---
title: "TRYSIL MULTIREP AS (913633172): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TRYSIL MULTIREP AS i Trysil hadde 11,8 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Daglig leder er Arne Nordhagen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/913633172-trysil-multirep-as"
---

# TRYSIL MULTIREP AS

Reparasjon og vedlikehold av maskiner · Trysil · Etablert 2014

- Org.nr: 913 633 172
- Nettsted: [trysilmultirep.no](https://trysilmultirep.no)
- Daglig leder: Arne Nordhagen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 11,8 mill. kr (−8,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 112 513 kr (Margin 1,0 %)
- Ansatte: 5 (Uendret siden oktober 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 5
- august 2026: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 1,8 % (svak). Ned fra 12,5 % i 2024
- Likviditet: 4,71 (meget god). Opp fra 3,90 i 2024
- Soliditet: 79,2 % (meget god). Opp fra 74,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 17,0 % | 11,5 % | 12,5 % | 1,8 % |
| Driftsmargin | 8,7 % | 8,1 % | 5,0 % | 6,1 % | 1,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 15,8 % | 16,5 % | 2,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 4,04 | 3,90 | 4,71 |
| Soliditet | 56,7 % | 65,5 % | 72,9 % | 74,1 % | 79,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,8 | 0,5 | 0,4 | 0,3 | 0,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 11 622 | 11 935 | 13 448 | 12 961 | 11 807 |
| Driftsresultat | 1 013 | 963 | 675 | 791 | 113 |
| Årsresultat | 770 | 733 | 506 | 600 | 71 |
| Driftsmargin | 8,7 % | 8,1 % | 5,0 % | 6,1 % | 1,0 % |
| Sum gjeld | 2 386 | 2 028 | 1 625 | 1 733 | 1 320 |
| Sum driftskostnader | 10 609 | 10 972 | 12 773 | 12 170 | 11 694 |
| Finansresultat | −26 | −24 | −25 | −20 | −11 |
| Resultat før skatt | - | - | 650 | 770 | 102 |
| Anleggsmidler | 271 | 232 | 193 | 196 | 147 |
| Omløpsmidler | - | - | 5 797 | 6 501 | 6 208 |
| Sum eiendeler | 5 512 | 5 887 | 5 989 | 6 697 | 6 355 |
| Egenkapital | 3 126 | 3 858 | 4 364 | 4 964 | 5 035 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 435 | 1 666 | 1 318 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 190 | 67 | 2 |

## Ledelse og styre

- Arne Nordhagen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Løkjavegen 20, 2420 Trysil
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 33.120 Reparasjon og vedlikehold av maskiner
- Etablert: 22.04.2014
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2014
- Revisor: [FRAM REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/957668933-fram-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [TRYSIL ØKONOMISENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/992420561-trysil-okonomisenter-as)
- Størrelse: Nr. 183 av 1 023 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Reparasjon av diverse maskiner og utstyr, salg av jernvarer og tilhørende produkter og slitedeler, samt salg av andre produkter som naturlig inngår i sortimentet. Selskapet driver også salg av våpen, våpendeler og ammunisjon, samt hva hermed står i forbindelse. Herunder å delta i andre selskaper med liknende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 20.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000403807&sokeverdi=913633172&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ENSRUD MASKIN OG INDUSTRISERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/933711218-ensrud-maskin-og-industriservice-as) | Trysil | - | 2,11 mill. kr | - |
| [AR2 DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/916083203-ar2-drift-as) | Trysil | - | 921 062 kr | −33,8 % |
| [MATEC AS](https://www.norscout.com/no/company/980825132-matec-as) | Ullensaker | 5 | 12,1 mill. kr | +5,2 % |
| [FLOWMATIC AS](https://www.norscout.com/no/company/919118881-flowmatic-as) | Hå | 5 | 11,7 mill. kr | +42,5 % |
| [CNC SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/912021211-cnc-service-as) | Oslo | 5 | 12,2 mill. kr | −15,1 % |
| [MYRE SVEIS- OG MEK. VERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/999147372-myre-sveis-og-mek-verksted-as) | Øksnes | 5 | 11,2 mill. kr | −1,2 % |
| [ROMERIKE TRUCKSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/951444774-romerike-truckservice-as) | Rælingen | 5 | 13,9 mill. kr | −11,3 % |
| [BÅNDTECH AS](https://www.norscout.com/no/company/917832641-bandtech-as) | Moss | 5 | 11,1 mill. kr | −26,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.10.2026.
