---
title: "LADDERUD BARNEHAGE AS (912135292): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LADDERUD BARNEHAGE AS i Eidsvoll hadde 6,32 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 12 ansatte. Daglig leder er Astrid Gudlaug Ladderud. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/912135292-ladderud-barnehage-as"
---

# LADDERUD BARNEHAGE AS

Førskoleundervisning og drift av barnehager · Eidsvoll · Etablert 2013

- Org.nr: 912 135 292
- Telefon: 63 96 72 00
- E-post: ladderud@hotmail.com
- Daglig leder: Astrid Gudlaug Ladderud (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,32 mill. kr (+3,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 99 164 kr (Margin 1,6 %)
- Ansatte: 12 (Uendret siden november 2025)

## Ansatte

- november 2025: 12
- mars 2026: 13
- juni 2026: 12
- september 2026: 13
- oktober 2026: 12

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 4,0 % (svak). Opp fra 1,1 % i 2024
- Likviditet: 3,66 (meget god). Opp fra 3,56 i 2024
- Soliditet: 72,7 % (meget god). Opp fra 71,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −2,3 % | 11,3 % | 1,1 % | 4,0 % |
| Driftsmargin | 5,7 % | −1,1 % | 4,4 % | 0,4 % | 1,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 16,2 % | 1,5 % | 5,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,31 | 3,56 | 3,66 |
| Soliditet | 70,2 % | 69,7 % | 69,8 % | 71,9 % | 72,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 0,4 | 0,4 | 0,4 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 520 | 5 779 | 6 407 | 6 123 | 6 321 |
| Driftsresultat | 315 | −61 | 280 | 23 | 99 |
| Årsresultat | 250 | −43 | 223 | 22 | 82 |
| Driftsmargin | 5,7 % | −1,1 % | 4,4 % | 0,4 % | 1,6 % |
| Sum gjeld | 723 | 720 | 814 | 742 | 746 |
| Sum driftskostnader | 5 205 | 5 840 | 6 127 | 6 099 | 6 222 |
| Finansresultat | 6 | 5 | 6 | 5 | 6 |
| Resultat før skatt | - | - | 286 | 28 | 105 |
| Anleggsmidler | 0 | 12 | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | - | - | 2 696 | 2 645 | 2 732 |
| Sum eiendeler | 2 425 | 2 378 | 2 696 | 2 645 | 2 732 |
| Egenkapital | 1 702 | 1 658 | 1 881 | 1 903 | 1 986 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 814 | 742 | 746 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Astrid Gudlaug Ladderud: Daglig leder og styrets leder
- Guro Mittet: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Trondheimsvegen 132, 2070 Råholt
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.100 Førskoleundervisning og drift av barnehager
- Etablert: 18.06.2013
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [ALLSIDIG ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/982374812-allsidig-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 1 257 av 1 628 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av barnehage.

## Kunngjøringer

- 26.10.2026: [Meldepliktig avtale](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000818192&sokeverdi=912135292&spraak=nb)
- 29.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000622969&sokeverdi=912135292&spraak=nb)
- 06.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000678883&sokeverdi=912135292&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HOPPENSPRETT CAMILLA AKTIVITETSBARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/927660970-hoppensprett-camilla-aktivitetsbarnehage-as) | Eidsvoll | 13 | 8,89 mill. kr | +9,2 % |
| [FEIRING AKTIVITETSBARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/992075708-feiring-aktivitetsbarnehage-as) | Eidsvoll | 9 | 6,76 mill. kr | −15,9 % |
| [GÅRDSBARNEHAGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/980050343-gardsbarnehagen-as) | Eidsvoll | 20 | 11,1 mill. kr | +5,1 % |
| [KNAUSEN FUS BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/924536365-knausen-fus-barnehage-as) | Eidsvoll | 23 | 19,1 mill. kr | +1,8 % |
| [Eidsvoll Trafikkskole A/S](https://www.norscout.com/no/company/927934280-eidsvoll-trafikkskole-a-s) | Eidsvoll | 9 | 14,2 mill. kr | +10,5 % |
| [RAMBUKK SPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/912026663-rambukk-sport-as) | Eidsvoll | 17 | 2,45 mill. kr | +5,2 % |
| [EIDSVOLL BALLETTSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/889822252-eidsvoll-ballettsenter-as) | Eidsvoll | 9 | 4,18 mill. kr | +12 % |
| [LIUM GÅRD OMSORG AS](https://www.norscout.com/no/company/919861290-lium-gard-omsorg-as) | Eidsvoll | 5 | 2,03 mill. kr | −6,7 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
