---
title: "FOTVARDEN AS (914227976): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FOTVARDEN AS i Hvaler hadde 167 023 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/914227976-fotvarden-as"
---

# FOTVARDEN AS

Andre egeninvesteringsselskaper · Hvaler

- Org.nr: 914 227 976
- Styreleder: Jørn Eriksen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 167 023 kr (+161,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 69 876 kr (Margin 41,8 %)
- Etablert: 2014

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 4,6 % (svak). Ned fra 5,0 % i 2024
- Likviditet: 1,14 (tilfredsstillende). Samme som i 2024
- Soliditet: 28,9 % (god). Ned fra 29,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 5,0 % | 4,6 % |
| Driftsmargin | 80,6 % | −52,3 % | 41,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −2,4 % | −0,5 % |
| Likviditetsgrad | 1,45 | 1,14 | 1,14 |
| Soliditet | 55,6 % | 29,1 % | 28,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,8 | 2,4 | 2,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 682 | 64 | 167 |
| Driftsresultat | 549 | −33 | 70 |
| Årsresultat | 464 | −137 | −31 |
| Driftsmargin | 80,6 % | −52,3 % | 41,8 % |
| Sum gjeld | 4 626 | 13 775 | 13 842 |
| Sum driftskostnader | 133 | 97 | 97 |
| Finansresultat | −85 | −104 | −101 |
| Resultat før skatt | 464 | −137 | −31 |
| Anleggsmidler | 3 710 | 3 710 | 3 710 |
| Omløpsmidler | 6 712 | 15 724 | 15 760 |
| Sum eiendeler | 10 422 | 19 434 | 19 470 |
| Egenkapital | 5 796 | 5 659 | 5 628 |
| Kortsiktig gjeld | 4 626 | 13 775 | 13 842 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Jørn Eriksen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Jørn Eriksen, Rødshueveien 145, 1680 Skjærhalden
- Postadresse: c/o Formue Accounting AS, Postboks 1777 Vika, 0122 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 64.323 Andre egeninvesteringsselskaper
- Etablert: 11.09.2014
- Aksjekapital: 1 000 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [SÖDERBERG & PARTNERS REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/931237764-soderberg-partners-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 293 av 2 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Relatert til investeringer av enhver art, kjøp og salg av enhver art, mellommannsvirksomhet av enhver art, handelsvirksomhet, samt annen virksomhet i naturlig tilknytning til forannevnte.

## Siste endringer

- 29.07.2026: Regnskapsfører endret
- 05.02.2026: Kontaktperson endret
- 05.02.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 06.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000501427&sokeverdi=914227976&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LARVESEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/921493886-larvesen-invest-as) | Hvaler | - | 585 000 kr | - |
| [B.G. INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/989068199-b-g-invest-as) | Hvaler | - | 25 000 kr | - |
| [KRISTIANSLUND INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/914620481-kristianslund-invest-as) | Hvaler | - | 0 kr | - |
| [LINDBECK INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/916456026-lindbeck-invest-as) | Hvaler | - | 0 kr | - |
| [GRAHAM INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/916456034-graham-invest-as) | Hvaler | - | 0 kr | - |
| [SLEFS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/916747764-slefs-holding-as) | Hvaler | - | 0 kr | - |
| [PETA INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/921349939-peta-invest-as) | Hvaler | - | 0 kr | - |
| [SAXEGÅRD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/988635650-saxegard-holding-as) | Hvaler | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.07.2026.
