---
title: "JV INVEST AS (911984539): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "JV INVEST AS i Stavanger er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Jøran Vaule. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/911984539-jv-invest-as"
---

# JV INVEST AS

Uoppgitt · Stavanger

- Org.nr: 911 984 539
- Telefon: 911 04 030
- Daglig leder: Jøran Vaule (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −26 378 kr
- Etablert: 2013

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 10,0 % (god). Opp fra −1,0 % i 2024
- Soliditet: 100,0 % (meget god). Samme som i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,5 % | −1,7 % | −1,0 % | 10,0 % |
| Driftsmargin | −41,9 % | −9,4 % | - | - | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 1,8 % | −1,7 % | −1,0 % | 20,3 % |
| Likviditetsgrad | 1,45 | 23,18 | 304,00 | - | - |
| Soliditet | 91,3 % | 99,4 % | 99,8 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 160 | 32 | 0 | 0 | - |
| Driftsresultat | −67 | −3 | −53 | −28 | −26 |
| Årsresultat | 132 | 48 | −44 | −24 | 542 |
| Driftsmargin | −41,9 % | −9,4 % | - | - | - |
| Sum gjeld | 253 | 17 | 4 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 28 | 26 |
| Finansresultat | - | - | - | 3 | 568 |
| Resultat før skatt | 132 | 48 | −44 | −24 | 542 |
| Anleggsmidler | 2 527 | 2 312 | 1 204 | 1 204 | 1 479 |
| Omløpsmidler | 368 | 394 | 1 216 | 1 188 | 1 455 |
| Sum eiendeler | 2 895 | 2 707 | 2 420 | 2 392 | 2 933 |
| Egenkapital | 2 642 | 2 690 | 2 416 | 2 392 | 2 934 |
| Kortsiktig gjeld | 253 | 17 | 4 | 0 | 0 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Jøran Vaule: Daglig leder og styrets leder
- Jane Karin Vaule: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: c/o CrossFit Centrum AS, Forusparken 32, 4031 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 22.05.2013
- Tidligere navn: GYM SUPPLY AS (2013)
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2013
- Formål: Investeringer i andre selskaper, handel med verdipapir, råvarer, valuta, og andre varer. Konsulentvirksomhet.

## Kunngjøringer

- 03.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000342836&sokeverdi=911984539&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ECON HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/911885506-econ-holding-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [BASTARD AS](https://www.norscout.com/no/company/912014541-bastard-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [ÅKÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/911739704-aka-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [RAMSTAD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/912259153-ramstad-holding-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [KARLS1 HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/911663937-karls1-holding-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [MANDO AS](https://www.norscout.com/no/company/912396444-mando-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [EIGE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/911600617-eige-holding-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |
| [OMA INVESTMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/912461688-oma-investment-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.10.2026.
