---
title: "DENTIN AS (914369630): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "DENTIN AS i Alver er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/914369630-dentin-as"
---

# DENTIN AS

Uoppgitt · Alver

- Org.nr: 914 369 630
- Styreleder: Tor Skutle

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −177 624 kr
- Etablert: 2014

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 8,7 % (tilfredsstillende). Ned fra 69,7 % i 2024
- Likviditet: 238 759,93 (meget god). Opp fra 79,78 i 2024
- Soliditet: 100,0 % (meget god). Opp fra 99,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 69,7 % | 8,7 % |
| Driftsmargin | - | 36,5 % | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 70,5 % | 8,5 % |
| Likviditetsgrad | 36,32 | 79,78 | 238 759,93 |
| Soliditet | 97,6 % | 99,1 % | 100,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 286 | - |
| Driftsresultat | −28 | 104 | −178 |
| Årsresultat | 1 768 | 6 312 | 884 |
| Driftsmargin | - | 36,5 % | - |
| Sum gjeld | 173 | 100 | 0 |
| Sum driftskostnader | 28 | 181 | 178 |
| Finansresultat | 1 808 | 6 252 | 1 062 |
| Resultat før skatt | 1 780 | 6 356 | 884 |
| Anleggsmidler | 1 035 | 3 004 | 2 667 |
| Omløpsmidler | 6 299 | 7 969 | 7 163 |
| Sum eiendeler | 7 334 | 10 972 | 9 830 |
| Egenkapital | 7 160 | 10 873 | 9 830 |
| Kortsiktig gjeld | 173 | 100 | 0 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Tor Skutle: Styrets leder
- Gerd Skutle: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Kyrhovden 18, 5936 Manger
- Postadresse: c/o Tor Skutle, Kyrhovden 18, 5936 Manger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 01.09.2014
- Aksjekapital: 130 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [KRAFT RÅDGIVNING OG ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/919886684-kraft-radgivning-og-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 2 618 av 6 360 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investeringer og deltagelse i andre selskaper og eiendom, samt alt som står i naturlig forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 05.04.2026: Ny forretningsadresse
- 05.04.2026: Ny postadresse
- 05.02.2026: Kontaktperson endret
- 24.09.2025: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 30.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000318226&sokeverdi=914369630&spraak=nb)
- 05.04.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000155866&sokeverdi=914369630&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FNP-EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/922084033-fnp-eiendom-as) | Alver | - | 317 083 kr | - |
| [STEG AS](https://www.norscout.com/no/company/989218778-steg-as) | Alver | - | 200 000 kr | - |
| [KVR INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/928279561-kvr-invest-as) | Alver | - | 585 000 kr | - |
| [MONMIC HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/913694295-monmic-holding-as) | Alver | - | 133 647 kr | - |
| [BYGGMESTER CLAUSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/928959643-byggmester-clausen-as) | Alver | - | 1,63 mill. kr | - |
| [Z&Z HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930771686-z-z-holding-as) | Alver | - | 120 000 kr | - |
| [HELLAND GRUPPEN NÆRINGSBYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/915552757-helland-gruppen-naeringsbygg-as) | Alver | - | 4,06 mill. kr | −70,4 % |
| [OME HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989242717-ome-holding-as) | Alver | - | 84 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 31.05.2026.
