---
title: "TOPP KVALITET RENHOLD AS (912049337): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TOPP KVALITET RENHOLD AS i Trondheim hadde 5,8 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 22 ansatte. Daglig leder er Consan Arokiyanathar. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/912049337-topp-kvalitet-renhold-as"
---

# TOPP KVALITET RENHOLD AS

Rengjøring av bygninger · Trondheim · Etablert 2013

- Org.nr: 912 049 337
- Nettsted: [tkrenhold.no](https://www.tkrenhold.no)
- Daglig leder: Consan Arokiyanathar (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 5,8 mill. kr (+7,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,05 mill. kr (Margin 18,1 %)
- Ansatte: 22

## Ansatte

- september 2025: 24
- oktober 2025: 23
- november 2025: 22

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 26,8 % (meget god). Ned fra 64,2 % i 2024
- Likviditet: 1,51 (god). Ned fra 2,97 i 2024
- Soliditet: 50,5 % (meget god). Ned fra 67,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 57,0 % | - | 64,2 % | 26,8 % |
| Driftsmargin | 43,0 % | 23,5 % | 41,1 % | 30,4 % | 18,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 178,6 % | 102,4 % | 41,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,03 | 2,97 | 1,51 |
| Soliditet | 59,9 % | 56,3 % | 54,8 % | 67,9 % | 50,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,7 | 0,8 | 0,8 | 0,5 | 1,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 894 | 4 194 | 4 728 | 5 422 | 5 804 |
| Driftsresultat | 1 243 | 987 | 1 945 | 1 647 | 1 050 |
| Årsresultat | 970 | 750 | 1 523 | 1 277 | 714 |
| Driftsmargin | 43 % | 23,5 % | 41,1 % | 30,4 % | 18,1 % |
| Sum gjeld | 674 | 780 | 976 | 955 | 2 405 |
| Sum driftskostnader | 1 650 | 3 207 | 2 783 | 3 775 | 4 754 |
| Finansresultat | 0 | −24 | 7 | −7 | −130 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 952 | 1 640 | 920 |
| Anleggsmidler | 4 | 3 | 192 | 156 | 3 449 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 965 | 2 820 | 1 408 |
| Sum eiendeler | 1 678 | 1 784 | 2 157 | 2 976 | 4 858 |
| Egenkapital | 1 004 | 1 005 | 1 181 | 2 021 | 2 453 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 969 | 948 | 934 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 7 | 7 | 1 470 |

## Ledelse og styre

- Consan Arokiyanathar: Daglig leder og styrets leder
- Tharshini Consan: Styremedlem
- Conadsan Arokiyanathar: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Njords veg 33, 7035 Trondheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.210 Rengjøring av bygninger
- Etablert: 13.05.2013
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2013
- Regnskapsfører: [KUBER AS](https://www.norscout.com/no/company/918303596-kuber-as)
- Størrelse: Nr. 279 av 1 207 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Foreta renhold i bedrifter og i private husholdninger. Selskapet kan også engasjere seg i andre virksomheter gjennom aksjer og investeringer.

## Kunngjøringer

- 22.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000584800&sokeverdi=912049337&spraak=nb)
- 02.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000517350&sokeverdi=912049337&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MULTI RENHOLD NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/996546667-multi-renhold-norge-as) | Trondheim | 29 | 8,11 mill. kr | −0,1 % |
| [LIJO RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/924450908-lijo-renhold-as) | Trondheim | 19 | 8,94 mill. kr | +16,1 % |
| [SYSTEMVASK AS](https://www.norscout.com/no/company/990108544-systemvask-as) | Trondheim | 31 | 11,5 mill. kr | +17,9 % |
| [MIDT-NORSK VASK AS](https://www.norscout.com/no/company/917760055-midt-norsk-vask-as) | Trondheim | 17 | 4,34 mill. kr | −7,8 % |
| [FLYT RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/920969453-flyt-renhold-as) | Trondheim | 31 | 20,3 mill. kr | +8,9 % |
| [ALT I RENHOLD TRONDHEIM AS](https://www.norscout.com/no/company/998820936-alt-i-renhold-trondheim-as) | Trondheim | 16 | 2,9 mill. kr | −12,5 % |
| [TRONDHEIM RENHOLDSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/926789333-trondheim-renholdsservice-as) | Trondheim | 32 | 25,1 mill. kr | −8,3 % |
| [RENAX RENHOLDSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/897214172-renax-renholdsservice-as) | Trondheim | 14 | 4,71 mill. kr | −2,4 % |

## Bedriftslister

- [Renholdsfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/trondheim)
- [Renholdsfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/oslo)
- [Renholdsfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/bergen)
- [Renholdsfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/baerum)
- [Renholdsfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/drammen)
- [Renholdsfirmaer i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/lillestrom)

Kilde: Norscout. Oppdatert 23.07.2026.
