---
title: "SANSA FRISØR AS (913660528): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SANSA FRISØR AS i Stad hadde 749 759 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Malin Hatlenes. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/913660528-sansa-frisor-as"
---

# SANSA FRISØR AS

Frisering og barbering · Stad

- Org.nr: 913 660 528
- E-post: malinhatlenes@hotmail.no
- Daglig leder: Malin Hatlenes (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 749 759 kr (+4,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 26 957 kr (Margin 3,6 %)
- Etablert: 2014

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,02 (tilfredsstillende). Opp fra 0,80 i 2024
- Soliditet: 1,6 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −269,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | −11,3 % | 0,0 % | 0,2 % | −1,9 % | 3,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,89 | 0,89 | 0,91 | 0,80 | 1,02 |
| Soliditet | −255,3 % | −260,4 % | −233,4 % | −269,9 % | 1,6 % |
| Gjeldsgrad | - | - | - | - | 59,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 675 | 705 | 697 | 718 | 750 |
| Driftsresultat | −76 | 0 | 2 | −14 | 27 |
| Årsresultat | −76 | 0 | 2 | −14 | 27 |
| Driftsmargin | −11,3 % | 0,0 % | 0,2 % | −1,9 % | 3,6 % |
| Sum gjeld | 366 | 364 | 373 | 377 | 97 |
| Sum driftskostnader | - | - | 695 | 731 | 723 |
| Finansresultat | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −76 | 0 | 2 | −14 | 27 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 103 | 101 | 112 | 102 | 99 |
| Sum eiendeler | 103 | 101 | 112 | 102 | 99 |
| Egenkapital | −263 | −263 | −261 | −275 | 2 |
| Kortsiktig gjeld | 116 | 114 | 123 | 127 | 97 |
| Langsiktig gjeld | 250 | 250 | 250 | 250 | - |

## Ledelse og styre

- Malin Hatlenes: Daglig leder og styremedlem
- Rune Bjørlo: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Rådhusvegen 2, 6770 Nordfjordeid
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 29.04.2014
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2014
- Regnskapsfører: [ØKORÅD FJORD AS](https://www.norscout.com/no/company/920679919-okorad-fjord-as)
- Størrelse: Nr. 2 273 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive frisørsalong.

## Kunngjøringer

- 26.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000298716&sokeverdi=913660528&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FRISØRLOFTET AS](https://www.norscout.com/no/company/979206135-frisorloftet-as) | Stad | - | 3,02 mill. kr | +1,1 % |
| [CUT HÅR OG VELVÆRE AS](https://www.norscout.com/no/company/919948825-cut-har-og-velvaere-as) | Stad | - | 3,89 mill. kr | +25,8 % |
| [NORD FRISØRSALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/984127499-nord-frisorsalong-as) | Stad | 5 | 3,66 mill. kr | −1,8 % |
| [COCO FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/912022668-coco-frisor-as) | Stad | 6 | 3,08 mill. kr | +7,8 % |
| [FIN FRISØR OG HUDPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/981975073-fin-frisor-og-hudpleie-as) | Stad | 7 | 5,24 mill. kr | +6,7 % |
| [BEAUTYFORALLE AS](https://www.norscout.com/no/company/925609846-beautyforalle-as) | Nærøysund | - | 751 095 kr | - |
| [SG SAKS AS](https://www.norscout.com/no/company/923853782-sg-saks-as) | Ålesund | - | 749 745 kr | - |
| [HÅRET FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/998076161-haret-frisor-as) | Karmøy | - | 751 438 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.10.2026.
