---
title: "HAMAR HUNDESKOLE AS (914119235): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HAMAR HUNDESKOLE AS i Løten hadde 2,76 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 10 ansatte. Daglig leder er Hilde Marthinsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/914119235-hamar-hundeskole-as"
---

# HAMAR HUNDESKOLE AS

Annen undervisning ellers · Løten · Etablert 2014

- Org.nr: 914 119 235
- Telefon: 901 00 341
- Daglig leder: Hilde Marthinsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,76 mill. kr (+5,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −192 851 kr (Margin −7,0 %)
- Ansatte: 10

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −44,7 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 0,30 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,63 i 2024
- Soliditet: 18,0 % (god). Ned fra 57,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −13,8 % | −15,0 % | - | −44,7 % |
| Driftsmargin | 5,8 % | −3,5 % | −3,5 % | 6,6 % | −7,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −63,1 % | 98,6 % | −114,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,25 | 0,63 | 0,30 |
| Soliditet | 73,7 % | 28,5 % | 18,1 % | 57,3 % | 18,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 2,5 | 4,5 | 0,7 | 4,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 798 | 1 867 | 2 443 | 2 626 | 2 764 |
| Driftsresultat | 105 | −65 | −84 | 175 | −193 |
| Årsresultat | 103 | −65 | −84 | 171 | −191 |
| Driftsmargin | 5,8 % | −3,5 % | −3,5 % | 6,6 % | −7,0 % |
| Sum gjeld | 86 | 441 | 414 | 195 | 323 |
| Sum driftskostnader | 1 693 | 1 933 | 2 527 | 2 452 | 2 957 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Resultat før skatt | - | - | −84 | 175 | −191 |
| Anleggsmidler | 0 | 473 | 404 | 335 | 298 |
| Omløpsmidler | - | - | 101 | 123 | 96 |
| Sum eiendeler | 328 | 617 | 505 | 458 | 395 |
| Egenkapital | 241 | 176 | 92 | 262 | 71 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 414 | 195 | 323 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Hilde Marthinsen: Daglig leder og styrets leder
- Tone Merete Berg: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Østrovegen 85, 2340 Løten
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.597 Annen undervisning ellers
- Etablert: 25.08.2014
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 FORRETNINGSPARTNER ØSTLANDET AS](https://www.norscout.com/no/company/967661643-sparebank-1-forretningspartner-ostlandet-as)
- Størrelse: Nr. 343 av 1 765 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kurs og undervisning relatert til hund og hundehold, samt det som naturlig står i forbindelse med dette

## Kunngjøringer

- 01.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000325934&sokeverdi=914119235&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [DITT KURS AS](https://www.norscout.com/no/company/935362652-ditt-kurs-as) | Løten | - | 18 753 kr | - |
| [LIVENSVEEN GÅRDSBARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/921094647-livensveen-gardsbarnehage-as) | Løten | 26 | 10,1 mill. kr | +4,9 % |
| [BROVOLD BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/929793560-brovold-barnehage-as) | Løten | 26 | 17,3 mill. kr | −0,5 % |
| [OSLO PARKOUR PARK AS](https://www.norscout.com/no/company/823870752-oslo-parkour-park-as) | Oslo | 10 | 2,85 mill. kr | +8,9 % |
| [LEVITATOR AS](https://www.norscout.com/no/company/932557282-levitator-as) | Lillestrøm | 10 | 1,29 mill. kr | - |
| [SMG NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/918357912-smg-norge-as) | Oslo | 10 | 3,52 mill. kr | −1,7 % |
| [PAINT ON POTS STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/934331397-paint-on-pots-stavanger-as) | Oslo | 10 | 0 kr | - |
| [PLAYWELL AS](https://www.norscout.com/no/company/920731627-playwell-as) | Bergen | 10 | 4,9 mill. kr | +61,4 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.06.2026.
