---
title: "OSEBERG SERVICES AS (912106594): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "OSEBERG SERVICES AS i Færder hadde 57 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 46 ansatte. Daglig leder er Lars Pettersen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/912106594-oseberg-services-as"
---

# OSEBERG SERVICES AS

Regnskapsføring og bokføring · Færder · Etablert 2013

- Org.nr: 912 106 594
- Telefon: 48 08 60 00
- E-post: post@osebergservices.no
- Nettsted: [osebergservices.no](https://www.osebergservices.no)
- Daglig leder: Lars Pettersen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 57 mill. kr (+14,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 4,89 mill. kr (Margin 8,6 %)
- Ansatte: 46 (Opp fra 43 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 47
- oktober 2025: 43
- november 2025: 44
- desember 2025: 43
- januar 2026: 42
- februar 2026: 43
- mars 2026: 44
- april 2026: 49
- mai 2026: 47
- juli 2026: 46
- september 2026: 47
- oktober 2026: 46

### Per sted

- Nøtterøy: 38 ansatte
- Oslo: 8 ansatte

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 29,6 % (meget god). Opp fra 19,0 % i 2024
- Likviditet: 1,27 (tilfredsstillende). Ned fra 1,40 i 2024
- Soliditet: 25,4 % (god). Ned fra 33,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 22,2 % | 20,5 % | 19,0 % | 29,6 % |
| Driftsmargin | 8,8 % | 6,9 % | 6,0 % | 5,1 % | 8,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 85,0 % | - | - | 101,5 % |
| Likviditetsgrad | 1,28 | 1,28 | 1,28 | 1,40 | 1,27 |
| Soliditet | 24,9 % | 26,0 % | - | 33,5 % | 25,4 % |
| Gjeldsgrad | 3,0 | 2,8 | - | 2,0 | 2,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 32 235 | 36 932 | 44 609 | 49 846 | 56 999 |
| Driftsresultat | 2 835 | 2 551 | 2 658 | 2 529 | 4 892 |
| Årsresultat | 2 220 | 1 959 | 2 051 | 2 134 | 4 021 |
| Driftsmargin | 8,8 % | 6,9 % | 6,0 % | 5,1 % | 8,6 % |
| Sum gjeld | 8 356 | 8 929 | 10 430 | 9 990 | 15 031 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 47 317 | 52 108 |
| Finansresultat | - | - | - | 207 | 262 |
| Resultat før skatt | 2 848 | 2 511 | 2 630 | 2 736 | 5 154 |
| Anleggsmidler | 452 | 605 | 659 | 986 | 1 044 |
| Omløpsmidler | 10 680 | 11 458 | 13 355 | 14 026 | 19 116 |
| Sum eiendeler | 11 131 | 12 062 | 14 015 | 15 013 | 20 160 |
| Egenkapital | 2 775 | 3 134 | - | 5 023 | 5 130 |
| Kortsiktig gjeld | 8 356 | 8 929 | 10 430 | 9 990 | 15 031 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Lars Pettersen: Daglig leder
- Jonas Western: Styrets leder
- Bjørn Skatvedt: Styremedlem
- Ester Marie Kulterud: Styremedlem
- Charlotte Thjømøe: Styremedlem
- Øivind Falch: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Danholmen 21, 3128 Nøtterøy
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 69.202 Regnskapsføring og bokføring
- Etablert: 25.02.2013
- Aksjekapital: 367 300 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2013
- Revisor: [REVISJONSFIRMAET ÅSVANG & CO AS](https://www.norscout.com/no/company/987679026-revisjonsfirmaet-asvang-co-as)
- Størrelse: Nr. 47 av 2 372 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av regnskaps- og økonomitjenester til privat- og bedriftsmarkedet samt salg og utvikling av programvare. Kjøp, salg, utvikling og utleie av fast eiendom. Samt delta som aksjonær, andelshaver eller på annen måte i selskaper med økonomiske formål.

## Siste endringer

- 10.07.2026: Styret endret
- 19.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 10.07.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000530415&sokeverdi=912106594&spraak=nb)
- 13.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000375080&sokeverdi=912106594&spraak=nb)
- 19.02.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000068206&sokeverdi=912106594&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KURVE REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/932296047-kurve-regnskap-as) | Færder | 6 | 7,56 mill. kr | +24,8 % |
| [KSE REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/935228638-kse-regnskap-as) | Færder | - | 5,94 mill. kr | - |
| [URI REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/931229079-uri-regnskap-as) | Færder | - | 5,59 mill. kr | +19,8 % |
| [TEIE ØKONOMI & REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/925453951-teie-okonomi-regnskap-as) | Færder | - | 3,52 mill. kr | +21,5 % |
| [HANNE RØED REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/822355072-hanne-roed-regnskap-as) | Færder | - | 1,72 mill. kr | +10,5 % |
| [INTRA ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/987487968-intra-okonomi-as) | Færder | - | 1,12 mill. kr | −1,4 % |
| [KNARBERG BM AS](https://www.norscout.com/no/company/933814106-knarberg-bm-as) | Færder | - | 1,04 mill. kr | - |
| [DUKEN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/833466992-duken-regnskap-as) | Færder | - | 667 356 kr | - |

## Bedriftslister

- [Regnskapsbyråer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/oslo)
- [Regnskapsbyråer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/bergen)
- [Regnskapsbyråer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/baerum)
- [Regnskapsbyråer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/trondheim)
- [Regnskapsbyråer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/drammen)
- [Regnskapsbyråer i Asker](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
