---
title: "PÅL NORDHAGEN AS (912422356): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PÅL NORDHAGEN AS i Enebakk hadde 7,54 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/912422356-pal-nordhagen-as"
---

# PÅL NORDHAGEN AS

Grunnarbeid · Enebakk · Etablert 2013

- Org.nr: 912 422 356
- Styreleder: Pål Nordhagen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 7,54 mill. kr (+2,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 28 860 kr (Margin 0,4 %)
- Ansatte: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 1,3 % (svak). Opp fra −32,4 % i 2024
- Likviditet: 0,56 (svak). Samme som i 2024
- Soliditet: −6,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 1,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 5,9 % | - | −32,4 % | 1,3 % |
| Driftsmargin | −8,2 % | 8,7 % | 11,2 % | −16,0 % | 0,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 77,6 % | −216,2 % | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,19 | 0,56 | 0,56 |
| Soliditet | 6,5 % | 57,7 % | 27,8 % | 1,7 % | −6,2 % |
| Gjeldsgrad | 14,5 | 0,7 | 2,6 | 58,3 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 796 | 3 725 | 7 977 | 7 362 | 7 543 |
| Driftsresultat | −313 | 326 | 894 | −1 178 | 29 |
| Årsresultat | −282 | 115 | 593 | −1 189 | −151 |
| Driftsmargin | −8,2 % | 8,7 % | 11,2 % | −16 % | 0,4 % |
| Sum gjeld | 9 171 | 549 | 3 209 | 2 778 | 1 769 |
| Sum driftskostnader | 4 109 | 3 399 | 7 083 | 8 540 | 7 514 |
| Finansresultat | −47 | −175 | −124 | −210 | −180 |
| Resultat før skatt | - | - | 770 | −1 388 | −151 |
| Anleggsmidler | 7 213 | 1 028 | 2 509 | 1 668 | 845 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 936 | 1 158 | 821 |
| Sum eiendeler | 9 805 | 1 298 | 4 445 | 2 826 | 1 666 |
| Egenkapital | 634 | 749 | 1 236 | 48 | −103 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 624 | 2 050 | 1 465 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 1 585 | 728 | 305 |

## Ledelse og styre

- Pål Nordhagen: Styrets leder
- Anita Nordhagen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Sløssåsveien 18, 1914 Ytre Enebakk
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.120 Grunnarbeid
- Etablert: 26.08.2013
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2014
- Revisor: [LST REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/921087101-lst-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [FRA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/995900238-fra-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 445 av 4 706 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Entreprenørvirksomhet og deltakelse i andre virksomheter.

## Siste endringer

- 04.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 09.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000359526&sokeverdi=912422356&spraak=nb)
- 16.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000591450&sokeverdi=912422356&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HF ANLEGG AS](https://www.norscout.com/no/company/993007382-hf-anlegg-as) | Enebakk | 6 | 11,3 mill. kr | +1,6 % |
| [SANDÅS FJELLSPRENGING & GRAVING AS](https://www.norscout.com/no/company/998619483-sandas-fjellsprenging-graving-as) | Enebakk | - | 6,98 mill. kr | +1,0 % |
| [MG GRAVESERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/991097317-mg-graveservice-as) | Enebakk | 6 | 13,9 mill. kr | +53 % |
| [ANLEGG OG TRANSPORTTJENESTER AS](https://www.norscout.com/no/company/921070063-anlegg-og-transporttjenester-as) | Enebakk | - | 5,46 mill. kr | +14,8 % |
| [ROAR NORDBY MASKINDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/997986296-roar-nordby-maskindrift-as) | Enebakk | 7 | 6,11 mill. kr | −2,8 % |
| [S.H. ARBEIDSFELLESSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/920219217-s-h-arbeidsfellesskap-as) | Enebakk | - | 5,35 mill. kr | - |
| [SVEIN HAUG & SØNNER AS](https://www.norscout.com/no/company/917602182-svein-haug-sonner-as) | Enebakk | 7 | 9,37 mill. kr | +29,4 % |
| [BRØDRENE STUBBERUD FJELLSPRENGNING AS](https://www.norscout.com/no/company/919392916-brodrene-stubberud-fjellsprengning-as) | Enebakk | - | 4,63 mill. kr | +7,9 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.10.2026.
