---
title: "MALAK RØRSERVICE AS (913916034): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MALAK RØRSERVICE AS i Oslo hadde 2,38 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Hajar Malak. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/913916034-malak-rorservice-as"
---

# MALAK RØRSERVICE AS

Rørleggerarbeid · Oslo

- Org.nr: 913 916 034
- Telefon: 952 82 001
- E-post: malak.ror24@gmail.com
- Daglig leder: Hajar Malak (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,38 mill. kr (−6,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 278 648 kr (Margin 11,7 %)
- Etablert: 2014

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 29,4 % (meget god). Ned fra 38,5 % i 2024
- Likviditet: 1,50 (god). Ned fra 1,76 i 2024
- Soliditet: 33,5 % (god). Ned fra 43,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 24,0 % | 4,5 % | 38,5 % | 29,4 % |
| Driftsmargin | 17,1 % | 11,6 % | 2,7 % | 16,4 % | 11,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 10,6 % | 133,1 % | 76,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,22 | 1,76 | 1,50 |
| Soliditet | 67,7 % | 63,6 % | 18,2 % | 43,1 % | 33,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,6 | 4,5 | 1,3 | 2,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 372 | 2 438 | 2 166 | 2 533 | 2 380 |
| Driftsresultat | 407 | 284 | 58 | 416 | 279 |
| Årsresultat | 314 | 211 | 48 | 326 | 224 |
| Driftsmargin | 17,1 % | 11,6 % | 2,7 % | 16,4 % | 11,7 % |
| Sum gjeld | 318 | 501 | 1 006 | 528 | 644 |
| Sum driftskostnader | 1 965 | 2 154 | 2 107 | 2 117 | 2 101 |
| Finansresultat | - | 0 | 0 | 0 | −2 |
| Resultat før skatt | - | - | 58 | 416 | 277 |
| Anleggsmidler | 68 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 231 | 929 | 969 |
| Sum eiendeler | 983 | 1 377 | 1 231 | 929 | 969 |
| Egenkapital | 665 | 876 | 225 | 400 | 324 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 006 | 528 | 644 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Hajar Malak: Daglig leder og styrets leder
- Giedre Malak: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Etterstadsletta 11A, 0660 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 01.07.2014
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2014
- Regnskapsfører: [SAGA REGNSKAP ASKER OG BÆRUM AS](https://www.norscout.com/no/company/882571432-saga-regnskap-asker-og-baerum-as)
- Størrelse: Nr. 1 696 av 2 656 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utføre rørleggertjenester, salg av produkter og tjenester som naturlig hører sammen med rørleggervirksomhet.

## Siste endringer

- 14.04.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 10.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000105616&sokeverdi=913916034&spraak=nb)
- 17.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000063772&sokeverdi=913916034&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VANNMANNEN AS](https://www.norscout.com/no/company/955133072-vannmannen-as) | Oslo | - | 2,39 mill. kr | −0,8 % |
| [STABÆK INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/931684701-stabaek-invest-as) | Oslo | - | 2,36 mill. kr | - |
| [ENERGISERVICE ØST AS](https://www.norscout.com/no/company/913510968-energiservice-ost-as) | Oslo | - | 2,44 mill. kr | −85,8 % |
| [JOHANSEN BAD OG RØRSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/990718245-johansen-bad-og-rorservice-as) | Oslo | - | 2,34 mill. kr | +20,2 % |
| [FAGMESTER VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/914451868-fagmester-vvs-as) | Oslo | - | 2,47 mill. kr | −11,8 % |
| [BISLET RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/974400413-bislet-ror-as) | Oslo | - | 2,29 mill. kr | +10,4 % |
| [NMC RØRSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/933639711-nmc-rorservice-as) | Oslo | - | 2,48 mill. kr | +105,5 % |
| [VS RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/990033803-vs-ror-as) | Oslo | - | 2,27 mill. kr | −16,3 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Rørleggerfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/rorleggerfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
