---
title: "NORSK SMÅFESERVICE AS (914855829): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NORSK SMÅFESERVICE AS i Eidsvoll hadde 12,2 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Anett Poulsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/914855829-norsk-smafeservice-as"
---

# NORSK SMÅFESERVICE AS

Agenturhandel med maskiner, produksjonsutstyr, båter og luftfartøy · Eidsvoll

- Org.nr: 914 855 829
- Telefon: 456 34 341
- E-post: anett@smaafe.no
- Nettsted: [smaafe.no](https://www.smaafe.no)
- Daglig leder: Anett Poulsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 12,2 mill. kr (−3,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 787 381 kr (Margin 6,5 %)
- Etablert: 2015

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 26,2 % (meget god). Opp fra 22,8 % i 2024
- Likviditet: 2,32 (meget god). Opp fra 1,84 i 2024
- Soliditet: 12,4 % (tilfredsstillende). Opp fra −7,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −9,2 % | −30,9 % | 22,8 % | 26,2 % |
| Driftsmargin | 4,4 % | −2,6 % | −9,2 % | 5,1 % | 6,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | - | 678,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,61 | 1,84 | 2,32 |
| Soliditet | 33,2 % | 15,0 % | −23,0 % | −7,2 % | 12,4 % |
| Gjeldsgrad | 2,0 | 5,6 | - | - | 7,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 15 930 | 15 308 | 13 474 | 12 684 | 12 194 |
| Driftsresultat | 698 | −401 | −1 237 | 642 | 787 |
| Årsresultat | 509 | −505 | −1 262 | 450 | 620 |
| Driftsmargin | 4,4 % | −2,6 % | −9,2 % | 5,1 % | 6,5 % |
| Sum gjeld | 2 208 | 3 353 | 3 581 | 3 271 | 2 844 |
| Sum driftskostnader | 15 231 | 15 709 | 14 711 | 12 042 | 11 407 |
| Finansresultat | −13 | −103 | −25 | −192 | −167 |
| Resultat før skatt | - | - | −1 262 | 450 | 620 |
| Anleggsmidler | 108 | 117 | 182 | 116 | 71 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 731 | 2 936 | 3 175 |
| Sum eiendeler | 3 306 | 3 947 | 2 913 | 3 052 | 3 246 |
| Egenkapital | 1 098 | 594 | −668 | −219 | 402 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 697 | 1 592 | 1 369 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 1 884 | 1 678 | 1 476 |

## Ledelse og styre

- Anett Poulsen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vognvegen 35F, 2072 Dal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.140 Agenturhandel med maskiner, produksjonsutstyr, båter og luftfartøy
- Etablert: 05.01.2015
- Tidligere navn: GÅRDSKJØP AS (2015 til 2019)
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2015
- Revisor: [FLYT REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/951697826-flyt-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [PROGRESSUM AS](https://www.norscout.com/no/company/889380802-progressum-as)
- Størrelse: Nr. 13 av 95 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg fra ikke fast utsalgssted. Selskapet kan engasjere seg i annen virksomhet eller ved aksjekjøp.

## Kunngjøringer

- 19.01.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000021223&sokeverdi=914855829&spraak=nb)
- 22.07.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000609534&sokeverdi=914855829&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [CARBON CLEANING NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/920716482-carbon-cleaning-norge-as) | Eidsvoll | - | 1,47 mill. kr | - |
| [ML AUTO AS](https://www.norscout.com/no/company/911638835-ml-auto-as) | Eidsvoll | - | 17,3 mill. kr | +13,2 % |
| [DISSERUD FJØS & MASKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/998537800-disserud-fjos-maskin-as) | Eidsvoll | - | 7,48 mill. kr | +18,8 % |
| [CROSSCHEM NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/929501500-crosschem-norway-as) | Eidsvoll | - | 18,2 mill. kr | +9,1 % |
| [HOLARS AS](https://www.norscout.com/no/company/943972265-holars-as) | Eidsvoll | - | 7,44 mill. kr | −23,4 % |
| [C&H INTERNATIONAL AS](https://www.norscout.com/no/company/987361425-c-h-international-as) | Eidsvoll | - | 19,9 mill. kr | −11,7 % |
| [RUBIO MONOCOAT NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/920826148-rubio-monocoat-norway-as) | Eidsvoll | - | 7,3 mill. kr | +28,8 % |
| [SLY EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/875358952-sly-eiendom-as) | Eidsvoll | - | 28,1 mill. kr | −24,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.10.2026.
