---
title: "TANNLEGE LUAN DEMIQI AS (914445787): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TANNLEGE LUAN DEMIQI AS i Oslo hadde 299 013 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/914445787-tannlege-luan-demiqi-as"
---

# TANNLEGE LUAN DEMIQI AS

Uoppgitt · Oslo

- Org.nr: 914 445 787
- Styreleder: Luan Demiqi

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 299 013 kr
- Driftsresultat 2025: −369 203 kr (Margin −123,5 %)
- Etablert: 2014

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 47,4 % (meget god). Opp fra 4,6 % i 2024
- Likviditet: 5,09 (meget god). Opp fra 0,13 i 2024
- Soliditet: 81,5 % (meget god). Opp fra 36,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −2,8 % | 14,2 % | 4,6 % | 47,4 % |
| Driftsmargin | - | - | - | - | −123,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −21,6 % | 41,1 % | 6,4 % | 63,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,12 | 0,08 | 0,28 | 0,13 | 5,09 |
| Soliditet | 33,8 % | 22,7 % | 31,8 % | 36,3 % | 81,5 % |
| Gjeldsgrad | 2,0 | 3,4 | 2,1 | 1,8 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | - | 299 |
| Driftsresultat | 12 | −48 | −52 | −17 | −369 |
| Årsresultat | −5 | −104 | 209 | 39 | 527 |
| Driftsmargin | - | - | - | - | −123,5 % |
| Sum gjeld | 1 130 | 1 320 | 1 280 | 1 114 | 233 |
| Sum driftskostnader | - | - | 52 | 17 | 668 |
| Finansresultat | - | - | 254 | 57 | 896 |
| Resultat før skatt | 2 | −104 | 202 | 40 | 527 |
| Anleggsmidler | 1 650 | 1 650 | 1 650 | 1 650 | 72 |
| Omløpsmidler | 57 | 57 | 227 | 100 | 1 184 |
| Sum eiendeler | 1 707 | 1 707 | 1 877 | 1 750 | 1 256 |
| Egenkapital | 577 | 388 | 597 | 636 | 1 023 |
| Kortsiktig gjeld | 481 | 754 | 823 | 747 | 233 |
| Langsiktig gjeld | 649 | 566 | 457 | 367 | - |

## Ledelse og styre

- Luan Demiqi: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Regnbueveien 7, 0664 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 14.08.2014
- Tidligere navn: ULLEVÅL STADION TANNKLINIKK HOLDING AS (2014 til 2026)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [ON TIME REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/987484330-on-time-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 2 533 av 6 360 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tannlegetjenester, investering i aksjer, andeler og deltakelse i andre selskaper samt hva hermed står i forbindelse.

## Siste endringer

- 30.09.2026: Næringskode endret
- 13.04.2026: Ny forretningsadresse
- 13.04.2026: Navn endret
- 05.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 12.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000260683&sokeverdi=914445787&spraak=nb)
- 13.04.2026: [Vedtektsfestet formål](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000171083&sokeverdi=914445787&spraak=nb)
- 13.04.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000171082&sokeverdi=914445787&spraak=nb)
- 13.04.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000171081&sokeverdi=914445787&spraak=nb)
- 13.04.2026: [Foretaksnavn](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000171080&sokeverdi=914445787&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MIDLERTIDIG HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/934751728-midlertidig-holding-as) | Oslo | - | 300 000 kr | - |
| [BERGVALL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/925768359-bergvall-holding-as) | Oslo | - | 293 276 kr | −80,3 % |
| [WALBERG AS](https://www.norscout.com/no/company/926970429-walberg-as) | Oslo | - | 300 000 kr | - |
| [UTVIKLER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/931628402-utvikler-holding-as) | Oslo | - | 293 000 kr | - |
| [REVSNES INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/923053816-revsnes-invest-as) | Oslo | - | 300 000 kr | - |
| [TTR INVESTMENTS AS](https://www.norscout.com/no/company/831701862-ttr-investments-as) | Oslo | - | 292 500 kr | - |
| [NORDIC FISH FARMING AS](https://www.norscout.com/no/company/921956711-nordic-fish-farming-as) | Oslo | - | 300 000 kr | - |
| [HSL INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/928558282-hsl-invest-as) | Oslo | - | 292 500 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.10.2026.
