---
title: "REVEN I GATA AS (913919564): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "REVEN I GATA AS i Hamar hadde 3,55 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 12 ansatte. Daglig leder er Therese Taralrud. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/913919564-reven-i-gata-as"
---

# REVEN I GATA AS

Detaljhandel med klær · Hamar · Etablert 2014

- Org.nr: 913 919 564
- Telefon: 94 18 39 57
- E-post: post@revenigata.no
- Daglig leder: Therese Taralrud (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,55 mill. kr (−3,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −155 040 kr (Margin −4,4 %)
- Ansatte: 12 (Opp fra 10 i desember 2025)

## Ansatte

- november 2025: 11
- desember 2025: 10
- juni 2026: 11
- juli 2026: 12
- september 2026: 11
- oktober 2026: 12

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −10,7 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 6,5 % i 2024
- Likviditet: 1,94 (god). Ned fra 2,67 i 2024
- Soliditet: −3,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 9,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 6,5 % | −10,7 % |
| Driftsmargin | 5,9 % | −3,9 % | 1,5 % | 2,7 % | −4,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 60,3 % | −351,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,11 | 2,67 | 1,94 |
| Soliditet | - | - | 5,2 % | 9,3 % | −3,0 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 18,2 | 9,7 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 897 | 3 839 | 3 839 | 3 684 | 3 553 |
| Driftsresultat | 231 | −151 | 59 | 99 | −155 |
| Årsresultat | 222 | −171 | 11 | 67 | −183 |
| Driftsmargin | 5,9 % | −3,9 % | 1,5 % | 2,7 % | −4,4 % |
| Sum gjeld | - | - | 1 403 | 1 400 | 1 375 |
| Sum driftskostnader | 3 666 | 3 990 | 3 780 | 3 585 | 3 708 |
| Finansresultat | −9 | −20 | −48 | −32 | −28 |
| Resultat før skatt | - | - | 11 | 67 | −183 |
| Anleggsmidler | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 480 | 1 544 | 1 336 |
| Sum eiendeler | - | - | 1 480 | 1 544 | 1 336 |
| Egenkapital | - | - | 77 | 144 | −39 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 475 | 577 | 688 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 928 | 823 | - |

## Ledelse og styre

- Therese Taralrud: Daglig leder og styrets leder
- Mette Taralrud: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: CC Stadion, Vangsvegen 62, 2317 Hamar
- Postadresse: c/o Therese Taralrud, Furumo 24, 2849 Kapp
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.710 Detaljhandel med klær
- Etablert: 01.06.2014
- Aksjekapital: 120 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2014
- Regnskapsfører: [HN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/914205530-hn-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 040 av 1 939 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av klær med hovedvekt på barneklær og annet som står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 21.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000192207&sokeverdi=913919564&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [STADION 16.32.6 AS](https://www.norscout.com/no/company/989255061-stadion-16-32-6-as) | Hamar | 16 | 24 mill. kr | +8,7 % |
| [NNOR HAMAR AS](https://www.norscout.com/no/company/916908431-nnor-hamar-as) | Hamar | 9 | 3,17 mill. kr | - |
| [BUS STOP HAMAR AS](https://www.norscout.com/no/company/957056555-bus-stop-hamar-as) | Hamar | 7 | 15,3 mill. kr | +4,4 % |
| [FINT AS](https://www.norscout.com/no/company/922096600-fint-as) | Hamar | 6 | 10,4 mill. kr | +9,6 % |
| [SAFARI FASHION HOUSE AS](https://www.norscout.com/no/company/973195905-safari-fashion-house-as) | Hamar | 5 | 6,1 mill. kr | +6,6 % |
| [SIGA BARNEKLÆR AS](https://www.norscout.com/no/company/986469540-siga-barneklaer-as) | Hamar | 5 | 5,63 mill. kr | +7,3 % |
| [BRUDEHUSET HAMAR AS](https://www.norscout.com/no/company/911721503-brudehuset-hamar-as) | Hamar | 5 | 4,96 mill. kr | +11,9 % |
| [M & T ANDERSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/910198920-m-t-andersen-as) | Hamar | - | 1,17 mill. kr | +6,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
