---
title: "VELVÆRE AKADEMIET AS (913539982): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VELVÆRE AKADEMIET AS i Vestby hadde 2,3 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Anita Agnemyr. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/913539982-velvaere-akademiet-as"
---

# VELVÆRE AKADEMIET AS

Skjønnhetspleie · Vestby

- Org.nr: 913 539 982
- E-post: anita@agnemyr.no
- Daglig leder: Anita Agnemyr (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,3 mill. kr (+86,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,3 mill. kr (Margin 56,4 %)
- Etablert: 2014

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 97,8 % (meget god). Opp fra 37,3 % i 2024
- Likviditet: 0,03 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,01 i 2024
- Soliditet: 36,3 % (god). Ned fra 68,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 67,2 % | 37,3 % | 97,8 % |
| Driftsmargin | 38,3 % | 22,6 % | 32,4 % | 28,9 % | 56,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 195,6 % | 136,5 % | 69,4 % | 214,4 % |
| Likviditetsgrad | 0,69 | 0,63 | 0,03 | 0,01 | 0,03 |
| Soliditet | 11,7 % | 49,9 % | 43,6 % | 68,4 % | 36,3 % |
| Gjeldsgrad | 7,6 | 1,0 | 1,3 | 0,5 | 1,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 331 | 2 529 | 2 050 | 1 232 | 2 298 |
| Driftsresultat | 1 276 | 572 | 663 | 356 | 1 296 |
| Årsresultat | 994 | 568 | 486 | 276 | 1 009 |
| Driftsmargin | 38,3 % | 22,6 % | 32,4 % | 28,9 % | 56,4 % |
| Sum gjeld | 1 305 | 414 | 646 | 243 | 1 198 |
| Sum driftskostnader | - | - | 1 386 | 876 | 1 003 |
| Finansresultat | - | - | −41 | −1 | 0 |
| Resultat før skatt | 1 274 | 572 | 622 | 355 | 1 295 |
| Anleggsmidler | 573 | 567 | 1 125 | 765 | 1 851 |
| Omløpsmidler | 903 | 261 | 20 | 3 | 31 |
| Sum eiendeler | 1 476 | 828 | 1 145 | 767 | 1 882 |
| Egenkapital | 172 | 413 | 499 | 525 | 684 |
| Kortsiktig gjeld | 1 305 | 414 | 644 | 237 | 1 192 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 2 | 6 | - |

## Ledelse og styre

- Anita Agnemyr: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Riulfsbakken 9, 1550 Hølen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.220 Skjønnhetspleie
- Etablert: 01.03.2014
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [MME ØKONOMI OG INTEGRASJON AS](https://www.norscout.com/no/company/918927646-mme-okonomi-og-integrasjon-as)
- Størrelse: Nr. 229 av 832 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å drive virksomhet innenfor hudpleie, makeup, coaching og veiledning.

## Kunngjøringer

- 08.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000517201&sokeverdi=913539982&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BEAUTY GAME AS](https://www.norscout.com/no/company/921892810-beauty-game-as) | Vestby | - | 428 565 kr | - |
| [MY SKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/923491783-my-skin-as) | Vestby | - | 293 090 kr | - |
| [BEAUTY HEALTH & SPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/913663128-beauty-health-sport-as) | Vestby | - | 28 086 kr | - |
| [CUT'N GO VESTBY AS](https://www.norscout.com/no/company/927655918-cut-n-go-vestby-as) | Vestby | 7 | 3,77 mill. kr | +12,7 % |
| [VESTBY BARBERSHOP AS](https://www.norscout.com/no/company/932333511-vestby-barbershop-as) | Vestby | - | 1,69 mill. kr | +30,7 % |
| [THORNEGÅRDEN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/985506140-thornegarden-frisor-as) | Vestby | 8 | 7,64 mill. kr | +1,6 % |
| [HAIR RITUALS AS](https://www.norscout.com/no/company/930360147-hair-rituals-as) | Vestby | - | 1,54 mill. kr | +14,1 % |
| [GARDER BEGRAVELSESBYRÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/966877316-garder-begravelsesbyra-as) | Vestby | 19 | 19,8 mill. kr | +17,3 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
