---
title: "MOSTER HÅRDESIGN AS (913749162): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MOSTER HÅRDESIGN AS i Bømlo hadde 1,76 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Christina Elise Grindheim. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/913749162-moster-hardesign-as"
---

# MOSTER HÅRDESIGN AS

Frisering og barbering · Bømlo

- Org.nr: 913 749 162
- Daglig leder: Christina Elise Grindheim (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,76 mill. kr (+12 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 52 010 kr (Margin 3,0 %)
- Etablert: 2014

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 8,5 % (tilfredsstillende). Samme som i 2024
- Likviditet: 1,81 (god). Opp fra 1,77 i 2024
- Soliditet: 44,9 % (meget god). Opp fra 43,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 8,5 % | 8,5 % |
| Driftsmargin | 3,7 % | 18,8 % | 6,1 % | 2,9 % | 3,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 18,5 % | 18,2 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,75 | 1,77 | 1,81 |
| Soliditet | - | - | 42,9 % | 43,4 % | 44,9 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 1,3 | 1,3 | 1,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 761 | 907 | 1 411 | 1 573 | 1 762 |
| Driftsresultat | 28 | 170 | 86 | 45 | 52 |
| Årsresultat | 27 | 133 | 66 | 36 | 41 |
| Driftsmargin | 3,7 % | 18,8 % | 6,1 % | 2,9 % | 3,0 % |
| Sum gjeld | - | - | 311 | 353 | 382 |
| Sum driftskostnader | 733 | 737 | 1 325 | 1 527 | 1 710 |
| Finansresultat | −1 | −1 | −1 | 1 | 1 |
| Resultat før skatt | - | - | 85 | 47 | 53 |
| Anleggsmidler | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | - | - | 545 | 623 | 694 |
| Sum eiendeler | - | - | 545 | 623 | 694 |
| Egenkapital | - | - | 234 | 270 | 311 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 311 | 353 | 382 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Christina Elise Grindheim: Daglig leder og styrets leder
- Christian Robere Simonsen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Mostravegen 543, 5440 Mosterhamn
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 20.05.2014
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2014
- Regnskapsfører: [SIGNATUR MANAGEMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/924696826-signatur-management-as)
- Størrelse: Nr. 1 407 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisør og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg intressert i andre foretak.

## Kunngjøringer

- 09.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000102735&sokeverdi=913749162&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TREND HÅRDESIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/995818205-trend-hardesign-as) | Bømlo | - | 2,16 mill. kr | +5,4 % |
| [ISAM FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/916753918-isam-frisor-as) | Bømlo | - | 1,4 mill. kr | −7,3 % |
| [SPIRIT FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/811998702-spirit-frisor-as) | Bømlo | 5 | 2,87 mill. kr | −1,0 % |
| [VÅGEN HÅRSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/829726432-vagen-harstudio-as) | Bømlo | - | 957 772 kr | −4,7 % |
| [IDÈ SALONGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/997943392-ide-salongen-as) | Bømlo | 7 | 5,16 mill. kr | +13,9 % |
| [NATALJA'S FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/919766735-natalja-s-frisor-as) | Bømlo | - | 494 966 kr | - |
| [SANS HÅR & MAKE-UP AS](https://www.norscout.com/no/company/988049735-sans-har-make-up-as) | Bømlo | 11 | 8,35 mill. kr | +6,9 % |
| [BØMLO HUNDEPENSJONAT AS](https://www.norscout.com/no/company/916769830-bomlo-hundepensjonat-as) | Bømlo | - | 1,46 mill. kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.10.2026.
