---
title: "IGN VVS AS (914743834): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "IGN VVS AS i Oslo hadde 22,5 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 10 ansatte. Daglig leder er Deividas Vilkas. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/914743834-ign-vvs-as"
---

# IGN VVS AS

Rørleggerarbeid · Oslo · Etablert 2014

Heleid av [IGN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/920565972-ign-invest-as)

- Org.nr: 914 743 834
- Telefon: 463 67 711
- E-post: ignaszlioba@gmail.com
- Nettsted: [ignvvs.no](https://ignvvs.no)
- Daglig leder: Deividas Vilkas

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 22,5 mill. kr (+13,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 369 921 kr (Margin 1,6 %)
- Ansatte: 10

## Ansatte

- september 2025: 16
- oktober 2025: 17
- november 2025: 19
- januar 2026: 16
- mars 2026: 12
- april 2026: 11
- mai 2026: 9
- juni 2026: 10

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 4,2 % (svak). Opp fra 1,8 % i 2024
- Likviditet: 1,02 (tilfredsstillende). Ned fra 1,13 i 2024
- Soliditet: 18,3 % (god). Ned fra 19,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 9,8 % | 5,4 % | 1,8 % | 4,2 % |
| Driftsmargin | 15,2 % | 2,9 % | 1,8 % | 0,7 % | 1,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 109,9 % | 14,6 % | 4,6 % | 4,9 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,48 | 1,31 | 1,13 | 1,02 |
| Soliditet | 4,5 % | 6,8 % | 18,6 % | 19,2 % | 18,3 % |
| Gjeldsgrad | 21,2 | 13,7 | 4,4 | 4,2 | 4,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 17 995 | 24 452 | 24 427 | 19 741 | 22 475 |
| Driftsresultat | 2 744 | 708 | 433 | 144 | 370 |
| Årsresultat | 2 376 | 217 | 81 | 73 | 66 |
| Driftsmargin | 15,2 % | 2,9 % | 1,8 % | 0,7 % | 1,6 % |
| Sum gjeld | 6 671 | 7 313 | 6 907 | 6 991 | 7 714 |
| Sum driftskostnader | 15 251 | - | 23 994 | 19 597 | 22 105 |
| Finansresultat | −369 | - | −279 | −70 | −287 |
| Resultat før skatt | - | 466 | 154 | 74 | 83 |
| Anleggsmidler | 302 | 306 | 212 | 1 346 | 4 096 |
| Omløpsmidler | - | 7 540 | 8 278 | 7 301 | 5 340 |
| Sum eiendeler | 6 986 | 7 846 | 8 490 | 8 647 | 9 436 |
| Egenkapital | 315 | 532 | 1 583 | 1 656 | 1 722 |
| Kortsiktig gjeld | - | 5 097 | 6 308 | 6 487 | 5 237 |
| Langsiktig gjeld | - | 2 216 | 599 | 504 | 2 477 |

## Konsern

2 selskaper.

- [IGN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/920565972-ign-invest-as) (Morselskap)
  - IGN VVS AS (Denne bedriften)

## Ledelse og styre

- Deividas Vilkas: Daglig leder
- Ignas Zlioba: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Brynsveien 3, 0667 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 20.11.2014
- Aksjekapital: 1 000 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2015
- Revisor: [FGH REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/959152446-fgh-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [PN REGNSKAPSBYRÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/924792353-pn-regnskapsbyra-as)
- Størrelse: Nr. 345 av 2 657 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rørleggervirksomhet.

## Siste endringer

- 14.04.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 01.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000636454&sokeverdi=914743834&spraak=nb)
- 29.09.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000763685&sokeverdi=914743834&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000667565&sokeverdi=914743834&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [AS RØRLEGGER](https://www.norscout.com/no/company/815589602-as-rorlegger) | Oslo | 10 | 29,4 mill. kr | +14,4 % |
| [COMFORT BRYN AS](https://www.norscout.com/no/company/985160759-comfort-bryn-as) | Oslo | 10 | 18,3 mill. kr | −0,8 % |
| [VINDEREN BAD OG VÅTROM AS](https://www.norscout.com/no/company/923761136-vinderen-bad-og-vatrom-as) | Oslo | 10 | 57 mill. kr | +2,8 % |
| [COMFORT STORO AS](https://www.norscout.com/no/company/985470871-comfort-storo-as) | Oslo | 10 | 17,1 mill. kr | −7,2 % |
| [OSLO BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/929634403-oslo-bygg-as) | Oslo | 11 | 11,5 mill. kr | - |
| [RØRPROFF AS](https://www.norscout.com/no/company/930024309-rorproff-as) | Oslo | 10 | 15,9 mill. kr | +38,9 % |
| [BETA VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/924454946-beta-vvs-as) | Oslo | 11 | 12,8 mill. kr | +66,5 % |
| [STOR-OSLO RØRLEGGERSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/933918084-stor-oslo-rorleggerservice-as) | Oslo | 10 | 12,1 mill. kr | +23,1 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Rørleggerfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/rorleggerfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.08.2026.
