---
title: "CLUBASSIST AS (912895394): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CLUBASSIST AS i Nittedal hadde 8,82 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Arild Salte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/912895394-clubassist-as"
---

# CLUBASSIST AS

Engroshandel med andre husholdningsvarer · Nittedal

- Org.nr: 912 895 394
- E-post: post@clubassist.no
- Daglig leder: Arild Salte

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 8,82 mill. kr (+39,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 678 336 kr (Margin 7,7 %)
- Etablert: 2013

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 49,5 % (meget god). Opp fra −89,8 % i 2024
- Likviditet: 0,38 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,18 i 2024
- Soliditet: −222,0 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −590,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −104,6 % | 31,4 % | −89,8 % | 49,5 % |
| Driftsmargin | −32,1 % | −51,4 % | 16,6 % | −24,9 % | 7,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,54 | 0,18 | 0,38 |
| Soliditet | −185,4 % | −335,9 % | −110,4 % | −590,7 % | −222,0 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 194 | 3 227 | 4 501 | 6 320 | 8 820 |
| Driftsresultat | −1 025 | −1 659 | 748 | −1 575 | 678 |
| Årsresultat | −1 107 | −1 792 | 626 | −1 666 | 556 |
| Driftsmargin | −32,1 % | −51,4 % | 16,6 % | −24,9 % | 7,7 % |
| Sum gjeld | 5 023 | 6 560 | 6 062 | 5 668 | 6 224 |
| Sum driftskostnader | 4 219 | 4 886 | - | 7 895 | 8 141 |
| Finansresultat | −82 | −133 | - | −91 | −123 |
| Resultat før skatt | - | - | 626 | −1 666 | 556 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 41 | 133 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 881 | 780 | 1 800 |
| Sum eiendeler | 1 760 | 1 505 | 2 881 | 821 | 1 933 |
| Egenkapital | −3 263 | −5 055 | −3 181 | −4 847 | −4 292 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 5 344 | 4 218 | 4 775 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 717 | 1 450 | 1 450 |

## Ledelse og styre

- Arild Salte: Daglig leder
- Thor Harald Haraldsen: Styrets leder
- Per Arne Aamodt: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Masteveien 3, 1481 Hagan
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.490 Engroshandel med andre husholdningsvarer
- Etablert: 27.11.2013
- Tidligere navn: MX KLUBBSERVICE AS (2017 til 2020)
- Aksjekapital: 115 600 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2014
- Revisor: [SIGNATUR REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/935921902-signatur-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [FIALA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/983150187-fiala-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 297 av 985 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Detaljhandel, vareimport, salg av administrasjons- og salgssystemer tilpasset idrettslag og foreninger, samt annen virksomhet med økonomisk formål.

## Siste endringer

- 21.09.2026: Revisor endret
- 21.09.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 21.09.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000753121&sokeverdi=912895394&spraak=nb)
- 21.09.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000753122&sokeverdi=912895394&spraak=nb)
- 01.09.2026: [Manglende roller](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000724033&sokeverdi=912895394&spraak=nb)
- 21.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000575607&sokeverdi=912895394&spraak=nb)
- 24.12.2025: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000898244&sokeverdi=912895394&spraak=nb)
- 26.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000629607&sokeverdi=912895394&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [EUROTENTS SCANDINAVIA AS](https://www.norscout.com/no/company/928100081-eurotents-scandinavia-as) | Nittedal | - | 22,2 mill. kr | −8,6 % |
| [HELDRUP AS](https://www.norscout.com/no/company/984343965-heldrup-as) | Nittedal | - | 859 390 kr | −15,3 % |
| [RUBICON AS](https://www.norscout.com/no/company/881478072-rubicon-as) | Nittedal | 8 | 32,8 mill. kr | −0,7 % |
| [GRUVA AS](https://www.norscout.com/no/company/888368272-gruva-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [FINOR AS](https://www.norscout.com/no/company/934152832-finor-as) | Nittedal | 21 | 139 mill. kr | +1,6 % |
| [NORMA AS](https://www.norscout.com/no/company/941695515-norma-as) | Nittedal | 28 | 191 mill. kr | +10,5 % |
| [RESTAURANT & CAFE GRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/998235340-restaurant-cafe-gruppen-as) | Nittedal | - | 8,95 mill. kr | −19,8 % |
| [CREATIVE WINES AS](https://www.norscout.com/no/company/921560176-creative-wines-as) | Nittedal | - | 6,42 mill. kr | +204,7 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
