---
title: "KRUGER FRISØR AS (914738857): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "KRUGER FRISØR AS i Randaberg hadde 4,31 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 6 ansatte. Daglig leder er Mathilde Helfjord. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/914738857-kruger-frisor-as"
---

# KRUGER FRISØR AS

Frisering og barbering · Randaberg · Etablert 2014

- Org.nr: 914 738 857
- Daglig leder: Mathilde Helfjord (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 4,31 mill. kr (+20,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 62 727 kr (Margin 1,5 %)
- Ansatte: 6

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 8,2 % (tilfredsstillende). Opp fra −17,6 % i 2024
- Likviditet: 0,87 (svak). Opp fra 0,73 i 2024
- Soliditet: −23,1 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −33,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −8,8 % | 4,5 % | −17,6 % | 8,2 % |
| Driftsmargin | −1,2 % | −1,5 % | 0,7 % | −3,8 % | 1,5 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,84 | 0,73 | 0,87 |
| Soliditet | −8,8 % | −21,1 % | −17,3 % | −33,5 % | −23,1 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 922 | 3 386 | 3 367 | 3 575 | 4 308 |
| Driftsresultat | −34 | −50 | 25 | −136 | 63 |
| Årsresultat | −49 | −55 | −26 | −109 | 30 |
| Driftsmargin | −1,2 % | −1,5 % | 0,7 % | −3,8 % | 1,5 % |
| Sum gjeld | 658 | 620 | 903 | 963 | 1 129 |
| Sum driftskostnader | 2 956 | 3 435 | 3 342 | 3 711 | 4 246 |
| Finansresultat | −15 | −5 | −2 | 0 | −10 |
| Resultat før skatt | - | - | 23 | −136 | 53 |
| Anleggsmidler | 80 | 62 | 41 | 44 | 8 |
| Omløpsmidler | - | - | 729 | 677 | 909 |
| Sum eiendeler | 605 | 512 | 770 | 721 | 917 |
| Egenkapital | −53 | −108 | −133 | −242 | −212 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 869 | 933 | 1 044 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 34 | 30 | 85 |

## Ledelse og styre

- Mathilde Helfjord: Daglig leder og styremedlem
- Jannicke Lerang-Mæland: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Jon Torbergssons vei 21, 4070 Randaberg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 09.12.2014
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2015
- Regnskapsfører: [ENORA AS](https://www.norscout.com/no/company/935701430-enora-as)
- Størrelse: Nr. 514 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Handelsvirksomhet, kjøp og salg, tjenesteytende virksomhet, samt hva hermed står i fornbindelse, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.

## Siste endringer

- 12.10.2026: Regnskapsfører endret
- 26.02.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 26.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000298787&sokeverdi=914738857&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HARALDS FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/921760442-haralds-frisor-as) | Randaberg | 8 | 6,99 mill. kr | −1,1 % |
| [FRISØRKJELLEREN AS](https://www.norscout.com/no/company/983049060-frisorkjelleren-as) | Randaberg | - | 974 126 kr | −4,1 % |
| [C FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/921820925-c-frisor-as) | Randaberg | - | 838 093 kr | - |
| [JELSA INVEST RANDABERG AS](https://www.norscout.com/no/company/915541852-jelsa-invest-randaberg-as) | Randaberg | - | - | - |
| [REN OMSORG AS](https://www.norscout.com/no/company/924330414-ren-omsorg-as) | Randaberg | 8 | 2,09 mill. kr | +26,6 % |
| [SUN2 NOR AS](https://www.norscout.com/no/company/927373645-sun2-nor-as) | Randaberg | - | 13,2 mill. kr | +5,7 % |
| [ALTERA AS](https://www.norscout.com/no/company/916039719-altera-as) | Randaberg | - | 3,33 mill. kr | −5,0 % |
| [HAFRSFJORD BEGRAVELSESBYRÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/891379072-hafrsfjord-begravelsesbyra-as) | Randaberg | 10 | 12,4 mill. kr | +13,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 27.05.2026.
