---
title: "LYKKELAND STEINKJER AS (913292596): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LYKKELAND STEINKJER AS i Steinkjer hadde 8,63 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 27 ansatte. Daglig leder er Oda Cathrine Heimveg. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/913292596-lykkeland-steinkjer-as"
---

# LYKKELAND STEINKJER AS

Drift av fornøyelses- og temaparker · Steinkjer · Etablert 2014

- Org.nr: 913 292 596
- Telefon: 45 18 33 66
- E-post: lykkeland.steinkjer@gmail.com
- Nettsted: [lekeland-steinkjer.no](https://www.lekeland-steinkjer.no)
- Daglig leder: Oda Cathrine Heimveg (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 8,63 mill. kr (+2,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 681 507 kr (Margin 7,9 %)
- Ansatte: 27 (Ned fra 29 i november 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 28
- november 2025: 29
- april 2026: 31
- oktober 2026: 27

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 60,4 % (meget god). Ned fra 62,0 % i 2024
- Likviditet: 1,34 (tilfredsstillende). Opp fra 0,62 i 2024
- Soliditet: 36,6 % (god). Opp fra −27,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 28,3 % | −65,0 % | 62,0 % | 60,4 % |
| Driftsmargin | −8,5 % | 5,3 % | −10,3 % | 6,9 % | 7,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | - | 601,5 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,39 | 0,62 | 1,34 |
| Soliditet | −22,6 % | 0,9 % | −89,9 % | −27,4 % | 36,6 % |
| Gjeldsgrad | - | 108,9 | - | - | 1,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 7 233 | 9 215 | 8 874 | 8 440 | 8 626 |
| Driftsresultat | −611 | 487 | −913 | 580 | 682 |
| Årsresultat | −481 | 373 | −1 053 | 579 | 740 |
| Driftsmargin | −8,5 % | 5,3 % | −10,3 % | 6,9 % | 7,9 % |
| Sum gjeld | 1 933 | 1 848 | 1 767 | 1 198 | 835 |
| Sum driftskostnader | 7 845 | 8 728 | 9 787 | 7 860 | 7 944 |
| Finansresultat | −2 | −3 | 0 | −1 | −5 |
| Resultat før skatt | - | - | −913 | 579 | 677 |
| Anleggsmidler | 472 | 262 | 247 | 198 | 201 |
| Omløpsmidler | - | - | 683 | 742 | 1 116 |
| Sum eiendeler | 1 577 | 1 865 | 931 | 940 | 1 318 |
| Egenkapital | −356 | 17 | −836 | −258 | 483 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 767 | 1 198 | 835 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Oda Cathrine Heimveg: Daglig leder og styremedlem
- Marion Kristin Holm: Styrets leder
- Trude Brandtzæg: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Sjøfartsgata 12, 7714 Steinkjer
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.210 Drift av fornøyelses- og temaparker
- Etablert: 07.02.2014
- Aksjekapital: 750 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2014
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS](https://www.norscout.com/no/company/936285066-sparebank-1-regnskapshuset-smn-as)
- Størrelse: Nr. 41 av 84 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive lekeland for barn og unge.

## Siste endringer

- 04.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 22.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000409645&sokeverdi=913292596&spraak=nb)
- 10.07.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000567177&sokeverdi=913292596&spraak=nb)
- 03.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000530265&sokeverdi=913292596&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SSA STEINKJER AS](https://www.norscout.com/no/company/925459941-ssa-steinkjer-as) | Steinkjer | 20 | 7,27 mill. kr | −9,5 % |
| [FEEL24 NORDTRONDELAG AS](https://www.norscout.com/no/company/997432436-feel24-nordtrondelag-as) | Steinkjer | 16 | 9,41 mill. kr | +195,5 % |
| [STEINKJERHALLEN AS](https://www.norscout.com/no/company/929101898-steinkjerhallen-as) | Steinkjer | 13 | 25,2 mill. kr | +1,9 % |
| [STEINKJER GOLFSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/927726459-steinkjer-golfsenter-as) | Steinkjer | 7 | 2,06 mill. kr | −1,2 % |
| [SAGA FT AS](https://www.norscout.com/no/company/918058907-saga-ft-as) | Steinkjer | - | 4,63 mill. kr | +7,6 % |
| [STALL KRINGLA AS](https://www.norscout.com/no/company/923201610-stall-kringla-as) | Steinkjer | - | 1,98 mill. kr | −4,4 % |
| [STEINKJER SKIDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/982957346-steinkjer-skidrift-as) | Steinkjer | - | 946 047 kr | −20,1 % |
| [GO FISHING AS](https://www.norscout.com/no/company/815310292-go-fishing-as) | Steinkjer | - | 762 629 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
