---
title: "REIN LOVE CLOTHING AS (913540859): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "REIN LOVE CLOTHING AS i Tromsø hadde 8,98 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 8 ansatte. Daglig leder er Eirik Simonsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/913540859-rein-love-clothing-as"
---

# REIN LOVE CLOTHING AS

Detaljhandel med klær · Tromsø · Etablert 2014

- Org.nr: 913 540 859
- E-post: reinloveclothing@gmail.com
- Nettsted: [reinloveclothing.com](https://reinloveclothing.com)
- Daglig leder: Eirik Simonsen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 8,98 mill. kr (+17,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,15 mill. kr (Margin 23,9 %)
- Ansatte: 8

## Ansatte

- september 2026: 12
- oktober 2026: 8

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 37,3 % (meget god). Opp fra 37,1 % i 2024
- Likviditet: 5,04 (meget god). Opp fra 3,94 i 2024
- Soliditet: 80,2 % (meget god). Opp fra 71,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 44,3 % | 29,1 % | 37,1 % | 37,3 % |
| Driftsmargin | 23,8 % | 20,7 % | 15,8 % | 21,7 % | 23,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 48,0 % | 53,7 % | 48,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,00 | 3,94 | 5,04 |
| Soliditet | 46,9 % | 54,3 % | 63,1 % | 71,8 % | 80,2 % |
| Gjeldsgrad | 1,1 | 0,8 | 0,6 | 0,4 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 837 | 5 276 | 6 451 | 7 665 | 8 984 |
| Driftsresultat | 914 | 1 094 | 1 020 | 1 665 | 2 150 |
| Årsresultat | 745 | 853 | 770 | 1 300 | 1 737 |
| Driftsmargin | 23,8 % | 20,7 % | 15,8 % | 21,7 % | 23,9 % |
| Sum gjeld | 961 | 1 432 | 1 445 | 1 480 | 1 346 |
| Sum driftskostnader | 2 923 | 4 182 | 5 430 | 6 000 | 6 834 |
| Finansresultat | 1 | 0 | −20 | 12 | 82 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 001 | 1 677 | 2 232 |
| Anleggsmidler | 10 | 3 | 57 | 43 | 32 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 859 | 5 208 | 6 772 |
| Sum eiendeler | 1 809 | 3 132 | 3 916 | 5 251 | 6 805 |
| Egenkapital | 848 | 1 700 | 2 471 | 3 771 | 5 459 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 285 | 1 320 | 1 345 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 160 | 159 | - |

## Ledelse og styre

- Eirik Simonsen: Daglig leder og styremedlem
- Jo Kristian Kvernland: Styrets leder
- Kolbjørn Engeseth: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Storgata 98, 9008 Tromsø
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.710 Detaljhandel med klær
- Etablert: 13.04.2014
- Aksjekapital: 133 332 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2014
- Revisor: [DIN REVISOR TROMSØ AS](https://www.norscout.com/no/company/989263773-din-revisor-tromso-as)
- Regnskapsfører: [SNE REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/816551382-sne-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 465 av 1 939 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selskapets virksomhet er salg av klær og andre tilhørende asessoarer.

## Kunngjøringer

- 10.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000676412&sokeverdi=913540859&spraak=nb)
- 10.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000676411&sokeverdi=913540859&spraak=nb)
- 10.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000676410&sokeverdi=913540859&spraak=nb)
- 21.07.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000603977&sokeverdi=913540859&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MAGMA FASHION AS](https://www.norscout.com/no/company/925028231-magma-fashion-as) | Tromsø | 10 | 6,44 mill. kr | +39,4 % |
| [TROMSØ DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/919865539-tromso-drift-as) | Tromsø | 7 | 7,28 mill. kr | −3,9 % |
| [CMN AS](https://www.norscout.com/no/company/914266696-cmn-as) | Tromsø | 10 | 11,2 mill. kr | +1,2 % |
| [ZAPPA AS](https://www.norscout.com/no/company/924554630-zappa-as) | Tromsø | 6 | 4,79 mill. kr | +5,9 % |
| [SNARBY STRIKKESTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/879502012-snarby-strikkestudio-as) | Tromsø | 13 | 26,7 mill. kr | +6,6 % |
| [NANSEN OUTDOOR STORE TROMSØ AS](https://www.norscout.com/no/company/999012876-nansen-outdoor-store-tromso-as) | Tromsø | 5 | 4,89 mill. kr | +47,8 % |
| [MONA ABELSEN STORE AS](https://www.norscout.com/no/company/915145256-mona-abelsen-store-as) | Tromsø | 20 | 42,8 mill. kr | +4,6 % |
| [PELLY WORKWEAR TROMSØ AS](https://www.norscout.com/no/company/932433397-pelly-workwear-tromso-as) | Tromsø | 5 | 3,59 mill. kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Tromsø](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/tromso)
- [Helsebedrifter i Tromsø](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/tromso)
- [Byggfirmaer i Tromsø](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/tromso)
- [Transportbedrifter i Tromsø](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/tromso)
- [IT-selskaper i Tromsø](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/tromso)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Tromsø](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/tromso)

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
