---
title: "AUTOPAINT AS (914832713): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "AUTOPAINT AS i Nittedal hadde 9,88 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Terje Holtedahl. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/914832713-autopaint-as"
---

# AUTOPAINT AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Nittedal · Etablert 2015

- Org.nr: 914 832 713
- Telefon: 971 14 666
- E-post: autopaint-kjeller@gmail.com
- Daglig leder: Terje Holtedahl (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 9,88 mill. kr (+17,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 135 179 kr (Margin 1,4 %)
- Ansatte: 7

## Ansatte

- oktober 2025: 6
- januar 2026: 7

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 7,3 % (tilfredsstillende). Opp fra −18,9 % i 2024
- Likviditet: 0,80 (svak). Opp fra 0,76 i 2024
- Soliditet: −5,3 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −10,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 44,6 % | −13,4 % | −18,9 % | 7,3 % |
| Driftsmargin | −4,9 % | 9,9 % | −4,3 % | −4,5 % | 1,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −75,0 % | −573,9 % | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,07 | 0,76 | 0,80 |
| Soliditet | −4,9 % | 22,4 % | 17,1 % | −10,1 % | −5,3 % |
| Gjeldsgrad | - | 3,5 | 4,9 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 681 | 8 995 | 7 886 | 8 438 | 9 884 |
| Driftsresultat | −276 | 894 | −340 | −379 | 135 |
| Årsresultat | −224 | 723 | −323 | −549 | 89 |
| Driftsmargin | −4,9 % | 9,9 % | −4,3 % | −4,5 % | 1,4 % |
| Sum gjeld | 1 068 | 2 336 | 1 703 | 2 150 | 2 168 |
| Sum driftskostnader | 5 957 | 8 102 | 8 226 | 8 817 | 9 749 |
| Finansresultat | −11 | −32 | −44 | −60 | −46 |
| Resultat før skatt | - | - | −384 | −439 | 89 |
| Anleggsmidler | 499 | 429 | 665 | 844 | 517 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 390 | 1 108 | 1 542 |
| Sum eiendeler | 1 018 | 3 010 | 2 054 | 1 952 | 2 059 |
| Egenkapital | −50 | 674 | 351 | −198 | −109 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 299 | 1 451 | 1 932 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 404 | 700 | 237 |

## Ledelse og styre

- Terje Holtedahl: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Brennaveien 4A, 1481 Hagan
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 02.01.2015
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2015
- Revisor: [AURLAND REVISJON OG REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/917400210-aurland-revisjon-og-regnskap-as)
- Regnskapsfører: FETSUND REGNSKAP SIRI SÆTHER
- Størrelse: Nr. 1 079 av 2 969 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Reparasjon av lakkskader på biler og MC samt klargjøring, salg og formidling av slike kjøretøy. Man vil også ta del i andre selskaper der dette gir et faglig og økonomisk utbytte.

## Siste endringer

- 05.07.2026: Ny forretningsadresse
- 10.06.2026: Formål endret
- 19.02.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 05.07.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000498999&sokeverdi=914832713&spraak=nb)
- 02.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000485191&sokeverdi=914832713&spraak=nb)
- 19.02.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000067348&sokeverdi=914832713&spraak=nb)
- 22.12.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000895679&sokeverdi=914832713&spraak=nb)
- 22.09.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000754156&sokeverdi=914832713&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PYNTEN & MIDTUN AS](https://www.norscout.com/no/company/944330011-pynten-midtun-as) | Nittedal | 10 | 12 mill. kr | +5,2 % |
| [VIKEN BILGLASS AS](https://www.norscout.com/no/company/930784354-viken-bilglass-as) | Nittedal | 5 | 5,17 mill. kr | −11,6 % |
| [BILXTRA GJELLERÅSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/931209515-bilxtra-gjellerasen-as) | Nittedal | 5 | 4,33 mill. kr | −26,3 % |
| [KESJA AS](https://www.norscout.com/no/company/937758022-kesja-as) | Nittedal | 5 | - | - |
| [NORDISK BIL AS](https://www.norscout.com/no/company/911553112-nordisk-bil-as) | Nittedal | - | 28,7 mill. kr | +365,3 % |
| [NITTEDAL KAROSSERIVERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/976533941-nittedal-karosseriverksted-as) | Nittedal | - | 3,4 mill. kr | −15,5 % |
| [NITTEDAL LAKKERING AS](https://www.norscout.com/no/company/925868779-nittedal-lakkering-as) | Nittedal | - | 2,06 mill. kr | +11,7 % |
| [HAKADAL SELVVASK AS](https://www.norscout.com/no/company/922631557-hakadal-selvvask-as) | Nittedal | - | 797 540 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 06.07.2026.
