---
title: "STUDIO SAFARI AS (913442253): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STUDIO SAFARI AS i Eidsvoll hadde 683 293 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Astrid Haugen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/913442253-studio-safari-as"
---

# STUDIO SAFARI AS

Frisering og barbering · Eidsvoll

- Org.nr: 913 442 253
- Daglig leder: Astrid Haugen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 683 293 kr (+12,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −200 000 kr (Margin −29,3 %)
- Etablert: 2014

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 2,33 (meget god). Ned fra 8,90 i 2024
- Soliditet: 57,1 % (meget god). Ned fra 88,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 10,8 % | - | −57,4 % | - |
| Driftsmargin | −10,1 % | 12,6 % | −8,5 % | −84,5 % | −29,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 9,7 % | −3,1 % | −63,6 % | −43,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,55 | - | 14,35 | 8,90 | 2,33 |
| Soliditet | 35,3 % | 152,3 % | 93,0 % | 88,8 % | 57,1 % |
| Gjeldsgrad | 1,8 | −0,3 | 0,1 | 0,1 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 664 | 485 | 401 | 609 | 683 |
| Driftsresultat | −67 | 61 | −34 | −515 | −200 |
| Årsresultat | −69 | 78 | −34 | −522 | −201 |
| Driftsmargin | −10,1 % | 12,6 % | −8,5 % | −84,5 % | −29,3 % |
| Sum gjeld | 254 | −383 | 81 | 71 | 268 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 1 124 | 883 |
| Finansresultat | - | - | - | −7 | −1 |
| Resultat før skatt | −69 | 61 | −34 | −522 | −201 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 394 | 732 | 1 162 | 630 | 626 |
| Sum eiendeler | 394 | 732 | 1 162 | 630 | 626 |
| Egenkapital | 139 | 1 115 | 1 081 | 559 | 358 |
| Kortsiktig gjeld | 254 | −383 | 81 | 71 | 268 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Astrid Haugen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Sundgata 6, 2080 Eidsvoll
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 21.03.2014
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2014
- Regnskapsfører: [VALID REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/955647289-valid-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 2 336 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisør- og skjønnhetspleie, samt kaffebar.

## Kunngjøringer

- 23.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000134837&sokeverdi=913442253&spraak=nb)
- 31.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000653242&sokeverdi=913442253&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [EMT DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/931164937-emt-drift-as) | Eidsvoll | - | 726 235 kr | - |
| [HOS TRINE AS](https://www.norscout.com/no/company/928407993-hos-trine-as) | Eidsvoll | - | 664 237 kr | - |
| [SALONG TIDEMAN AS](https://www.norscout.com/no/company/926048538-salong-tideman-as) | Eidsvoll | - | 901 391 kr | - |
| [YEGANEH STYLE AS](https://www.norscout.com/no/company/913472292-yeganeh-style-as) | Eidsvoll | - | 552 268 kr | - |
| [BARBER SHOP TINCHE AS](https://www.norscout.com/no/company/933364135-barber-shop-tinche-as) | Eidsvoll | - | 964 081 kr | - |
| [BARTMAN AS](https://www.norscout.com/no/company/931100971-bartman-as) | Eidsvoll | - | 440 000 kr | - |
| [STUDIO ÅTTIEN AS](https://www.norscout.com/no/company/933478394-studio-attien-as) | Eidsvoll | - | 1,17 mill. kr | - |
| [GULL FINGER FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/927418789-gull-finger-frisor-as) | Eidsvoll | - | 334 652 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
