---
title: "SNEKKER OG TØMRER SERVICE AS (912256006): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SNEKKER OG TØMRER SERVICE AS i Rælingen hadde 4,89 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 11 ansatte. Daglig leder er Krzysztof Tadeusz Loza. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/912256006-snekker-og-tomrer-service-as"
---

# SNEKKER OG TØMRER SERVICE AS

Oppføring av bygninger · Rælingen · Etablert 2013

- Org.nr: 912 256 006
- Daglig leder: Krzysztof Tadeusz Loza (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 4,89 mill. kr (−35,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −600 004 kr (Margin −12,3 %)
- Ansatte: 11

## Ansatte

- november 2025: 13
- desember 2025: 11

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −15,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 9,5 % i 2024
- Likviditet: 1,95 (god). Ned fra 2,04 i 2024
- Soliditet: 49,5 % (meget god). Ned fra 52,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 29,4 % | 10,3 % | 9,5 % | −15,0 % |
| Driftsmargin | 17,9 % | 12,9 % | 5,1 % | 5,2 % | −12,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 24,4 % | 18,3 % | −29,5 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,97 | 2,04 | 1,95 |
| Soliditet | 29,3 % | 34,6 % | 51,0 % | 52,1 % | 49,5 % |
| Gjeldsgrad | 2,4 | 1,9 | 1,0 | 0,9 | 1,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 9 819 | 10 174 | 8 731 | 7 608 | 4 887 |
| Driftsresultat | 1 754 | 1 317 | 447 | 397 | −600 |
| Årsresultat | 1 358 | 1 038 | 354 | 315 | −599 |
| Driftsmargin | 17,9 % | 12,9 % | 5,1 % | 5,2 % | −12,3 % |
| Sum gjeld | 2 939 | 3 134 | 1 932 | 2 135 | 1 763 |
| Sum driftskostnader | 8 065 | 8 857 | 8 285 | 7 211 | 5 487 |
| Finansresultat | −2 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Resultat før skatt | - | - | 447 | 398 | −599 |
| Anleggsmidler | 93 | 192 | 139 | 97 | 61 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 804 | 4 364 | 3 429 |
| Sum eiendeler | 4 159 | 4 792 | 3 943 | 4 461 | 3 490 |
| Egenkapital | 1 220 | 1 658 | 2 011 | 2 326 | 1 727 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 932 | 2 135 | 1 763 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Krzysztof Tadeusz Loza: Daglig leder og styrets leder
- Patrick Loza: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Tomtersvingen 23, 2009 Nordby
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 41.000 Oppføring av bygninger
- Etablert: 22.05.2013
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2013
- Størrelse: Nr. 3 581 av 9 255 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Byggetjenester: maler- og snekkertjenester. Rehabilitering og oppussing av bygninger.

## Siste endringer

- 31.10.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 31.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000826855&sokeverdi=912256006&spraak=nb)
- 31.10.2026: [Revisjon av årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000826856&sokeverdi=912256006&spraak=nb)
- 29.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000220367&sokeverdi=912256006&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BALTREX AS](https://www.norscout.com/no/company/928867196-baltrex-as) | Rælingen | 12 | 364 700 kr | - |
| [KVALITET ENTREPRENØR AS](https://www.norscout.com/no/company/929934385-kvalitet-entreprenor-as) | Rælingen | 8 | 5,03 mill. kr | +5,0 % |
| [BS BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/911564386-bs-bygg-as) | Rælingen | 15 | 11,9 mill. kr | −7,5 % |
| [DEMA BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/934137949-dema-bygg-as) | Rælingen | 7 | 11,3 mill. kr | +503,1 % |
| [RDK AS](https://www.norscout.com/no/company/928034216-rdk-as) | Rælingen | 16 | 8,65 mill. kr | +234,5 % |
| [STORBAKKEN HÅNDVERKSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/916722427-storbakken-handverkservice-as) | Rælingen | 6 | 12,9 mill. kr | +33,4 % |
| [VAS BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/928335143-vas-bygg-as) | Rælingen | 20 | 15 mill. kr | −4,0 % |
| [R. VÅGE AS](https://www.norscout.com/no/company/912665275-r-vage-as) | Rælingen | 6 | 12 mill. kr | +71,1 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 01.11.2026.
