---
title: "INDI SPICE AS (914754070): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INDI SPICE AS i Lørenskog hadde 6,74 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 9 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/914754070-indi-spice-as"
---

# INDI SPICE AS

Drift av restauranter · Lørenskog · Etablert 2014

- Org.nr: 914 754 070
- Styreleder: Amarpreet Bal

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,74 mill. kr (−13,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −638 000 kr (Margin −9,5 %)
- Ansatte: 9

## Ansatte

- oktober 2025: 8
- november 2025: 10
- mars 2026: 11
- april 2026: 9

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,22 (tilfredsstillende). Ned fra 1,46 i 2024
- Soliditet: −49,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −15,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 12,1 % | 4,6 % | - | - |
| Driftsmargin | - | 7,5 % | 2,5 % | −10,8 % | −9,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 55,2 % | - | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,98 | 1,46 | 1,22 |
| Soliditet | −13,1 % | 3,9 % | 6,2 % | −15,5 % | −49,8 % |
| Gjeldsgrad | - | 24,4 | 15,0 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 4 302 | 9 023 | 7 764 | 6 743 |
| Driftsresultat | −102 | 325 | 224 | −841 | −638 |
| Årsresultat | −111 | 245 | 104 | −849 | −691 |
| Driftsmargin | - | 7,5 % | 2,5 % | −10,8 % | −9,5 % |
| Sum gjeld | 424 | 4 794 | 4 512 | 4 090 | 3 732 |
| Sum driftskostnader | 102 | 3 978 | - | 8 604 | - |
| Finansresultat | −9 | −42 | - | −79 | - |
| Resultat før skatt | - | - | 137 | −920 | −691 |
| Anleggsmidler | 4 | 3 407 | 2 732 | 2 057 | 1 297 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 080 | 1 484 | 1 194 |
| Sum eiendeler | 375 | 4 990 | 4 812 | 3 541 | 2 492 |
| Egenkapital | −49 | 196 | 300 | −549 | −1 240 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 048 | 1 018 | 982 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 3 464 | 3 072 | 2 750 |

## Ledelse og styre

- Amarpreet Bal: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Gamleveien 88, 1461 Lørenskog
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 18.12.2014
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 22.06.2022
- Regnskapsfører: [INSIGHT REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/913103483-insight-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 2 523 av 6 232 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Mat og alkoholservering og restaurantdrift, med salg av tjenester og produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.

## Siste endringer

- 11.09.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 11.09.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000741135&sokeverdi=914754070&spraak=nb)
- 11.09.2026: [Revisjon av årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000741136&sokeverdi=914754070&spraak=nb)
- 11.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000680168&sokeverdi=914754070&spraak=nb)
- 18.11.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000840780&sokeverdi=914754070&spraak=nb)
- 18.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000702569&sokeverdi=914754070&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SUBWAY METRO AS](https://www.norscout.com/no/company/937321708-subway-metro-as) | Lørenskog | 10 | - | - |
| [BUEN RESTAURANT & BAR AS](https://www.norscout.com/no/company/914098262-buen-restaurant-bar-as) | Lørenskog | 9 | 6,52 mill. kr | −3,9 % |
| [DANIAL INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/920456545-danial-invest-as) | Lørenskog | 11 | 8,52 mill. kr | - |
| [ROZANA AS](https://www.norscout.com/no/company/935361745-rozana-as) | Lørenskog | 9 | 2,58 mill. kr | - |
| [SUONG AS](https://www.norscout.com/no/company/999312934-suong-as) | Lørenskog | 11 | 9,26 mill. kr | +3,7 % |
| [SKANSEN DREAM AS](https://www.norscout.com/no/company/934744586-skansen-dream-as) | Lørenskog | 9 | 1,4 mill. kr | - |
| [BLÅ UGLE AS](https://www.norscout.com/no/company/927789884-bla-ugle-as) | Lørenskog | 13 | 4,24 mill. kr | +9,3 % |
| [BEVRAN KEBAB OG PIZZA AS](https://www.norscout.com/no/company/922038414-bevran-kebab-og-pizza-as) | Lørenskog | 8 | 5,64 mill. kr | +4,9 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.09.2026.
