Mosgaard. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/911969505-barn-i-vann-as"
---

# BARN I VANN AS

Undervisning innenfor idrett og rekreasjon · Nittedal · Etablert 2013

- Org.nr: 911 969 505
- Telefon: 482 31 231
- E-post: info@barnivann.no
- Nettsted: [barnivann.no](https://www.barnivann.no)
- Daglig leder: Rune Mosgaard (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,76 mill. kr (+0,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 55 797 kr (Margin 2,0 %)
- Ansatte: 7

## Ansatte

- november 2025: 7
- mai 2026: 8
- juni 2026: 7

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 2,3 % (svak). Ned fra 9,8 % i 2024
- Likviditet: 1,86 (god). Ned fra 1,89 i 2024
- Soliditet: 48,9 % (meget god). Ned fra 49,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 19,6 % | 22,2 % | 9,8 % | 2,3 % |
| Driftsmargin | −4,5 % | 14,8 % | 16,9 % | 8,5 % | 2,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 60,7 % | 20,7 % | 4,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,78 | 1,89 | 1,86 |
| Soliditet | 37,3 % | 28,8 % | 41,9 % | 49,6 % | 48,9 % |
| Gjeldsgrad | 1,7 | 2,5 | 1,4 | 1,0 | 1,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 660 | 2 040 | 3 001 | 2 748 | 2 755 |
| Driftsresultat | −29 | 302 | 506 | 234 | 56 |
| Årsresultat | −41 | 282 | 386 | 176 | 45 |
| Driftsmargin | −4,5 % | 14,8 % | 16,9 % | 8,5 % | 2,0 % |
| Sum gjeld | 573 | 1 540 | 1 400 | 1 206 | 1 285 |
| Sum driftskostnader | 689 | 1 738 | 2 496 | 2 514 | 2 699 |
| Finansresultat | −11 | −12 | −11 | −8 | 1 |
| Resultat før skatt | - | - | 495 | 227 | 57 |
| Anleggsmidler | 80 | 80 | 152 | 146 | 138 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 257 | 2 246 | 2 378 |
| Sum eiendeler | 915 | 2 163 | 2 409 | 2 392 | 2 516 |
| Egenkapital | 341 | 623 | 1 009 | 1 186 | 1 231 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 265 | 1 189 | 1 281 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 135 | 17 | 4 |

## Ledelse og styre

- Rune Mosgaard: Daglig leder og styrets leder
- Anne Mosgaard: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Industriveien 5, 1481 Hagan
- Postadresse: Postboks 25, 1486 Nittedal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.510 Undervisning innenfor idrett og rekreasjon
- Etablert: 13.05.2013
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [AS SOLREGN](https://www.norscout.com/no/company/956623103-as-solregn)
- Størrelse: Nr. 143 av 962 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Bedrive svømmetrening for barn, samt kjøp og salg av produkter som naturlig hører inn under dette. I tillegg skal selskapet bedrive utleie av bobiler, og alt som naturlig hører inn under dette.

## Kunngjøringer

- 18.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000122542&sokeverdi=911969505&spraak=nb)

## Offentlig støtte

- 18.01.2021: Garanti fra EKSPORTFINANSIERING NORGE, 400 000 kr
- 18.01.2021: Garanti fra GARANTIINSTITUTTET FOR EKSPORTKREDITT/ THE NORWEGIAN EXPORT CREDIT GUARANTEE AGENCY, 400 000 kr

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NITTEDAL HESTESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/988826723-nittedal-hestesenter-as) | Nittedal | 13 | 3,3 mill. kr | +9,3 % |
| [UTVIKLINGSTRAPPA AS](https://www.norscout.com/no/company/830272852-utviklingstrappa-as) | Nittedal | - | 321 372 kr | - |
| [GLUGGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/920805183-gluggen-as) | Nittedal | - | 15 000 kr | - |
| [THE CONSISTENCY PROJECT AS](https://www.norscout.com/no/company/938260923-the-consistency-project-as) | Nittedal | - | - | - |
| [SOLSTUA BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/914419867-solstua-barnehage-as) | Nittedal | 8 | 6,03 mill. kr | +6,4 % |
| [INDUSTRIVEIEN FUS BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/922043361-industriveien-fus-barnehage-as) | Nittedal | - | 9,78 mill. kr | −36,3 % |
| [OVERN TRAFIKKSKOLE AS](https://www.norscout.com/no/company/932995778-overn-trafikkskole-as) | Nittedal | - | 4,42 mill. kr | - |
| [ROTNES FUS KULTURBARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/922043744-rotnes-fus-kulturbarnehage-as) | Nittedal | 21 | 19,2 mill. kr | +5,7 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.06.2026.
