---
title: "M2 SECURE AS (913072022): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "M2 SECURE AS i Drammen hadde 2,36 mill. kr i driftsinntekter i 2024. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/913072022-m2-secure-as"
---

# M2 SECURE AS

**Årsregnskap for 2025 ikke registrert**

Dataprogrammeringstjenester · Drammen

- Org.nr: 913 072 022
- Styreleder: Leif Harald Auke

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2024: 2,36 mill. kr (+18,7 % fra 2023)
- Driftsresultat 2024: 399 777 kr (Margin 17 %)
- Etablert: 2013

## Nøkkeltall 2024

- Likviditet: 7,04 (meget god). Ned fra 8,86 i 2023
- Soliditet: 36,7 % (god). Opp fra 14,1 % i 2023

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 14,8 % | 24,2 % | 12,4 % | 17,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 34,0 % | 135,9 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 8,86 | 7,04 |
| Soliditet | 104,4 % | 85,9 % | 14,1 % | 36,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,2 | 6,1 | 1,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 320 | 1 939 | 1 984 | 2 355 |
| Driftsresultat | 195 | 469 | 247 | 400 |
| Årsresultat | 154 | 371 | 192 | 400 |
| Driftsmargin | 14,8 % | 24,2 % | 12,4 % | 17 % |
| Sum gjeld | - | - | 722 | 810 |
| Sum driftskostnader | 1 125 | 1 470 | - | 1 956 |
| Resultat før skatt | - | - | 247 | 400 |
| Anleggsmidler | 70 | 50 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | - | - | 842 | 1 279 |
| Sum eiendeler | 924 | 1 554 | 842 | 1 279 |
| Egenkapital | 965 | 1 336 | 119 | 469 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 95 | 182 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 628 | 628 |

## Ledelse og styre

- Leif Harald Auke: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Solsvingen 34, 3034 Drammen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.100 Dataprogrammeringstjenester
- Etablert: 09.12.2013
- Aksjekapital: 35 100 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2021
- Størrelse: Nr. 1 694 av 4 916 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive utvikling og markedsføring av software M2.

## Siste endringer

- 04.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 09.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000561830&sokeverdi=913072022&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MIOCON AS](https://www.norscout.com/no/company/923321276-miocon-as) | Drammen | - | 2,44 mill. kr | −0,8 % |
| [CHILIFOX GAMES AS](https://www.norscout.com/no/company/925740098-chilifox-games-as) | Drammen | - | 2,35 mill. kr | +83,8 % |
| [ASVITO AS](https://www.norscout.com/no/company/997986016-asvito-as) | Drammen | - | 2,45 mill. kr | +12,1 % |
| [YNDA AS](https://www.norscout.com/no/company/922257019-ynda-as) | Drammen | - | 2,23 mill. kr | +11 % |
| [STUPE AS](https://www.norscout.com/no/company/828766392-stupe-as) | Drammen | - | 2,86 mill. kr | +58,5 % |
| [T W NETT & DATA AS](https://www.norscout.com/no/company/992661674-t-w-nett-data-as) | Drammen | - | 2,18 mill. kr | −28,9 % |
| [LINKDATA AS](https://www.norscout.com/no/company/824449252-linkdata-as) | Drammen | - | 3,25 mill. kr | +40,9 % |
| [BIWARE AS](https://www.norscout.com/no/company/946622141-biware-as) | Drammen | - | 2,17 mill. kr | +4,0 % |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/drammen)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.10.2026.
