---
title: "PAINTBALL GEAR AS (912849384): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PAINTBALL GEAR AS i Øvre Eiker hadde 68 683 kr i driftsinntekter i 2024. Daglig leder er Karol Wolfgang Glowinski. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/912849384-paintball-gear-as"
---

# PAINTBALL GEAR AS

**Årsregnskap for 2025 ikke registrert**

Engroshandel med andre husholdningsvarer · Øvre Eiker

- Org.nr: 912 849 384
- Telefon: 815 00 245
- E-post: fredrik@sniper.no
- Daglig leder: Karol Wolfgang Glowinski (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2024: 68 683 kr (−91,8 % fra 2023)
- Driftsresultat 2024: 31 670 kr (Margin 46,1 %)
- Etablert: 2013

## Nøkkeltall 2024

- Likviditet: 2,02 (meget god). Opp fra 0,97 i 2023
- Soliditet: 36,4 % (god). Opp fra −3,2 % i 2023

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | −40,7 % | 2,9 % | 72,0 % | 46,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 231,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,20 | 0,06 | 0,97 | 2,02 |
| Soliditet | −401,3 % | −1 680,6 % | −3,2 % | 36,4 % |
| Gjeldsgrad | - | - | - | 1,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 587 | 449 | 837 | 69 |
| Driftsresultat | −239 | 13 | 603 | 32 |
| Årsresultat | −239 | 13 | 603 | 28 |
| Driftsmargin | −40,7 % | 2,9 % | 72 % | 46,1 % |
| Sum gjeld | 772 | 641 | 65 | 45 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 37 |
| Finansresultat | - | - | - | −4 |
| Resultat før skatt | −239 | 13 | 603 | 28 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 154 | 36 | 63 | 71 |
| Sum eiendeler | 154 | 36 | 63 | 71 |
| Egenkapital | −618 | −605 | −2 | 26 |
| Kortsiktig gjeld | 772 | 641 | 65 | 35 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 10 |

## Ledelse og styre

- Karol Wolfgang Glowinski: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Tirilveien 9, 3302 Hokksund
- Postadresse: Vækerøveien 102A, 0383 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.490 Engroshandel med andre husholdningsvarer
- Etablert: 25.11.2013
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2013
- Størrelse: Nr. 869 av 985 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg av sportsutstyr og andre varer som naturlig hører inn under dette.

## Kunngjøringer

- 04.09.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000728191&sokeverdi=912849384&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BRALEKER AS](https://www.norscout.com/no/company/912115550-braleker-as) | Øvre Eiker | - | 2,8 mill. kr | +5,4 % |
| [WIKHEIM & ELIASSEN SPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/930785709-wikheim-eliassen-sport-as) | Øvre Eiker | - | 0 kr | - |
| [TF - SPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/997343514-tf-sport-as) | Øvre Eiker | - | 6,17 mill. kr | −49,8 % |
| [LILLE OLGA LEK & LÆR AS](https://www.norscout.com/no/company/938730148-lille-olga-lek-laer-as) | Øvre Eiker | - | - | - |
| [UNISPORT SCANDINAVIA AS](https://www.norscout.com/no/company/889734132-unisport-scandinavia-as) | Øvre Eiker | 18 | 68,2 mill. kr | −61,2 % |
| [BUSKERUD FYR & FLAMME AS](https://www.norscout.com/no/company/970931899-buskerud-fyr-flamme-as) | Øvre Eiker | - | 86 012 kr | - |
| [BRIGHT SMILE AS](https://www.norscout.com/no/company/926398687-bright-smile-as) | Øvre Eiker | - | 54 512 kr | - |
| [STORGT DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/933063313-storgt-drift-as) | Øvre Eiker | - | 108 525 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.10.2026.
