---
title: "HUMLA INVEST AS (913929535): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HUMLA INVEST AS i Oslo er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/913929535-humla-invest-as"
---

# HUMLA INVEST AS

Andre egeninvesteringsselskaper · Oslo

- Org.nr: 913 929 535
- Styreleder: Lars Hande

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −747 873 kr
- Etablert: 2014

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 12,2 % (god). Opp fra 9,1 % i 2024
- Likviditet: 36,99 (meget god). Ned fra 41,91 i 2024
- Soliditet: 97,3 % (meget god). Ned fra 97,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 180,6 % | 67,6 % | 9,1 % | 12,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 180,4 % | 67,2 % | 9,2 % | 11,3 % |
| Likviditetsgrad | 33,13 | 151,42 | 81,26 | 41,91 | 36,99 |
| Soliditet | 98,1 % | 99,4 % | 98,8 % | 97,6 % | 97,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsresultat | −20 | −214 | −1 068 | −885 | −748 |
| Årsresultat | 1 390 | 48 613 | 47 586 | 8 556 | 11 554 |
| Sum gjeld | 104 | 319 | 1 158 | 2 380 | 2 919 |
| Sum driftskostnader | - | - | 1 068 | 885 | 748 |
| Finansresultat | - | - | 49 012 | 9 735 | 12 364 |
| Resultat før skatt | 1 426 | 48 746 | 47 944 | 8 850 | 11 616 |
| Anleggsmidler | 1 904 | 804 | 1 048 | 1 048 | 1 548 |
| Omløpsmidler | 3 445 | 48 302 | 94 107 | 99 733 | 107 976 |
| Sum eiendeler | 5 349 | 49 106 | 95 155 | 100 781 | 109 524 |
| Egenkapital | 5 245 | 48 787 | 93 997 | 98 401 | 106 605 |
| Kortsiktig gjeld | 104 | 319 | 1 158 | 2 380 | 2 919 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Lars Hande: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kjelsåsveien 174, 0884 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 64.323 Andre egeninvesteringsselskaper
- Etablert: 07.07.2014
- Tidligere navn: HANDE HOLDING AS (2014 til 2015)
- Aksjekapital: 983 400 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [VIDI REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/936106439-vidi-revisjon-as)
- Formål: Eie, kjøpe og selge aksjer, samt annen investering i virksomheter av enhver art.

## Siste endringer

- 04.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 30.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000454511&sokeverdi=913929535&spraak=nb)
- 23.01.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000028340&sokeverdi=913929535&spraak=nb)
- 27.12.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000898780&sokeverdi=913929535&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

- [E FRED INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/913897110-e-fred-invest-as), Oslo
- [HODDMIME AS](https://www.norscout.com/no/company/913929837-hoddmime-as), Oslo
- [MANA AS](https://www.norscout.com/no/company/913829751-mana-as), Oslo
- [BLACKWOLF DYNAMICS AS](https://www.norscout.com/no/company/913974255-blackwolf-dynamics-as), Oslo
- [PAAL'S BOUTIQUE AS](https://www.norscout.com/no/company/913804635-paal-s-boutique-as), Oslo
- [KASTO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/914003423-kasto-holding-as), Oslo
- [INNOWAVE AS](https://www.norscout.com/no/company/913796829-innowave-as), Oslo
- [HUN SOLO AS](https://www.norscout.com/no/company/914010918-hun-solo-as), Oslo

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.10.2026.
